Poradí někdo?

Rodičovství
  • 17.09.05

V prosinci mi bude 29 let, mám 4 letou holčičku. Teď to bude rok, co jsem začala pracovat. Na mateřské jsem byla 3 roky a déle bych už nebyla, malé školka prospívá, ikdyž chytá určité manýry, ale to je normální. Já se do práce těšila, kvůli změně, snad to každá z vás zná. Holčičku mám z předchozího vztahu, a nyní se současným manželem bychom chtěli miminko.

Do prvního dítěte jsem šla bezhlavě, ale nyní mám již obavy. Jsem člověk, který nechce zůstat u jednoho dítěte, i kvůli malé. Mám však strach, finance by se nějak zvládly, na to se ani nedá myslet, to bych si dítě nemohla pořídit nikdy. Pak je tu práce, … Prostě potřebuji radu, nejlépe spíše takovou, aby mě to motivovalo mít mimi, a nemyslela na to špatný. Mám chuť do toho jít i pro to, že rozhoduje i můj věk. Byla jsem s malou od narození sama a vím, jaké to je opravdu vychovávat dítě sama, žádné hlídání jsem nezažila, na prstech 1 ruky bych spočítala (za celých 2,5 roku) kolik hlídání bylo. Ještě podotýkám , že se na mého muže mohu spolehnout. Ačkoli jsem po životních zkušenostech spíše skeptik, snad jsem si konečně našla dobře.
Děkuji za povzbuzující radu.

bezradná maminka


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
hanyna
Kecalka 206 příspěvků 24.09.05 18:12

Ahoj bezradná maminko já myslím,že už odpověď sama znáš.
Máš muže na kterého se můžeš spolehnout, finance se zvládnou, holčička ve školce prospívá a navíc miminko chcete tak se neboj a klíďo do toho skoč.H

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama