Reklama

Narodil se Kozoroh-Kůň

Ostatní

KŮŇ VE ZNAMENÍ KOZOROHA 22.12.200220.1.2003 Nejvítanějším přínosem Kozoroha v této kombinaci je důslednost a zá:,(ovost. Díky tomu je tento Kůň stálejší a spolehlivější. Obě znamení pohánějí člověka k neustálé činnosti. Je vnímavý, umí naslouchat, ale zdroje svých informací si pečlivě ověřuje. Neustále sleduje vlastní prospěch, když loví v jemných odstínech a náznacích, které ostatní vydávají. Kůň ve znamení Kozoroha není tak bezstarostný a lehkovážný jako kombinace jiných znamení. Pevné rozhodnosti a rezolutnosti Kozoroha propůjčuje Kůň rychlost a graciéznost, půvab a šarm. Přesně ví, čemu dát přednost, a tak je schopen dosáhnout mnoho.

DÍTĚ NAROZENÉ VE ZNAMENÍ KONĚ

Je divoké a plné života. Vášnivě miluje život a je přizpůsobivé a optimistické. Rádo dělá všechno rychle a nové věci se učí snadno. Mnoho dětí ve znamení Koně se rodí jako leváci. Pokud takové dítě ?narazí?, má sklon k neposlušnosti, vzpurnosti a umíněnosti, ale rozhodně to není žádný ukňouranec a uplakánek. Tento živý a bujný človíček je neskonale šťasten, když může být venku. Potřebuje se vyřádit, je třeba ho zaměstnat spoustou cvičení a poskytnout mu svobodu a nezávislost - jinak si ji zařídí samo a po svém.

I když se bude sebevíc toulat a nebude chybět u žádné rošťárny, vždycky si najde cestu domů, když se podává jídlo. Má nepokojnou duši, dychtící po poznání, a nutkavou potřebu neustále něco dělat. Brzy začíná chodit a mluvit a bouří se proti přílišným omezením. Je srdečné, něžné a milující, otevřeně projevuje city, ale příliš mnoho mazlení nemá rádo. Když ho budete chtít sešněrovat různými příkazy, zákazy a náročnými pracovními rozvrhy, uteče vám. Je schopno se rozhodovat okamžitě.

Dítě ve znamení Koně je třeba usměrnit a vést k disciplíně, aby se naučilo ovládat svůj těkavý temperament a impulzivní způsoby. Nutnost sebeovládání realistický Kůň pochopí a přijme v okamžiku, kdy zjistí, že jiné cesty není.

Zcela nepochybně se tento malý ukvapený človíček dostane do nesčetných nepříjemností a malérů, ale nečeká, že ho budete z jeho potíží dostávat. Je schopen se nebezpečí vyvarovat sám. I když problémy přímo nevyhledává, nedá se snadno zastrašit a své bitvy si chce vybojovat sám.

V každém případě zářivá osobnost malého Koně náležitě oživí každou domácnost.

ČERPÁNO z knihy Theodora Lau, Velká kniha čínských horoskopů


Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek