P. S. T. M. - 48

Snažení

BILANCOVÁNÍ PRVNÍ... Čauky lidičkové, hm, tak tohle je ten počítač. Máma mi o něm teda vyprávěla a tak jsem se rozhodl vyzkoušet jak to funguje. Prej je tu nějaký emimino a na něm spousta hodnejch tet, který mě znaj! Takže jsem slavná osoba, to mi teda velmi vyhovuje. :)

Už jsem na světě skoro dva měsíce a tak je asi ten správnej čas, abych to tady venku trochu zhodnotil a porovnal jaký je to tady a jaký to bylo u mámy v bříšku. Takže jdeme na to:

1. Nejdůležitější věc - v bříšku nebyl ten perfektní červenej ptáček co mi dala teta Kačka. Ještě, že jsem nevěděl, že na mě venku čeká, protože bych rozhodně chtěl za ním. Miluju ho. Máma s ním nade mnou lítá a tak divně u toho zpívá (ona moc zpívat neumí, ale neříkejte jí to, já jí to taky neřeknu, jo?)

2. Mlíko - řeknu vám, je to slast! Nedá se to s tou výživou vevnitř v bříšku vůbec srovnat, takže si to patřičně užívám, dokonce i v noci, protože dlouho bez něj teda rozhodně nevydržím a myslím, že to ani nebudu zkoušet!

3. Táta - ten v bříšku nebyl vůbec, že? Akorát mi otlapkával domeček a povídal si se mnou, ale vidět jsem ho nemohl. Táta je fajn, akorát, že na něj neplatěj ty fígle jako na mámu, protože mě hned prokoukne. Ale umí si se mnou skvěle hrát na centrifugu a to se mi moc líbí a taky splu někdy plaveme ve vaně. Jediný co mě na něm štve je, že tvrdí, že máminý prsa mám jenom půjčený od něj, že jinak jsou jeho. TAK TO TEDA BACHA!

4. Voda - vevnitř teda byla to jo, ale bylo jí moc málo. Tady mě dávají do takový velký nádrže a plavou se mnou. To je pane žůžo. Akorát nechápu, proč ten super zážitek potom kazí tím, že mě mažou a tak. To fakt nemám rád. Prej to mám po tátovi, ten se taky už asi dvacet let nenamazal…

5. Máma - ta je teda zevnitř rozhodně lepší než zvenku. Dělá se mnou kraviny a stará se o mě a tak. Akorát moc často sedí na tom emiminu, to teda nevím, jestli jí to budu ještě dlouho tolerovat. A taky poslední dobou pořád něco mele o nějakém sourozenci a už hledala na netu takový divný dvojitý kočáry - nevíte někdo co je to sourozenec? Prej mi ho brzy pořídí, tak jsem na to zvědavej. Dá se to jíst? Jestli jo, tak mě to teda zajímá…

Když to tak shrnu tak suma sumárum je to venku mnohem lepší než vevnitř. Jo a ještě vám něco chce máma, takže se loučím a jdu za Ptáčkem. Páááááááááááá­ááááááááááááá­áááááááá.

Skřítek Vojta (v neděli 2 měsíce!)

P.S.: Věděl jsem, že obsluhovat ten počítač bude hračka… :-)

BILANCOVÁNÍ DRUHÉ…ANEB ?

… to si nechám na příště, aby ty deníčky vycházely častěji než jednou za čtrnáct dní, pak je problém ho najít. :-)

Vaše Missorka

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 27.08.04 20:37

Ahooooj Skřítku…
tééda rychle jsi se zorientoval v tom světě, jen co je pravda:) Deníček se ti opravdu povedl, už teď se těším na tvé další zážitky:)
Přeji ti do života jen to nej, abys hezky prospíval (jakože podle toho, co psala máma, jak rosteš a jakou velikost už nosíš:), se rozhodně daří:))) a rostl a měl v životě maximum těch pozitivních zážitků:)
Jinak nech jen občas v noci mamku taky vyspat, ju?:))
Mějte se
Gabča a Barča 35+2tt

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 27.08.04 23:48

Malý roztomilý skřítečku,

to máš ale prima deníček !!! Je vidět, že se ten talent na psaní úchvatných článků drží v rodině :o)

Já jen odskakuju od maminy co vede Štěstíčka, abych tě zasvětila do tajů sourozenectví. Tak tedy musím tě velmi zklamat, ale jíst se sourozenec určitě nedá (no, ikdyž okusovat někdy určitě ! ) a je to spíš takové malé otravné cosi, co bude pořád jen kadit, spát a řvát a prát se s tebou a taťkou o máminy prsa a všichni budou šišlat a rozplývat se nad tím, jaké to je rozkošné, ikdyž to bude vypadat nějakou dobu jako zcvrklá švestka !

A ty si budeš najednou připadat strašně veliký, ikdyž se budeš všem snažit dávat najevo, že jsi pořád malinký a POTŘEBUJEŠ nutně veškerou rodičovskou pozornost. Na to, že sourozenec bude řvát hlady nehleď, kdyby jsi mu nerozkousal a neschoval všechny dudlíky, mohl být klid :o)

Já být tebou, tak jestli chceš být ještě nějaký ten pátek na výsluní, tak řvu z plných plic jen co se tvůj taťka k mamině přiblíží - tak se totiž do bříška ten sourozenec dostane - když se líbají - je to nakažlivé jak bacily víš ?
Jo a taky bacha na hračkářství - tam prý se dají sourozenci za slušný peníz koupit a pak jsem taky slyšela, že je nosí čápi či vrány, takže střílet, střílet, střílet !!!

A pokud se i přesto vše stane, že ti rodičové nějakého toho sourozence propašují až do domu, tak neboj, po roce či dvou se s takovým bráchou či ségrou dají dělat věci - pokud ovšem přežije tvoje neustálé dloubání do očiček, strkání malinkých přemětů do pusinky, kroucení palečků, tahání za vlásky a pouštění z jednoho metru na podlahu :o)

Hódně štěstí
Apolenka x

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 28.08.04 08:22

Ahojky Skřítku a Missorko,
tedááá, opět to je paráda, super, bomba, špica.......prostě úžasné.
Kubíčkovi jsem 2× četla jak je to venku úžasné, tak uvidíme jestli zabere. Včera nastoupili docela silně poslíčci hned po 5 minutách a nakonec po 2minutách. Nahřívala jsem si bříško ve vaně, ale nic se nestalo, tak jsem se rozhodla nevšímat si jich a asi po 2hodinách přešly. Holky, proč nemá začínající porod úplně jasné příznaky - třeba zezelenají uši nabo něco podobného.

Takže stále čekáme a upisujeme další den.

Páá Radka s Kubíčkem (7 dní do kuklenda)

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.08.04 08:48

Jo, jo, Radko,

mluvíš mi z duše. Taky by mi bývalo vyhovovalo, kdyby rodící žena začala nějak blikat nebo něco podobného… :-)

Ale neboj, to poznáš! Jéééééééé a už jenom tejden, no to je paráda! Moc těším na mimko!

Peta a Skřítek (škytající u taťky)

binky
Zasloužilá kecalka 880 příspěvků 28.08.04 13:40

Milý skřítku.
Nejdřive se představím,jenuju se Eliška a jsem zatím u maminky v bříšku.Moje mamča sice paří do jiného deníčku,ale na tenhle od tvé maminky se vždycky těší.Hrozně se u toho směje až se v bříšku natřasám,ale to jí nedaruju a ztrestám jí nějakým tím dobře mířeným kopancem.
máma vždycky deníček předčítá deníček tátovi a tak taky napínám ouška.To jak psala tvoje maminka že vždycky odhadneš situaci kdy by se vaši chtěli mrouskat je prima.Můj táta si myslí že budu tolerantnější,ale to se šeredně plete!!!!
Zkus tohle hlídání uplatňovat častěji a sourozenec nebude.U nás je to dobrý máma zatím tátovi říká že žáného nechce,ještě totiž nezapomněla jak jí na začátku bylo šoufl,teď jí skoro pořád pálí žáha a to jí ještě čeká porod.
Už se moc těším na další díl tvého deníčku,konečně si pokecáme i my.
Eliška29tt+Binky

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 30.08.04 09:29

Ahojky Skřítku,

měla bych pro tebe takovou malou prácičku. Počkej, počkej neděs se. Hele poslouchej. Dvakrát jsem četla našemu Kubíčkovi tvůj deníček o tom, jaké je to venku príma. Ale asi mi nevěří. To víš, co kdyby náhodou mamka kecánkovala. Tak jsem si myslela, jestli bys mu to nemohl vysvětlit sám, víš, jako chlap chlapovi.Tebe určitě poslechne a už se konečně narodííííííí.

Zatím děkuji a pozdravuj mamču.

Ahojky Radka a Kubíček (5dní to termínku)

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.08.04 10:10

Ahoj Kubíku,

já jsem Vojta, sice se ještě neznáme, ale to nevadí. Taky jsem bydlel v takovým bazénku jako ty a bylo to moc prima. Všechno to šplouchání a hraní na potápku… :-)

Jo, jo, jenže ten domeček se strašně zmenšoval (nebo já jsem se zvětšoval - to už si přesně nepamatuju, ale to máš fuk), prostě mi tam začínalo být pořádně těsno. Ale nejsem žádná bábovka, vydržel jsem co to šlo. Ovšem na druhou stranu jsem to nijak zvlášť neprotahovala a když už tam fakt nebylo k hnutí, prolezl jsem takovým východem (máma říká, že jsem byl termínovej, ale já moc nevím, co to znamená). Byla to docela dřina, ale stálo to za to. On ten domeček je totiž z venku mnohem lepší!!! Jmenuje se máma a umí krásně chovat, má děsně dobrý mlíčko, po kterým máš v bříšku jako v pokojíčku (s jídlem vevnitř se to nedá srovnat, to mi věř) a krásně se na mě směje. Už jsem to od ní okoukal a taky se směju.

V bříšku to bylo pořád stejný, tady je každej den něco jinýho. Hele, tak najdi ten východ a polez, jo? Pak si můžeme třeba dál dopisovat, když budeš chtít.

Mazák Vojta dvouměsíční

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 30.08.04 14:04

ahoj skritek :o),

to mi musis vsetko porozpravat. ja sa na teba budem divat zvrchu a davat pozor aby si nezlobil maminku.

moja mamca s tatkou sa so mnou predvcerom rozlucili a zapalili mi sviecku. bolo to na takom peknom kopci pri kaplnke. trochu plakali tak som im zazal hviezdy aby som ich trochu potesil.

ale na druhy den uz boli dobri. tatka poslal mamku na motorke cez les ze pry to zvladne. a urobila kotrmelec do lesa. potom sa mordovala s tou motorkou este 1/2h. nakoniec ju tatka hrdina zachranil. a este si boli zajazdit na dzipe. a mama skoro dusu s tata vytriasla. a furt sa z toho smiala ako to skace.

pekny den
danka

Ganginka
Povídálka 50 příspěvků 30.08.04 16:02

Ahoj sluníčka moje;)
Jak jsem slíbila, ozývám se a tentokrát se budu moc snažit abych to moc neflákala. A třebaže návrat po 14 dnech dovolené, ze sluníčka do práce, navíc do hnusný kobky (kancelář bez oken), rozhodla jsem se že budu všechno brát s nadhledem a už nic mě nesmí dostat tak, jak jsem popisovala v minulém deníčku. Takže, optimisticky do toho:)
Hned po příchodu do práce jsem šla za šéfem, že chci další dovolenou:) Koukal na mě jako by má hlava přišla k úrazu - přinejmenším náraz o beton - nejlépe opakovaný…, ale dostanu ji. A kam to chci jet? S kamarádkama k moři… v říjnu… juchů:) Dámská jízda. Aspoň si pořádně pokecáme:) Teď jen aby to vyšlo té mé nejlepší kamarádce a budu spokojená. Chtěla bych jet s přítelem, a moc, nikde jsme - kromě Čech - spolu nebyli, kvůli splátkám. Jenže, donuťte chlapa (aspoň toho mýho) aby šel na pláž(!) opalovat se(!!) a maximálně si číst(!!!)… už teď nadával, když jsem si vzala knížku a natáhla se na deku, že je mu téééplo, že ho to néébaaavííí, ať jdu něco dělááát… (snad nejsem jediná kdo má něco takovýho doma?) … a to bylo jen 23°C. Prý ať si jedu s kamarádkama… tak jedu. Krize je zažehnána, nechci to zakřiknout, i když pořád mám v sobě zmatek a přemýšlím nad maličkostma… Takže využívám šance od všeho si odpočinout… Jedna půjčka končí, tak si vezmem další (hrozný, ale hotovost nemáme a nikdy mít nebudeme) - rovnou jsem Járu přesvědčila, že potřebujeme konečně ten sporák (máme sto let starý) a digitální foťák a že přeci chtěl vždycky počítač… aby mohl hrát hry… (přeci mu nebudu říkat že jednou přeci MUSÍM mít doma internet, až budu těhulka, abych mohla na emimino;). Ve středu jdu na pokec s tou nej… kámoškou, pokud zůstanu na noc v Praze, tak jedině proto že se budu dobře bavit.
Díky za info ohledně eri - ery:), aspoň vím o co zhruba jde. K tomuhle doktorovi půjdu ještě jednou, na tu kontrolní cytologii, a pak honem k jinému.
Kačko, musíme nad kvasinkama, potvorama, vyzrát… nedávno jsem někde vyčetla že se je dobrá Activia (nebo něco podobného), 3/4 sníst a zbytek… no…tam :) a omývat se vodou s octem. Ještě jsem to nezkusila, uvidíme. Activii nemusím normálně, radši mám jogurt nugátový, nejlíp ten největší, ňam ňam:) A ty // budem hlásit určitě co nejdřív:)))
Skřítku, pozdravuj maminu, že mi hodně pomohlo to její „depkoidníky znásilníme a oni hajzlové primitivní, nedomrlý, voplizlý a zkrabatělý znechuceně odtáhnou!“ a budu to mít jako motto dne:) A pozdravuj červenýho ptáčka:)))
Sylvo, díky, tvé info si ke mě cestu našlo:)
Mějte se moc hezky, omlouvám se že nereaguju jednotlivě, nestíhám, práce si tu na mě počkala, ale deníček chválím, je opět, jak jinak, super! I když tentokráte nechválím Missorku, ale Skřítka:)))
Ganginka

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 30.08.04 16:21

ahoj,
ganginka, babsku jazdu ti zavidim. ten moj tiez nevydrzi na plazi len lezat. no ja 10min vydrzim. ale hned by si pozicala surf a vodne lyze a beachvolejbal a...... alebo sedela pri ci v bazene na longdrinkoch :o)))

nasi dnes letia do egypta. veziem ich na letisko. som zvedava kolkokrat sa otocim medzi barakom a lietadlom…

danka

Ganginka
Povídálka 50 příspěvků 30.08.04 16:32

Dancul,
je mi jasný že u Tebe bych s válením se na pláži moc nepochodila:) Nemyslím si že se celou dovolenou ani nehnu, teď jsem se taky k něčemu dokopala, ale není nad to pořádně se vyspat a odpočinout si… Sice jsem nejezdila na bruslích (přizabila bych se už při zavazování tkaniček) nebo na motorce…, ale hýbala jsem se:) To mi připomíná, ještě že se ti nic nestalo a že tě manžílek zachránil… Máš odvahu:)
Já nevím kam poletíme, vypadá to na Tunis, poraďte mi… A s tím „otáčením se“ mezi barákem a letadlem: já mám seznam věcí který musím na chatu vzít. Buď ten seznam před odjezdem nenajdu (to většinou) nebo, jako tentokrát, po příjezdu na chatu zjistím že na seznamu jsou, ale v tašce nikoliv:)
Dámská jízda je dámská jízda, klidně pojeď(-te) s námi… Takový P.S.T.M. výlet by nebyl k zahození:)))
Hezký zbytek dne, zítra ahoj,
Ganginka

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 31.08.04 11:24

Ahooooooooooooooj,
téda, holky, kde jsou komentáře, kde jste? Snad nepracujete? Nebo si užíváte poslední prázdninové dny?:))
Já byla včera v tom Motole…no, pan doktor nejdřív nechápal, co tam jako dělám…krapet ho mátla propouštěcí zpráva, jak jsem tam ležela:)) Nakonec jsme se domluvili…no, výsledkem je, že sice i nadále jsem majitelkou virových změn (samo, že při přenosu karet mezi patry jsem se podívala, co těmi změnami myslel…kondylo­matozní léze…hm, moc mi to neřeklo:)))), nicméně porod „přírodní“ cestou je možný…huráááá­áá…takže budu dál hezky mazat olejíčkem, aby se to náááhodou ještě nechtělo rozjet, ale super a mám velkou radost…jen tam po šestinedělí zas budu muset naklusat…chjo..
Jinak u nás nic nového…pořád většinou cestuju, dneska jsem doma řádila jak černá ruka…tvrdnutí je čím dál častější už i přes den v jakékoliv poloze, MS bolesti vedoucí až do zad jsou taky čím dál častější, moje zácpa není zácpa, nýbrž nejspíš tlačenka, neboť mi nepomáhají už ani čípky…takže Báro…do zítra vydrž k té kadeřnici a pak už si dělej, co je libo:)
Zítra mám tedy namířeno ke kadeřnici, moc se těším, krom barvy a stříhačky mi totiž půjčí své mimi…už jí budou 3 měsíce…bože to letí…no to zas proženu foťák:D
Taky nějak zkouším vymyslet, co budu dělat příští týden, protože krom jednoho odpoledne, kdy si máme jít s Katchou sednout někam na pizzu (samo s paní Krtečkovou:)))) a možná, že ve čtvrtek poradny v Motole (to se ještě neví, kdy) nemám vůbec nic naplánováno!!! Hrůza, a to už je úterý…nemáte někdo volno a náladu na jednu těhuli??? Tímto se prosím pokouším někomu vnutit:))))
Zatím končím a přeju hezký den…
Gabča a Barča 35+6tt

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 31.08.04 13:01

ahoj

dnes je blby den. bola som na jednom pohovore. otazka preco ste odisli s predchadzajuceho zamestnania ma skoro dostala do slz. nechapem vsetko mi to bolo uplne fuk aky dojem na nich urobim.
som nastvana sama na seba
okrem toho som zas zacala krvacat, teda nie tak celkom…no neviem. ani neviem kedy pride 1.ms a jak bude vyzerat ci normalne alebo nenormalne. a o 1. ovu ani nehovorim.
som nastvana na vsetko mozne a nemozne…dnesny den zaradujem do skupiny blbych…
 danka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 31.08.04 13:15

Danko,
pošli depkoidníka pryč, když jsem ho konečně zahnala já, tak ať neotravuje u tebe, potvora potvorovatá!
Posílám Ti pohlazeníčko, třeba Ti to trochu zlepší náladu…
nepřihlášená Ganginka

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 31.08.04 13:22

Beruško,
i my ti posíláme pohlazení na dušičku a doufám, že tě depka brzy přejde a bude lépe…
 Gabča

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 31.08.04 13:27

…ale nejde prec, hajzlik
vcera som si este uhnala peknu kocovinu…zachutilo mi chardonay
keby aspon neprsalo tak trielim na bruslach…

ak by ma nahodou zobrali do nejakej roboty nez pridem tak by sme zrazik dali na nejaky vikend. ja urcite pridem
 danka

Nafteta
Ukecaná baba ;) 1154 příspěvků 31.08.04 14:41

Ahojky Vojtíku!
Teda,Ty jsi šikovnější kluk,než já.Teda,já jsem sice pořádné nemehlo na PC,ale co umíš Ty ve dvou měsícíchmje fakt bomba.Hele,těch řečí o sourozencích se neboj.Takový sourozenec je fajn hračka.Já jsem taky sloužila jak hračka a trenažér pro svého bráchu.To až jednou budeš mít s Julinkou od Taniny taky takového mimouše,jako jsi teď sám,tak uvidíš,jak se Ti to bude hodit.
Tak se měj hezky a pozdravuj maminu a tatínka.
NAfteta od matýsků

Euka2
Závislačka 3624 příspěvků 31.08.04 15:48

Ahojky kočky,

zdraví „vetřelec“ :-))) od Adámka a Verunky.

… Missorko, neblázni, že by sis dala tak rychle říct k dalšímu miminkovi? Chvilku vydechni a užívej si Skřítka. Sama mám obavy z toho, jak zvládnu dvě děti s dvouletým odstupem…snad zvládnu, stejně mi nic jiného nezbyde :-)))

papa Veronika, Adámek a Tečka

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 31.08.04 16:14

Ahoj Skřítku,
tak jsem se konečně dostala k počítači. To víš Kubíčkův taťka mi ho nechtěl půjčit. Asi budeme muset koupit ještě jeden a pokud bude Kubíček tak šikovný jako ty budeme mít tři.
Krásně jsi to Kubíčkovi vysvětlil. Tobě úrčo věří,ale ven se mu nechce.
Mamča byla dneska na kontrole u holčičandy a je pěkně naštvaná, protože se tam hnala přes celou Ostravu áááá zbytečně. Ona je nemocná a sestra vůbec nikomu nezavolala a nechala tam všechny těhulky přijít zbytečně. A ještě ke všemu lije jako z konve. Tak jsme šli do obchodu udělat si radost. Já jsem dostal nádherné album na fotečky a mamka si koupila kabelku. Aspoň trochu jsme si zpravili náladu.

TAk se měj krásně, pápá

mamka Radka a mimísek Kubíček

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 31.08.04 16:21

Ahojte holky,

mám pro Vás typ jak se zbavit těch hnusných kvasinek a mykóz.

Mluvila jsem o tom se svou PA a doporučila mi přípravek TANTUM ROSA (má to vyzkoušené na sobě). Jedná se o 5 pytlíčků a aplikátor. Stojí asi 130Kč. Jeden pytlík se rozpustí v 0.5l vody a dělá se výplach pochvy. Používá se standardně k denní hygieně (vlastně týdenní). Doporučila mi jednou týdně udělat výplach a kvasinky budou pryč. Za pokus to stojí.
Bližší informace na www.medicomint.cz

Napiště jestli jste to vyzkoušely.

Páá Radka

Ganginka
Povídálka 50 příspěvků 31.08.04 16:45

Radko,
Tantum Rosa bylo to první co mi doktor doporučil. Bohužel v mém případě to moc nezabralo… Předem upozorňuju že já v lékárně nechala skoro 300,– - kupovala jsem i ten aplikátor (nebo jak se tomu říká). I když tady o peníze až tak nejde, jen aby byly potvory pryč. Ale kamarádka si TR nemůže vynachválit, tak nevím, holt jsem „spešl“ případ. A to jsem nikdy problémy neměla, až teď… paradoxně po vysazení antikoncepce, přitom prý právě antikoncepce kvasinkám svědčí.
Toť má zkušenost:)
Mějte se hezky,
Martina

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 31.08.04 18:13

Marti,
dík za zkušenost. Já jsem kvasinky nikdy před těhotenstvím neměla, zato teď si užívám. Pokud to po porodu nepřestane vyzkouším to.
 Radka

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 31.08.04 18:48

K TR se musím vyjádřit i já…taky jsem platila víc, kvůli tomu aplikátoru. Ale jak říká Martina, o to nejde…
Mě osobně to nepomohlo a navíc jsem takovej special případ, že jsem měla vůbec problém v tom ten aplikátor zavést tam, kam bylo třeba:))) Ale je fakt, že je možné, že to bylo mnou:))) a taky je fakt, že moc lidí si to chválí…takže přeju brzké zničení potvůrek:)
 GaB

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 01.09.04 02:04

Gratulace k přirozenému porodu, ale nic jiného se snad nečekalo, neeeeee? ;-)

P.

Ganginka
Povídálka 50 příspěvků 01.09.04 09:02

Jo jo, tak to jsme dvě, taky jsem „bojovala“…:) Už jsem si myslela že u toho budu muset dělat stojku, aby se TR dostala tam kam má, aplikátor neaplikátor:)))

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 01.09.04 19:54

Ahojte holky, to jste me fakt s tim TR prekvapily. Ja to teda neznam, ale myslela jsem si, ze to bude dobre.
Vcera jsem si koupila Yal, at nemusim klystyr a ono to taky asi nebude nic prijemneho si to aplikovat. V kazdem pripade, maminky pred porodem mivaji pry casto prujem, takze to ani nebudu muset uzit. Joo, prujem mam uz od vcerejska, ze by??

Radka a Kubicek (Už jenom 3 dny do termínku )

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.09.04 00:40

Ahoj!

Nestíhám :-(

Takže jen vy rychlosti.

BUDULÍNKU - myslím na tebe. Moc! Už aby byl Kuba venku a mohla sis ho pochovat.

GABČA - super zpráva s přirozeným porodem, taky se ti to krátí.

GANGINKA, DANCUL - moc zdravím!

VŠICHNI - nějak se to tu rozpadá, přemejšlím, že to asi zabalíme, co? Nebo máte pocit, že to za dlouhých zimních večerů bude lepší? Ví někdo něco o Markétě / Bolero?

Jdu zase omdlít do postele, než mě upírek vzbudí.

P.

Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 02.09.04 08:18

Ahojky kočičky,

tak zas se ozývám po delší pauzičce … znáte to :o)))))

Už bydlíme na novém firemním baráčku, je to tu celkem fajn, trochu „na samotě u lesa“, takže při štěbetání ptáčků, pohledu z okna na zahrádku a do lesů, vůni kávičky a tak … no pracovní morálka mizivá :o))))))) Takže se budem muset vschopit a uvidíme, jak to půjde :o)

Jinak nic moc nového, pokračuji v rekonstrukci bytíku, s kolegyňkou se chystáme na dovču, tak uvidím, jak to všechno dopadne :o)

Zatím pa a všechny moooc zdravím

Budulínku: Myslím na Tebe, a Ty, Kubíčku, už se chystej ven, maminka (a tety z Emimi) se na Tebe mooooc těší :o)))))))

Pa Šarlotka

Ganginka
Povídálka 50 příspěvků 02.09.04 08:25

!!! Missorko - zabalit? To nééé!!!!
Slibuju za všechny že se polepšíme… dřív než budou dlouhé zimní večery:)
Zatím, mějte se hezky,
Martina

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 02.09.04 08:44

Ahoj holky,
téééda koukám koukám, že má Missorka pocit, že už to tu pomalu končí…no je pravda, že se nedivim, když vidím, jak jsme na tom s příspěvky…já věřím, že s koncem prázdnin se to zlepší, nerada bych, aby se ta bezva parta rozpadla:(((
Peťo, Market se má dobře. Mluvila jsem s ní v úterý, myslela jsem, že napíše i sem, ale psala do podzimátek…zatím to prý k porodu nevypadalo (nečetla jsem ještě, jak dopadla včera), už je nachystaná…
Včera jsem byla u té kadeřnice, docela dobroš…pohrála jsme si s miminkem, které je tak kouzelné…už se těším, až i malá až se narodí a povyroste, se začne smát:), i když jsem byla i svědkem pláče z prdíků a všech možných akcí, které měly dopomoci k úlevě…Taky jsem pořídila tu sedačku a ještě pár „nezbytností“:))) takže peněženka se zas otřásla v základech…ale teď už jen podprdu pro mě a konec.
Jinak po včerejšku a dnešní noci mám dojem, že to rozhodně nebude trvat 4 týdny, ale že padnem dřív…je to můj subjektivní pocit, je fakt, že dopočítat se nějaké pravidelnosti nedá, protože to všechno přehluší šílené bolesti zad a příšerné tlaky na spodek…podle kámošky mám břicho dole, já to zhodnotit neumím, v každém případě se nemůžu dočkat poradny zítra…doufám, že si vyslechnu něco povzbuzujícího, protože představa, že tohle bude trvat ještě měsíc mě ničí…očividně si to užívám i za Bolero, která jak říká, nemá vůbec žádné příznaky nic…:)))
Kubíčku, moc na tebe myslím, udělej nám radost a vykukli se nám…:))
Tak holky, prosím, snažte se. Vím, že to je těžké, že každý není doma a někdo musí pracovat a vydělávat na nás, ale prosím, najděte si chvilku a ozvěte se…
Gabča a Barča 36+1tt

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 02.09.04 10:42

Missorko, zabalit nééé. I když je pravda, že je to s příspěvky poslední dobou ubohé.

Popíšu Vám dnešní noc.
Je půlnoc. Něco se děje, ale co? Rodím? Poslíčkuju? Nebo se Kubíček jenom momořádně mele? Každou chvíli mě bolí břicho - nahoře pod žebry. Nevím jak si mám lehnout. Boles bych popsala jako, že Kubík roztáhne nohy co to jde a pořádně kopne. Mám pocit, že mi praskne děloha. K tomu se přidává MS bolest a ty kříže, uff. Začínám se litovat a brečím (v tom jsem přeborník). Já jsem taková blbá ..... (doplň podle sebe), že ani nepoznám jestli rodím. Já jsem taková blbá .....(doplň podle sebe), třeba rodím své první dítě a bulím tu. Čím víc brečím tím to více bolí. Manželovi zvoní budík - chudáček má nějakou střevní chřipku. Zatímco sedí na záchodě pochoduju po bytě. Začínám tancovat jak nás to učili v kurzíku. Pomalu se všechno uklidňuje a kolem šesté konečně usínám.
Já jsem taková Káča, kdybych se šla projít a zatancovat v noci mohlo být všechno v poho. Tak příště.

Páá Radka

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 02.09.04 10:57

Raduš, nejsi blbá, ani Káča ani nic takového…jsi normální těhule, která má před porodem:)))
Tvoje noc vypadá fakt úžasně, moc mi to připomíná ty moje noci s tím rozdílem, že já žádnej tanec teda neumim a tak jsem v noci jen brečela, jak mě bolej záda a byla ráda za chladivej pálivej gel (to pálení jsem si řekla, že holt překonam)…ale je fakt, že pláč i když uleví možná dušičce, moc nepomůže…Vypadá to velmi nadějně, takže vám moc držím palečky a lákám Kubíka, aby se nám ukázal:)
Taky posíláme zdravé bacílky pro manžu, aby byl brzy fit…tu chřipku bych možná potřebovala, protože mám přesně opačnej problém:)
Měj se hezky a těš se na svého chlapečka;)
Gabča a Barča

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 02.09.04 11:26

Ahoj Gabčo, díky Ti za milá slovíčka. Poslední dobou mi připadá, že fakt neporodím. Tak jsem si myslela, že to bude dříve, a teď mi přijde, že budu přenášet snad půl roku.

Na těhu zácpu ti můžu poradit železo. Mě to fakt pomáhá. Měla jsem ho nedostatek, tak jsem dostala tabletky a od té doby chodím pravidelně a spíše i 2× denně. Anebo zkus kefír - každý den tak 2deci no a hlavně pohyb. Postav se mezi futra. Jednu nohu mírně pokrč v koleni a kmitej s ní dopředu a dozadu, potom ji pokrč do pravého úhlu a kmitej s ní vpravo a vlevo. To samé i na druhé noze. Mě to teda pomáhalo.

Hodně štěstí

Radka s Kubíkem (stále 2v1 - 2dny do kuklendího termínku)

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 02.09.04 11:37

Díky Radko za tip, budu to muset zkusit…i když, doteď jsem používala čípky a musím říct, že v polovině případů byly k ničemu a tak se přikláním k názoru, že nejspíš ty stavy vyvolává především Bára, protože to zkouší i na močáku…ale rozhodně vyzkouším:)
Posíláme Kubíkovi pohlazeníčko, i když je Barča ještě v bříšku, tak ho láká ven:)
 GaB

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 02.09.04 11:39

peta! zabalit to teda nie! to by som bola fakt smutna.
ale u mna sa teraz nic nedeje tak nemam co pisat. akurat riesim ci uz to je ms (po 28dnoch po „tom“) alebo som to prepiskla na squashi…
 danka

Katcha
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 02.09.04 11:44

Ahoj,
Missorko, sice to tu vázne, ale myslím si, že se to začne zlepšovat. Dovolené končí, pracující snad budou mít trochu volněji. Teda to je jen můj názor, šéfové si možná myslí něco úúúplně jiného… Ale každopádně by to byla škoda skončit s deníčkem.
Osobně teda nejsem schopná slíbit častější přispívání. Ne že bych neměla čas, spíš není nálada. A kazit ji ostatním svými stesky kvůli blbostem se mi nechce. Fyzicky se cítím celkem dobře narozdíl třeba od Gábinky, ale hormony se asi bouří, jsem jak časovaná bomba co každou chvíli vybuchuje. Jako bych měla každou chvíli dostat MS. Jenže to si ještě počkám.
Na příchod Vítka jsem já připravená. Ovšem manžel má času dost což mě přivádí k šílenství (a ještě spousta dalších maličkostí..). Kolečka ke košíku stále nejsou přidělaná (ano Péťo - jsou to ta kolečka co jsem kupovala před měsícem), nová skříň v ložnici není přivrtaná, roleta na ní není přidělaná. Nevím kdy to chce dělat, asi až budu v porodnici, nebo jestli chce vrtat do panelu až se vrátíme z porodnice? Fakt nevím a rozčiluje mě to. Včera tu byla kamarádka tak mě (bohužel) trochu uklidnila, že její situace je mnohem horší a řešení není jednoduché …

Budulínku, držím palce, aby se Kubíček brzy narodil :-)

Gábinko, jsem moc zvědavá co Ti řeknou zítra v poradně, jestli už se Barča fakt chystá. No jestli jo tak to se tam asi nesejdeme, protože Víťa zatím zřejmě nespěchá.

No takže jsem si stejně akorát postěžovala. Teď jdu ohřát oběd a sníst si ho, protože Míša to s jídlem fakt nepřehání, baví jí akorát mi pomáhat (=motat se), ale jíst nemá moc potřebu. No aspoň někdo z rodiny není tlustý.

Zatím pa pa
Katka a Víťa 36tt

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 02.09.04 11:55

Ahoj Katko,
posílám ti pohlazení pro lepší náladu (rozdávám svoje zásoby:))))…
S těmi chlapi je potíž…dodnes nemám hotová dvířka do vitríny u stěny, tudíž tam není nandané sklo, o ktereé se zakopává v krabicích, skříně nemaj sokly, musím si sama koupit kolečka k postýlce a musej mi sem do patra ještě vytáhnout pitnou vodu…a řekla jsem, že to chci mít do porodu hotové…už se nerozčiluju, už jsem mu jen oznámila, že nejspíš se stane, že porodim dřív a možná i o víc a že ať to udělaj jak chtěj, ale bude to hotové, než se vrátim z porodnice a bude tu ulkizeno (protože bordel to teda nadělá)…já si přeci nebudu cuchat nervy kvůli tomu, že si někdo myslí, e má na všechno pořád času celej život…:)
Tak přeju lepší náladičku…
Gabča a Barča

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 02.09.04 12:07

Ahojte holky,
připadá mi jako by ti naši chlapy byli přes kopírák. Já mám úplně užasného manžela, ale…
Před dvěma roky nám přidělávali vestavěné skříně do ložnice a jaksi se jim povedlo provrtat skrz stěnu do obýváku. No je tam díra jako prase - doteď, když se ozvu, že by bylo vhodné ji zadělat je mi řečeno, že umělá kytka to spraví. V obyváku a v ložnici není natřené topení a protože to příšerně smrdí neustále manžela upozorňuju, že to nebude dělat až bude prcek doma, to samé jsou hlavní futra. Do pokojíčku chybí přimontit futra a dveře, zakopáváme o ně už asi měsíc. No a koupekna je případ sama pro sebe. Koupili jsme teplovzdušný ventilátor, aby prckovi nebyla zima, ale v krabici mu moc nepomůže....... a tak bych mohla pokračovat ještě dlouho. raději to ani neřeším. Hlavní je, že já musím všechno udělat. Nebo nemusím a že by se vyžehlilo až se přimontí ventilátor… to by bylo vydíráníčko, ale na to já nemám, Tak to budu v sobě dusit a čas od času bouchnu.

Kupodivu zrovna těď mě to neštve.

Páá Radka

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 02.09.04 12:12

Teda koukám, že ti chlapi jsou opravdu přes kopírák, pokud se týče toho něco udělat (resp. dodělat:)))))
Taky se dřím na uzdě, protože je fakt, že občas to člověka štve, že se sám snaží mít všechno hotové celé a najednou…a pak to někdo prostě překazí…
No, věřme, že to ti chlapi někdy dodělají (nebo nakonec my samotné, že:)))
No nic, jdu pověsit poslední várku pidi věcí (co jsem ještě dokupovala:)), umýt nádobí )i přes manželovu výhrůžku, že to dělat nemám) a asi si dáchnout, snad se vyspím alespoň přes den, když ne v noci…
Zatím
 GaB

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 02.09.04 12:22

ahoj,

vie mi niekto poradit ako sa da vytvorit novy album na rodine, alebo nejake stranky kde si mozem urobit fotoalbum??
 danka

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 02.09.04 12:46

Stačí, když se přihlásíš na rodině (já to myslím dělala přes přihlášení u PST), pak si dáš upravit osobní údaje, někde tam bude políčko fotoalbum…jak se bude jmenovat a jak se bude jmenovat stránka (jako my máme PST, nebo já maslerovi), uložíš změny a pak si dáš jen http://rodina.cz/jméno_stránky…bohužel se nemůžu dostat do těch úprav osobních údajů, abych ti to popsala přesněji, ale ty jsi šikulka, tak si určo poradíš:)
Snad to je trochu srozumitelné…
 GaB

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 03.09.04 07:52

Ahooooooj a dobré ráno…
tak jak je při pátku? Určo super, vezmu-li v úvahu, že většinu z vás čeká odpočinek po týdnu v práci…
Radko, tak co, jaká byla tato noc? U nás katastrofa, doteď jsem prd věděla, co to je bolest a bude hůř…už skoro brečím bolestí i já…Moc na vás myslíme…já jdu odpoledne do poradny, tak jsem na to zvědavá…
Co vás čeká dneska a o víkendu? Já dneska půjdu jen koupit podprdy a ta poradna, jinak asi budu odpočívat, protože jsem fakt nevyspalá…o víkendu dožehlím a uklidím poslední várku pidivěcí a jinak nevím…manža nebude doma, já nemám žádné plány…takže nevim nevim, jka ten víkend přežiju…
No nic, tak já holky čekám, že se někdo ozve, že nebudu trpět samomluvou:)
Mějte se
Gabča a Barča 36+2tt

Budulinek
Zasloužilá kecalka 850 příspěvků 03.09.04 07:56

Ahoj Gabčo,
u nás úplně v poho. Byla jsem tak unavená, že jsem spala celou noc. Maja mi včera večer namasíroval bříško a úplně jsem cítila jak ta bolest povoluje.
Taky jdu dneska do poradny, tak se na to zeptám a písnu co se děje.

Na víkend moc plánů nemám, ale určitě vymyslíme něco operativně.

Páá Radka a Kubíček (už zítra)

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.04 08:52

Ahojky,

tak abyste tu netrpěly samomluvou :-), tak se se Skřítkem hlásíme. Skřítek posílá extra vysmátej pozdrav z lehačky, kde důležitě muchluje plínu muchlovačku… :-)

Včera jsme byli na kampě s Kacii a Matýskem a s Magratkou a Kryštůfkem. Bylo to fajn a bylo by to možná ještě lepší, kdybych se občas i zapojovala do hovoru (já byla úplně mrtvá), tak sand mi to holky odpustí. Dokonce jsme prý na Smíchově potkali Sámera Issu, ale neptejte se mě jak vypadal, já jenom zaregistrovala, že ten člověk měl v náručí krásný štěňátko… :-) JInak ani nevím, jestli to byl ženská nebo chlap :-) Fakt děs. Únava se nastřádala a musela se nějak projevit, takže jsem si na dnešek naordinovala klidovej režim. :-) Konečně shlídnu všechny nahraný Pohotovosti a možná (ale jenom možná!!!) uklidím konečně tu koupelnu! :-)

GABČO - myslím, že to chce jednu věc a to je POZITIVNÍ MYŠLENÍ!!! Těšíš se na Barču? Těšíš! Tak přestaň fňukat, ona to vycítí a bude hodný mimko! :-)

BUDULÍNKU - ježíš, už zejtra!!! Takže doufám, že plán na víkend máte jistej a frčíte do porodnice, budu na příjmu a čekat na zprávičky!!! Bude to skvělý, pořádně si to užij!

DANKO - ok, nekončím! :-) Už máš album na rodině?

KATCHA - DEPKOIDNÍKA ZAVRAŽDIT, A ÚSMĚV NA LÍČKA!!! Bude fajn, uvidíš!

Opatrujte se.
Peta a Skřítek

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 03.09.04 09:26

Ahoj Péťo a Skřítku,
moooc díky za extra vysmátej pozdrávek:)
Neboooj, holky ti určo odpustí, že jsi byla mrtvá, ono se to časem zlepší:) A pořádně užívej klidový režim, ten je třeba jednou za čas pořádně užít…
Už jsem se vyspala a tak se cítím lépe. Takže slibuju, že se pokusim přestat fňukat, je fakt, že musím přiznat, že spíš než ty bolesti břicha mě ničej ta záda, ale to zmáknem. Alespoň budem hezky připravené:))) Navíc se přidal taťka a povídá si s Barčou, moc nám to pomáhá:)
Jinak Budulínku, myslím, že tvé plány na víkend se třeba zaberou jedním směrem, k němuž směřuješ už 9 měsíců, držím palečky:)
Danko, i já jsem zvědavá, jestli byla moje rada ohledně fotoalba k něčemu:)
zatím se loučí hezky vyspinkaná
Gabča a Barča

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 03.09.04 11:35

Tak koukám, že už máte asi víkend…ale že je venku hezky, tak vás omlouvám, no:) Užijte si poslední krásné a teplé dny…
Já jsem si před chvílí koupila 2 mateřské podprdy (něco tak šíleného jsem na sobě ještě neměla:))) ale ne, je to pohodlné, jen mi to přijde hrozně velký - zakrývací:)…pro začátek jsou to obyč a teprv po porodu uvidím, co ta prsa vyvedou, jestli se nějak extra změní či co a event. zainvestuji do něčeho lepšího…ale to se uvidí…
Tak jsem se pochlubila (takovou intimní věcí:)))), tak zas se odmlčím a uvidíme, třeba sem něco přibyde:)
 GaB

Missorka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.09.04 11:37

Čauky,

mně se náhodou moje kojo podprda docela líbí… :-) A stejně s mojí velikostí nemám jinou možnost, takže jsem to ani moc neřešila… :-)
A mně se prsa naštěstí po porodu nezvětšila vůbec :-)
 P.

Dancul
Ukecaná baba ;) 1512 příspěvků 03.09.04 12:38

ahoj,

tento tyzden sa u mna vylodil depkoidnik, ale totalny. takze dnes ani nezdviham telefon. mam spuchly xicht a tak. dnes vecer sa ideme rozbit. okrem toho mam asi predsa len ms, lebo sa to stupnuje a bolia ma krize. tak pijem cajik - rebricek. a prsa mam jak melony nie a nie sa zmensit :o(

peta, ked si povedala ze to chces zabalit. tak som sa skoro rozrevala. mne fakt uz uplne sibe. fotoalbum mam: http://rodina.cz/komrskovci

danka

Gabinka1
Kelišová 6545 příspěvků 03.09.04 12:40

TAk Danko, koukám, že album je na světě, tak se jdu podívat:)
Jinak toho depkoidníka večer utluč, ju?
Přeju hezký večer a víkend
 GaB

Katcha
Ukecaná baba ;) 2249 příspěvků 03.09.04 12:49

Ahoj,

Danko, u mě se ten hajzlík depkoidník tak na chvíli zastavil. Ale snad se mi ho už podařilo zahnat. Jenže pro změnu se k nám nastěhoval skřítek záškodník - klekla pračka…
Michalka usnula takže jdu hledat jakou si koupíme novou. Tahle už má dost za sebou, nedávno byla opravovaná takže teď už bychom akorát cpali prachy do oprav. Což se mi vůbec nechce a ani nebude čas na čekání na opraváře. Naštěstí mám věci pro mimčo už nachystané.

Gabčo, jsem zvědavá co Ti řekne doktor na kontrole a jestli z našeho pondělního srazíku něco bude. Pokud by Ti bylo zle tak stačí v pondělí dopoledne písnout že nemůžeš.

Teď jdu na ty pračky.
Katka

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »