Pozdrav pro pasažérky

Těhotenství
  • 15.07.04

Ahoj maminky a miminka! Teprve dnes jsem se dostala na net. Chci Vás moc pozdravit, doufám, že si některá z Vás na mě upamatuje (např. Oli).

Psala jsem ještě do pasažérků-těhulek jako Ve. Na konci března mě zavřeli do nemocnice s předčasnými kontrakcemi a 28.4. se nám narodil nádherný kluk - Ondrášek.Sice o 5 týdnů dříve, ale vše nakonec dobře dopadlo a je naprosto báječný.
Přeji všem pasažérkům i maminkám hodně zdraví a doufám, že se tu teď už uvidíme častěji.

Zdraví Ve a Ondra (2,5 měsíce)

Váš příspěvek
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.07.04 18:33

ahoj ve, tu citlivka, blahozelam k chlapcekovi…zvy­sila si pocet muzskeho pokolenia o vvvvveeeeee­eeellllaaaaa percent.
my mame lily, prave 6 tyzdnovu.
drzte sa

Andrea24
Kecalka 209 příspěvků 17.07.04 10:58

Ahoj Ve,

no to je super, taky blahopreji k Ondraskovi, preji hodne stejsti a zdravi. Doufam, ze se mezi nas prijdes zase brzy podivat, ted, kdyz mas svuj pokladek u sebe ;-). Nevim, jak to bude s denickem, nebot se hodne holek vytratilo a uz k nam skoro nikdo nepise. Nadhodila jsem navrh, abychom se presunuli k Jarnatkum…

Andrea + Amalka 2 mesice

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.04 12:20

Ahoj holky a Ve,tak jsem konečně tady.Byl porouchaný počítač a musel do opravy a taky jsem na něj čekala frontu doma.Ve středu jsem byla s Haničkou v poradně,dobře prospívá a váží 4800g a měří 56cm.Máme se dobře,Monička odjela k babičce na prázdniny a tak postrádám chůvu,strašně moc mě pomáhá.Když potřebuju tak pohlídá,přebalí ,zabaví a uvozí k spánku no je to moc velká pomocnice a dobrá sestřička.Tak se zatím mějte moc hezky a pište.I když je čas prázdnin a dovolených.Ahoj jdu kojit. Hanula a Hanulka 1 měsíc a 3/4

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.07.04 19:05

Ahoj holky,
tak přece jen zase máme nový, i když provizorní deníček. Říkala jsem si, že bych napsala deníček k masážím kojenců, ale musela bych to nejprve vyzkoušet na Andrejce ;o)) Asi je to nejvhodnější po koupání, ale to my zatím pořád zakončujem křikem. Vodu má sice ráda, ale při utírání silně protestuje. Teď tady leží vedle mě na gauči a povídá si. Jeto sice jeste takový nesmělý hláseček, ale už tam je ;o))

Ještě budu reagovat na to spaní s miminkem v jedné posteli. Andrejce se prostě jen nelíbilo v košíku. Je strašně zvědavá a když neviděla ven, tak brečela. Ani v noci tam nechtěla být a spávala se mnou. Teď ale dostala novou postýlku a tam je nadmíru spokojená. Má rozhled a když ji tam položím v noci, tak okamžitě spí jak dudek - to se mi nepodařilo ani když spala se mnou.

V noci se budí tak co tři až čtyři hodiny. Zvláštní je, že v noci jí stačí pít tak 10 - 15 minut a přes den, když ji odpojím po 30 minutách tak protestuje. Asi bych to měla praktikovat jako Kačí z Jarňátek a přerušit kojení po 15 minutách a třeba by taky přestala ublinkávat, ale ten následný křik by mi asi utrhl srdce.

Tak je sedm hodin, jdeme se koupat

Zatím pa

Lenka + Andrejka (dnes 5 týdnů)

Pusinka
Kecalka 369 příspěvků 18.07.04 20:24

Ahoj Ve, gratuluji k Ondráškovi, je príma, že to dobře dopadlo.

Jistě si pamatuješ, že já aškoliv jsem pasažérky založila musela nechtěně odejít, ale jsem opět těhotná a i když s obtížemi už jsem v 15tt. A hrozně moc doufám, že se mi konečně v lednu narodí vytoužené miminko a zažene leden 2004 kdy jsem o něj nadobro přišla.

Ještě jednou gratuluji a užívejte si jeden druhého.

Pusinka, Tomášek a ledňátko 15tt

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.04 11:28

Ahoj holky,Ve gratuluji k Ondráškovi tak zase jeden chlap do babince. Pusinko,přeji bezproblémové těhotenství a gratuluji k početí miminka. Taky ještě k tématu spaní v jedné posteli.Hanička večer usíná v postýlce v obýváku a když jdu spát tak ji přenáším do postýlky v ložnici.Do naší postele si ji bereme až ráno,když už jsme vzhůru.Vnoci mám strach že ji manžel zalehne nebo že dostane ránu,já už od něj rukou ze spaní dostala"nechtě­ně".A tak Hanička radši spí ve své postýlce hned vedle mě. Andreo,opřejití k jarňátkům jsem taky uvažovala,jen jestli by nás tam chtěli,nebo ještě počkáme na konec prázdnin a dovolených. Tak zatím Ahoj Hanula a Hanulka za 5 dní 2 měsíce

Vložit nový komentář