Opičáci 23.deníček

Rodičovství

Ahoj opičáci! Tak dneska je ten deníček na mě,ale ať přemýšlím jak přemýšlím,nenapadá mě nic zvláštního o čem by se dalo psát.Tak asi udělám takovou malou rekapitulaci o Tomovi.

Týden u nás začíná asi tak,že si Toma bere v pondělí ráno babička a já se snažím zpacifikovat ten binec po víkendu.Mám na to dvě hodiny a to mi věřte,že se to nedá zvládnout,takže je u nás stejně pořád b......
V úterý ráno chodím s Tomáškem za dětma do keramiky nebo na cvičení,moc se nám to líbí a musím říct,že mě Tomášek docela překvapil,jak je k dětem hodný.Nikoho nemlátí ani nežduchá,jen se udiveně kouká,když do něj někdo strčí nebo mu někdo něco sebere,tak si myslím,že se nakonec zkazí a začne to dělat taky :-))).
Ve středu si ho bere opět babička a ve čtvrtek chodíme do místního klubu,kde jsou zase děti a spousta hraček.Mají tam skluzavku a taky kuličky jako v dětským koutku,tak to se Tomáškovi moooc líbí,posledně nechtěl jít domů a hrozně plakal.
No a v pátek většinou jezdíme nakupovat na víkend,tak je se mnou.

Tomášek váží 15,5kg,měří asi 93cm,chybí mu poslední dvě stoličky nahoře(teda ještě nedávno je tam neměl a mluví moc hezky a hodně,taky ve větách,ale to spíš když je mezi náma,venku před cizíma se hrozně stydí.Je to moc šikovný kluk a dělá mi radost.
A teď něco negativního.
Taky začal k mé nelibé radosti vyhrabávat z květináčů hlínu.Když jsem hned v sedm ráno musela lítat se smetákem,tak jsem měla pocit ,že ho roztrhnu.Asi v jedenáct už jsem byla zoufalá,protože už jsem byla nahoře pečená vařená a neustále jsem to po něm zametala a odpoledne jsem byla na pokraji šílenství a že by mi můj chlapeček dělal radost,to se teda říct nedalo,spíš jsem měla pocit,že ho asi už určitě přerazím vejpůl.
Přes veškeré moje snahy a domlouvání až po nařezání,nic nepomohlo a brouček jen jsem odešla,tak tam letěl zase a zase to vyhrabal,dokonce si na to vzal i bagr.
Rezignovala jsem a odnesla palmu do jiné místnosti,teď mám hnusnou a holou chodbu,ale nemusím šílet se smetákem.
Nejhůř to odnesl Luky,protože mu to Tomášek nasypal do skříně do slipáčů a do ponožek a taky po celým koberci,no a Luky hrozně těžce nese,když mu Tom něco provede,to se z patra ozývá jenom ""vemte si to děcko!!!„,no prostě malej mu dává pěkně zabrat.
No a dost už toho stěžování,možná nejsem sama,kdo má takovýho uličníka,ale když ho vidím,jak je krásnej,tak se mi chce hned bulit a jsem dojatá,že mám takovýho chlapáka.
Pořád jsem chtěla tu holčičku,ale nakonec jsem ráda,že mám ty dva kluky,hrozně se mi totiž líbí,jak říkám moji chlapi /> No koukám,že píšu dost chaoticky,taky hrozně spěchám,musím jít "chlapům“ pro oběd,takže končím.

Mějte se moc hezky a ahooooooj Zizi a Tomášek(21.měsíců)

Váš příspěvek
Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 15.02.05 09:13

Tak koukám, že teta Zizi si pospíšila a máme nový deníček, tak sem zkopíruju svůj blábol ze starého, dala jsem to tam včera večer a už to asi nikdo nebude číst:

Ahoj opičáci,
já toho teď asi moc nenapíšu, Tedýsek sleduje Večerníček, tak mě chvilku nechá, ale za chvíli jistě přijde taky psát a hlavně mi určitě ukradne myš:-)

Tak vám musím říct, jakou máme za sebou hnusáckou chorobu, naši historicky první vůbec: žaludeční virózu:-( Tadeášek problil celej čtvrtek, a byl to asi jeden z nejhorších dnů mýho života. Pokud jste někdo něco podobnýho zažil, asi víte, o čem mluvím. Prostě nejedl, nemluvil, nehýbal se, jen ležel a asi 20× zvracel, fuj, hnus hnusovatej. Naštěstí to bylo krátký, trvalo to přesně 24 hodin, ale i tak:-( A ve finále jsem to chytla i já, takže v pátek jsem viděla naši toaletní mísu tak zblízka, z tolika úhlů a tak důvěrně, jako zatím nikdy:-) Krátký, ale o to intenzivnější zážitek, kterej už bych opakovat faaakt nechtěla!

Jo, ještě k tý Šumavě, Fialko, pokud se nepletu, nějaký válendy byly i v té zadní herně, tam by se v nejhorším taky dalo vegetit, ne? Ale jinak si myslím, že se nějak smrskneme a mohla by jet jak Chillie, tak Eržika! Čím víc nás bude, tím líp, aspoň na Zizi nezbyde tolik alkoholu:-))))

Tak se zatím mějte!

Šárka & Tedýsek, už zase veselý a kraviny vymýšlějící:-)

Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 15.02.05 09:22

Jo, Zizi, moc pěknej deníček, s těma kytkama Tě plně chápu, Tedýsek se začal živit a maskovat hlínou už někdy na půl roce, takže od tý doby kytky jen ve vyšších až nejvyšších patrech. Ale pověste si dvoumetrovej fíkus od stropu… Takže mám už delší dobu většinu rostlinstva na zimních bytě u babičky:-) Tak mě napadá, že jsme se změnili díky dětem nejen my, ale i naše příbytky, a to taky dost podstatně, že?:-)
Ach jo, tak to vypadá, že Tedýskovi došla trpělivost a už ho nebaví, že zase něco smolím na počítači. Takže jdem patrně číst, obchází tady s náručí plnou knížek a jak ho znám, jestli tenhle decentní náznak nepochopím, brzo je po mně začne házet:-)
Tak čau, čau a pište, kde jste všechny? Dlouho tu nebyla Káťa, ani Mishička nebo Ethel, to je nekázeň:-)! Š.&T.

miselline
Ukecaná baba ;) 1503 příspěvků 15.02.05 09:26

tedáá zizi!

Já se u vás úplně vidím,jen s tím rozdílem,že u nás se nehrabe hlína,ale rozlévá čaj,voda…vše co je tekuté.Ráno mi vylila celou lahev oleje na koberec v kuchyni.Dalo mi opravdu moc a moc práce,abych ji to nevysvětlila ručně,když na slova nedá!
Slova „ježíši,odneste ji pryč“ slyším taky dost často-svého strýce prostě zbožňuje.A holt nechápe,že on opravdu nechce papat rozmočený rohlík nebo vozit kočárek!
Víš,ono mít holčičku vždy neznamená mít „hodnou“ holčičku.Moje sice vypadá jak andělíček,ale s ďáblíma rohama!

ahoj a mějte se krásně
MM+kačenka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.02.05 11:47

Zizi - parádní deníček.
U nás kytky už nefrčí, měl takový období, když začal lézt a stavět se, teď ho kytky nechávají klidným. S čím mě Vojta ale štve je jen chorobná závislost na záchodový štětce. My totiž spolu chodíme na záchod, resp. nedá se to jinak udělat, nemáme ho zamykací a náš mazák si umí otevřít jakékoliv dveře, takže si za mnou dojde. A jednou mě viděl, jak tu štětku používám. Od té doby je neustále na záchodě, vyhrne si jako rukávy a umývá mísu… nemusím Vám popisovat, jak je pocákanej vodou on, dlaždičky kolem i zem.
Jinak když je sám, tak nic nedemoluje, ale prušvih je,když k nám prijde na návstěvu kamarádka s jejím klukem, to prostě vykrámují všechny hračky, s ničím si nehrají, jen je prostě příšernej bordel. Už jsem ale radikální - před oznámenou náštěvou toho spoustu odnáším do ložnice…, je zajímavý, že s nikým jiným to takhle blbě nedopadá. …na druhou stranu je mi líto se kvůli tomu přestat kamarádit s kamarádkou, znáte to?
Zizi, Vojta bude mít taky okolo 15 kg, cm nevím, šacuju to podobně. Žádný peříčko na nošení to není. A bojím se, abych ho uvezla na sedačce za kolem :-)))))
Eržiko - brusle máme takový ty kačenky ( Jarčo promiň :-), jsou to dva nože vedle sebe. Ono se na tom bruslit ani moc nedá, spíš se na nich chodí.
Tak to je od nás asi zatím vše, mějte se.
 Jolka

fialka2
Kecalka 180 příspěvků 15.02.05 11:51

Ahojky opičáci,
Zizi to je docela bomba 15 kg a 93 cm. Já s váma nikam nejdu. Náš Šimon je nějakej záprdek, od 18-ti měsíční prohlídky nevyrostl a ani neztloustnul. Sice mi připadá že je velkej (každý v okolí to taky tvrdí), ale podle váhy NIC. A přitom teď z jesliček hlásí jakej je to jedlík!!!!! Tak nevim. S tím zlobením - nepropadej panice, já si vždycky říkám, když něco podobného Šimon provede - bude hůř. A nemůsím čekat dlouho. Je fakt že někdy mne vytočí úplná blbost a někdy chodím s vysavačem a hadrem poslušně za Šimonem celou dobu, než ho to přestane bavit. A že ho to někdy baví hodně dlouho. Kytky jsem z bytu také odstranila, ale pokud člověk nechce žít v holobytu tak on si vždycky něco najde. Jednou si vydoloval kabely od počítače a všech příslušenství, které jsem zadělala lepenkou za skříň. Mylsela jsem si že pevně. Ale, stačilo mu dvacet minut a ležel zamotanej do kabelů, děsně se u toho chechtal a volal na mne!!!! (protože se nemohl vymotat!!!!) Šárko já myslím, že se určitě vejdeme. Čtyři pokoje máme, postelí je dost, a děti to taky vydrží. Hlavně aby bylo hezké počasí a sníh.
Včera jsem zažila hroznou hodinu na plavání. Chodí tam s námi tatínek se synáčkem. Asi tak o půl - rok starší než Šimon. A dělají si tam co chtěj!!!! Slušně řečeno. Jeden klučina z nich má hysteráky a včera začal i Šimon. Jakmile jse spatřil ve dveřích začal řvát a řval celou dobu než vypadli do sauny. Pak se uklidnil a když se vrátili tak spustil znova. Tak doufám že nebudu musek plavání ukončit kvůli nim. Je fakt že jsou bezohlední. Např. Skok do bazénu s klučinou v náručí rozpoutá v tom bazénu takové vlny, že ten kdo to nečeká se pěkně naloká v lepším případě a jinak ho vlna odhodí na stěnu bazénu. Nespolupracují a plavají si podle svého táta si přišel zaplavat a kluk se tam plácá, ječí, pak se tam honí, hulákají. No prostě chaos. Nevim jestli nejsem zaujatá, ale tohle fakt nemusim!!!!! Tak jsem si postěžovala a jdu zase pracovat.
Pište a mějte se krásně
Ahoj Fialka a Šimonek

chillie
Kecalka 167 příspěvků 15.02.05 13:44

ahoj holky, nemám moc času. tak jen krátce. my bysme na šumavu rádi jeli, jen doufám, že přejdou ty hloupé nevolnosti. ŠÄRKO vezmete nás teda z té Prahy a zpět??? autosedačku bych měla mít půjčenou od Mismisky.
FIALKO Vítek je taky prcek, takže klidně můžeš jet. Má sotva 13 kg /asi hodně přeháním a měří snad 85 cm.
ZIZI ten Tom je fakt obr.
ERZIKO ty puzzle máme dřevěné. Vyrábí je tu jedna paní, jedno je krteček a je rozdělený asi na 15 dílú a druhé mašinka, ale z té zbyli všeho všudy 2 díly asi z 20. Vítek je někam pečlivě ukryl. Pak máme takové dřevěné s čudlíkama, každé zvířátko má svůj chlíveček kam zapadne, to má ale složené behem vteřiny a dál nezajíma. Teď jsem koupila v lidlu dalsi, zvířátka na statku. To je trochu těžší. a pak máme jeeětě jednoho krtečka :D.

  • tak se mějte, jedu teď na tři dny pryč / k léčitelovi/ tak se musím zbalit/. Jsem na to zvědava. ahooj chillie
Zizi
Kecalka 457 příspěvků 15.02.05 14:54

Ahoj opičáci!
U nás je těch katastrof daleko víc než jsem stihla napsat,např.dneska jsem musela k doktorce,protože Tom si neustále cpe tkaničky od papučí do pusy a já mu dala papučky a za pět minut už neměl tkaničku,do toho jedl chleba a jelikož jsem tkaničku nikde nenašla,tak jsem naznala,že ji sež…,no tak jsem se zašla zeptat,jestli se mám vzrušovat nebo jestli to projde:-))).Projde:-))).
No naštěstí jsem až teď objevila tkaničku u Lukáše v pokoji(nechápu jak to stihl se tak rychle přemístit)takže se nic kakat nebude.
Jolko štětka od záchodu je u nás taky velmi oblíbená a vylívání všech šťáviček a čajů nejlépe do všech misek a kastrolků je na denním pořádku,ale to už jsem jaksi rezignovala a snažím si toho moc nevšímat nebo by mě asi fakt kleplo.

No holky,já toho Toma budu muset přeměřit,jestli jsem se teda nespletla,když říkáte že 93cm je hodně,mě se tak velkej zase nezdá.No přeměřím a uvidím.
Hele a nedělejte ze mě alkoholika:-))),a na šumavu žádný pití neberu,bude to můj ozdravný pobyt,tudíž budu hnusná a protivná stará fuchtle :-))))))).Těšíte se???:-))))).
Tak já zase musím letět,chlapi tady blbnou a musím do obchodu.Dneska jsem byla s Tomem zase na keramice,dělali jsme zvonkohru(to je to,jak to visí a cinká to:-)))),bylo to super,už se těším na další.
Jo Šárko to muselo být dost hnusný,ty vůbec z tou záchodovou mísou máš častý důvěrný kontakt co?:-)))))))))).

Tak já už fakt valím,Luky zrovna dělá malýmu koníčka-vozí ho na zádech,chudák je pak sedřenej,jak po šichtě:-))).

Tak ale teď už fakticky ahooooj Zizi a Tom

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.05 09:10

Ahoj všichni ze sněhem zapadané Plzně!
Tak Eržiko, vím, že se Verunka narodila jako Deborka ve čtvrtek, ale :,-(ila bych kalhoty, že to v jejich případě nesedí!? Na čtvrtek je básnička: Česťa-čertík z černých čtvrtek-umouněný vzteklý krtek!
Musím Vám taky napsat, jak mi Deborka přinutila nosit lálu, pepici nebo telenku a hlavně akavise. Napsala jsem to dle jejího slovníku, ale Vy jistě rozumíte. Jak jsem byla bez těchto oděvních doplňků, neustále mi opakovala, co babi nemá a dělala tytyty. A co Vaše dětičky a „špína“ mezi prsty na nohách. Jak má malá tmavší ponožky a má z nich žmolečky mezi prsty, je schapná si neustále sundavat ponožky, roztahovat si prstíky od sebe a vybírat prý „pínu“. Je to fantastiko!
Tak ať nikdo nezapadá sněhem a ať jste všichni v pohodě a zdrávi! Pa zdraví Liliana

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 16.02.05 15:51

Ahoj!
Psala jsem už dopoledne,ale bohužel to nešlo odewslat,tak musím ještě jednou,ale už to hodně zkrátím,protože nemám čas.

Přeměřila jsem Tomáše a nemá93cm ale jen 90cm,takže zase takový obr není.

Hlavně jsem chtěla vědět,jestli budete brát na Šumavu kočár nebo ne.Můj manžel mě totiž tak nalomil,že prý naco,když tam bude sníh a s kočárem ve sněhu teda nic moc.A hlavně bych ušetřila hromadu místa v autě.Tak co vy?

Musím letět,vrátili jsme se ze sáňkování a mám ještě mokrý kalhoty a dole mám kafe,tak já letím a ahooooj.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.02.05 19:41

Ahoj holky,
konečně jsem se dokopala k tomu, abych si přečetla deníčky a taky něco připsala. Jednu chvíli nám nešel internet, ale pak šel a já ani nevim, co pořád dělám, že mi nezbývá čas.
Odpo Kuba vypadl ven s taťkou, jenže mi kus času sežraly francouzský brambory, myslím, že toho opět moc nestihnu.
Zizi, to jsem se nasmála, hlína z květináče a snědená tkanička, teda skoro snědená. Nic z toho se u nás nekoná, ale o veselý příhody nemáme občas nouzi. Například dneska mi Kuba spadnul z komody asi metr vysoký. Já ho tam ještě přebaluju a oblíkám, abych se nemusela plazit po zemi. Jenže on na ní stál, jak jsem mu oblíkala punčocháče a já jsem udělala dva kroky vedle, že si rychle sáhnu do skříňky pro oteplováky. A on najednou padal, stihla jsem mu jen strčit ruku pod obličej, ten padal první , tak si nenatloukl nos. Vypadalo to hrozně, já jsem si pak nadávala, jaká jsem blbka pitomá. Spadl mi poprvé, tak jsem z toho byla pořádně vyplašená a on taky. Myslim, že se mu nic nestalo, naštěstí.
Jolko, záchodová štětka je taky dobrá! To se naštěstí u nás neděje, i když už Kuba viděl, co se s ní dělá. Jo a taky máme jednoho takovýho kamaráda, když je u nás, hračky lítají z poliček bez povšimnutí. Uklidit je předem, není špatný nápad. Šárko, pěkně ošklivá viróza, my jsme zatím nezažili zvracení, krom miminkovskýho ublinkávání, musí to být hrůza, ještěže to netrvalo dlouho.
K puzzle, my máme taky dřevěný skládačky s držátky, ale to už umí Kuba nazpaměť, tak není zájem. Lepší jsou knížky, který mají puzzle uvnitř a hned několik. Je to sice trošku těžší, ale když Kubovi pomůžu, zvládne to taky. A teď jsem viděla v jednom centru pěnovou destičku se čtyřmi tvary, jako trojúhelník nebo kolečko a každý tvar se skládá z částí, vlastně obrysů, vložených do sebe. Je to barevný a moc hezký. Ráda bych to sehnala, Kuba totiž většinou letí na tyto typy hraček. Auta ho vůbec neberou. Musí něco stavět a zkoumat a tak.
Jo, Erži, magnetickou tabulku máme, je bezvadná, stála asi 120,– Kč v Carrefouru.
Ještě se vrátím k tomu co jste psaly v minulém deníčku. Musim vám napsat, že jste mě uklidnily ve spoustě věcí, třeba s nočníkem. Já už jsem si říkala, že to přeci není možný, Kubovi to vcelku pálí, tak jsem si říkala, že zkrátka pochopí, co po něm chci. To on sice pochopil, ale rozhodně to nehodlá akceptovat. Nechávám ho doma bez plíny, jenže na jeho čůrání musím myslet já. Sám si ještě nikdy neřekl, maximálně párkrát, že chce kakat. Když ho nechám, pochopitelně se počůrá a to mi přijde nahlásit:?Kuba počůal.? Zkoušíme to asi měsíc, chápu, že v zimě je to pro něj těžký, když jdeme pryč, má plínu, tak jak má chudák vědět, kdy může čůrat a kdy ne. Přidáváme se do klubu plínkovačů.
No a když tu máme tu zimu, tak si musim postěžovat, možná jsem to už psala. Sněhu mraky, boby má Kuba dvoje! úplně nový a myslíte že na nich jezdí? Ani náhodou. Prostě boby odmítá. Nebude na nich sedět a vozit se a už vůbec nebude jezdit z kopečka, maximálně ho manžel narve kňourajícího ke mně. Tak jsme dneska na zahradě aspoň postavili dva velký sněhuláky. A pěkně jsme je nafotili, pošlu něco do galerky. Pošlete taky něco, když nejedem na Šumavu, ať mám přehled jak vám děti rostou. Kuba má něco přes 13 kg a měření se už dlouho nekonalo, to musim až usne. Je to jinak hrozná netýkavka, nestoupne si k tomu metru a nestoupne.
No je vidět, že jsem tu dlouho nebyla, tak se mějte a snad to stihnu poslat, než kluci přijdou.
Už jsou tady, tak to bude později.
Katule a Kubik

fialka2
Kecalka 180 příspěvků 17.02.05 09:38

Ahoj holky,
tak Zizi, ty jsi sice tkaničku našla, ale já jsem si včera na tebe vzpoměla, když jsem Šimonovi utírala zadeček po akci BOBO tak jsem tahala tahala vytáhnout nemohla. A nakonec jsem vytáhla vlas. Dlouhý asi 60 cm, pěkně silný a kvalitní a hlavně ne můj, protože já mám krátký a zrzavý. Tak asi opravdu můžeš být klidná - všechno vyjde ven - pro příště. Jen by mne zajímalo kde k němu přišel. Povím Vám je to pěknej hnus, když si představím takhle tahat nějakou tasemnici nebo něco podobného. Fuj, omlouvám se za ty hnusy.......
Jinak balím na hory, docela se těším, ale Šimon mne pořád děsí tím svým kašláním. Přitom podle dr. je zdráv. Průdušky čisté, rýma nic moc, spíš nic, čilosti má za čtyři, tak nevím. Jedeme na hory a buď bude v pohodě, nebo se na čerstvém vzduchu uzdraví a nebo lehne a máme po dovolené.
K Šumavě - Zizi já kočár taky neberu. Opravdu se nedostaneš nikam. Leda na spánek v kočárku před barákem a to si myslím je zbytečně velké zavazadlo. Mimochodem je tam 1,80m sněhu a díky neustálému sněžení a odklízení není chalupa skoro ani vidět, protože haldy jsou až pod střechu. Já jsem tam nebyla, ale mluvila jsem s tátou. Tak snad to vydrží, aspoň něco i pro nás. I když už to nebude čerstvouš.
Tak se mějte a někdy zase ahojky
Fialka a Šimonek

fialka2
Kecalka 180 příspěvků 17.02.05 09:40

Ještě k té Šumavě - není problém spát dvě rodinky na jednom pokoji, takže můžem jet všichni.
Jedou: Zizi, Šárka, Fialka, Chillie, Eržika. Souhlasíte??
Ahojky.

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 17.02.05 14:51

Ahoj,tak to ten kočár teda nevemu,ale nevím jak Toma uspím,v postýlce mi po obědě nechce spát.
Tam je fakt 1,80m sněhu??To snad není ani možný :-)))),to musí mít taťka radost.A my tady nadáváme,že musíme odklízet dvacet cm :-))))).
Tak pa Zizi

PS:souhlasím

Medulienka
Kecalka 354 příspěvků 17.02.05 20:01

Ahoj opičáci a opičandy,
Zizi, sem Ti chtěla říct, že já zvracím jen při nemoci nebo když jsi poblíž Ty, fakt, tak nevím, čím to je:-) Trošku mě mrzí, že s námi nebudeš požívat alkohol, ale chápu, že to máš obráceně než většina lidí. Spousta lidí totiž na dovolený tak trošku pije, protože během roku abstinují, a Zizíci to mají naopak:-))))) Ale jinak nic ve zlým…:-) Jo, a kočárek taky určitě neberem, jen sáňky a krosnu. Myslíš, že Tomášek v postýlce fakt neusne?

Chillie, cestou tam vás klidně vezmem, domlouvala jsem se s Eržikou, že nám vezmou ňáký věci, takže se vejdem. Zpátky ale jedou dřív, takže budem narvaný až ke stropu, ale říkala jsem si, jestli byste nemohli jet do Prahy s Fialkou, co na to Fialka?:-) Teda záleží na tom, kdy se chcete vrátit. Bylo by to fajn, kdyby nás bylo hodně, aspoň se opičáci zabaví. Tý jo, já už se tak těšíííím!

Ještě jsem vám toho chtěla spoustu říct, ale mám nějak vygumováno, tyhle dny je to v práci celkem mazec, tak jsem nic nestíhala, a teď mě čeká oooobrhromada prádla. Jestli nevyžehlím aspoň něco, hrozí reálný nebezpečí, že zhyneme pod lavinou voňavých zmačkaných oblečků. Sakra, jak já tuhle práci nesnáším!

Tak pa a pište!!!!

Š. & T.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 18.02.05 08:48

Ahoj,

no to mě vážně mrzí, že s vámi nebudu na Šumavě, podle příspěvků se to rýsuje na velkou pařbu :-)
My zápolili s nějakou virozou, posmrkáváme, ale dnes odjíždíme na víkend na hory, tak uvidíme, stejně jako Fialka, buď se to zaléčí, nebo propukne. Obvykle nám zdravý horský vzduch svědčí.
Vojtu jserm taky cvičně přeměřila a měří 91 cm ( na koberci s bačkurkama), na váze, která aspoň tedy mně váží víc ( hahaha) má 14,5kg. Takže aspirujeme spolu s Tomíkem od Zizi na obropičáka :-)
Taky mu roste stolička dole, tak je mrzutější.Ještě obě horní a budeme mít od zubů pokoj..ikdyž za chvíli abych počítala s tím, že začnou vypadávat.
Ještě jsem Vám chtěla napsat, abyste si pohlídaly, jak je to u vás se zápisem do školky. Vojta je na konci dubna, takže teoreticky bych měla jít od května příštího roku do práce, a zjistila jsem, že se jedná o příští školní rok, takže musíme k zápisu letos - někdy v březnu. Šokovalo mě to - před chvílí se narodil a už k zápisu:-)… , takže tolik moje informace.
 Jolka

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 18.02.05 13:42

Fuj,nestraš s prací.Tomáš je taky na konci dubna,ale já počítám,že půjde do školky až od září.No a pokud schválí naši politikové,že by se mohlo dítě dávat do školky každý den na čtyři hodiny(teď může být jen pětkrát do měsíce)aniž bych ztratila nárok na mateřskou,tak snad půjdu do práce až ten čtvrtý rok.No ještě uvidím,jak na tom budem,zatím bysme spíš potřebovali aby nás někdo dotoval,ale hlady jsme ještě neumřeli,tak snad to přežijem.

Medulienka:Tak to tě hrozně lituju,jestli zvracíš v mé blízkosti,tak budeš mít krušný týden,protože já se hodlám pohybovat v TVÉ blízkosti docela často:-)))))))))))).

Jdem dneska do kina,tak doufám že budou hrát,u nás totiž skoro nikdo do kina už nechodí a posledně nás bylo asi sedm a borci museli koupit tři lístky navíc,aby vůbec hráli,tady totiž hrají až od deseti lidí.No je to sranda,když tam sedíte v celým kině skoro sami.No a když nebudou hrát,tak půjdem asi na pivo:-)))))))))).

Tak ahoooj Zizi a Tom

PS:V neděli je u nás karneval,tak přemýšlím že tam s Tomáškem půjdu,ale já jsem v neděli hrozně zhnilá :-))),tak nevím jak to nakonec dopadne:-))).

Katule1
Kecalka 165 příspěvků 18.02.05 19:50

Ahojky,
dávala jsem fotky do galerky a úplně zírám, jak jsou ty děti zase velký a jak jsou krásný. Moc mě mrzí, že nejdem na Šumavu a že alespoň některý špuntíky neuvidím, jsou fakt úžasní.
 Katule

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 20.02.05 22:31

Ahoj!
Tak jsme dneska byli na karnevau.Tomášek měl půjčený kostým kašpárka a strááášně mu to slušelo.Strčila jsem ho starším holčičkám,aby ho držely za ruce a tak se točili dokola,chudáček byl docela vyjukanej,protože ta hudba byla strašně nahlas.No ale bylo to hezký,dostal lízátko a snad z toho nějaký zážitek měl,večer v postýlce pořád říkal"byu s dětima a děual tany tanyny".
Zato Lukášek nám onemocněl,tak jsem ho radši nechala u babičky,aby nám toho bacila nenosil domůa nenakazil Toma,to by nám ještě scházelo,když je skoro pořád na hromadě.Takže zítra musím s Lukym k doktorce a modlím se,aby to Tomáš nedostal taky.

Tak jsem se těšila v pátek do kina a potom,že si zajdem na pivko.Došli jsme do kina a byli jsme tam čtyři,takže kino nehrálo.Tak jsme teda šli na to pivko a hospoda byla zavřená,protože tam byl ples.No to jsem teda fakt byla už na…,člověk se těší,že konečně vypadne z baráku a dopadli jsme,jak hubkaři.

Musím taky poslat do galerky nějaký fotky,z Toma je už vážne chlap,jak hora.Jenom musím taťku zlomit,aby mi to dodal do Lukáškovýho PC.
Tak se jdu podívat na fotky Kubíka,je fakt,že už jsem se do galerky nedívala děsně dlouho,ale dneska jsem si chovala miminko a tak se mi zastesklo,že už je Tomášek velkej,ach jo.

Tak já končím,mějte se a pište!!!!!!!!!Pa Zizi a Tom

Zizi
Kecalka 457 příspěvků 20.02.05 22:43

Ještě já!
Teda musím říct,že ty holčičky jsou fakt nádherný a kluci jakbysmet.To nám to ale letí,už je z nich pomalu banda dospěláků,aspoň Šimonek má výraz absolutního vůdce smečky :-)))).
Mimochodem Mishičko-máš moc hezký miminko v bříšku :-)))).Ahoj Zizi

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.02.05 15:10

AHOJ HOLKY, JEN KRÁTCE, NEVÍM, JESTLI NEJSEM NA RADĚ S DENÍČKEM. ale mám problémm, mám na reklamaci telefon, takže tento tzden urcite neyvladam a pristi nejspis takz ne :(. tak se omlouvam, jak budu moct, tak se hned ozvu. Chillie

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.05 09:07

Tenhle týden je na řadě s deníčkem Katule, počítáš s tím? :-)
 Jolka

Vložit nový komentář