Reklama

Plavání kojenců

Ostatní
  • emimino
  • 16.08.01

proč chodit plavat už s miminkem

Jaký máte názor na plavání novorozenců?
Mela byste pro nás rady okolo tohoto tématu.
Předem děkujeme
 Aleš

Milý Aleši,
jsem jedna z mnoha maminek, která chodí se svou ratolesti plavat - začali jsme v osmém měsíci. Mně i Verunce se plavaní velmi líbí. Kromě toho, že miminko se otužuje, je v kolektivu stejěe starých dětí, tak se i rychleji naučí ovládat své tělo.
Někteří lékaři nejsou moc rádi, když maminka chodí s miminkem plavat - údajně kvůli chlorované vodě, ale pracovníci bazénu mají u kojeneckého plavaní velmi přísná kritéria - určitá hladina chlóru, teplota vody, dbaní na hygienu dospělých atd.
Nějaké podrobnosti jsou u nás na stránce v deníčku téma: plavání Šárka


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
jajk
Povídálka 14 příspěvků 18.09.10 09:40
pomoc

vůbec se mi nelíbí, že se tu zkušenost jedné matky považuje za všeobecně platný přístup…měla byste si to, madam, odpustit, doporučovat to, co sama děláte i ostatním veřejnou cestou, zvláště z toho důvodu, že nejspíš neznáte fakta, kdybyste je znala, plavat s kojencem v chlorované vodě by Vás ani nenapadlo…a co říkají pracovníci bazénů a zařízení pro kojenecké plavání bych jako směrodatné nepovažovala vůbec..vzhledem k tomu, že z aktivit matek Vám podobných mají slušný zisk…nemějte zkreslené představy, že cizím lidem záleží na Vašem děťátku…to leda doktorům a to ještě ne všem…

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama