Poradí někdo?

Rodičovství
  • 17.09.05

V prosinci mi bude 29 let, mám 4 letou holčičku. Teď to bude rok, co jsem začala pracovat. Na mateřské jsem byla 3 roky a déle bych už nebyla, malé školka prospívá, ikdyž chytá určité manýry, ale to je normální. Já se do práce těšila, kvůli změně, snad to každá z vás zná. Holčičku mám z předchozího vztahu, a nyní se současným manželem bychom chtěli miminko.

Do prvního dítěte jsem šla bezhlavě, ale nyní mám již obavy. Jsem člověk, který nechce zůstat u jednoho dítěte, i kvůli malé. Mám však strach, finance by se nějak zvládly, na to se ani nedá myslet, to bych si dítě nemohla pořídit nikdy. Pak je tu práce, … Prostě potřebuji radu, nejlépe spíše takovou, aby mě to motivovalo mít mimi, a nemyslela na to špatný. Mám chuť do toho jít i pro to, že rozhoduje i můj věk. Byla jsem s malou od narození sama a vím, jaké to je opravdu vychovávat dítě sama, žádné hlídání jsem nezažila, na prstech 1 ruky bych spočítala (za celých 2,5 roku) kolik hlídání bylo. Ještě podotýkám , že se na mého muže mohu spolehnout. Ačkoli jsem po životních zkušenostech spíše skeptik, snad jsem si konečně našla dobře.
Děkuji za povzbuzující radu.

bezradná maminka

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
hanyna
Kecalka 206 příspěvků 24.09.05 18:12

Ahoj bezradná maminko já myslím,že už odpověď sama znáš.
Máš muže na kterého se můžeš spolehnout, finance se zvládnou, holčička ve školce prospívá a navíc miminko chcete tak se neboj a klíďo do toho skoč.H

Vložit nový komentář