Pro silnější nátury....?

Ostatní
  • 04.03.04

Nebo je to život? Já nevím. Až do minulého týdne jsem si myslela, že mne už vůbec nic nedokáže rozházet a dnes tu brečím jak štěně co ho vzali mámě. Ale hezky postupně. Vloni na jaře jsem se seznámila s fajn rozvedeným klukem. Myslím, že jsem se na první pohled zamilovala, ale protože jsem už měla za sebou jedno nepovedené manželství ze kterého mám syna, dávala jsem si moc pozor na to, abych do toho nespadla po hlavě. Postupně náš vztah dozrál tak daleko, že jsem mu začala důvěřovat, s láskou jsme se pustili do výroby miminka a ono se hned zadařilo.

Super, zdálo se, že jsem ten nejšťastnější tvor na světě. Do svatby se nijak nehrneme, spíš to je jeho přání. Zdálo se mi to neuvěřitelné, když jsem se minulý týden dozvěděla od jednoho kamaráda, že můj přítel je ženatý!!!!!! Na začátku našeho vztahu jsem říkala, že na ženatého chlapa bych nikdy nešáhnula, věděl, že se o mne zajímal jeden ženatý muž s malým synem a já jsem ho odmítla, protože to byly jen takové ty kecy: já se kvůli tobě rozvedu, neklape nám to… .

Minulý týden jsem tomu ještě nevěřila a hodila jsem tu zprávu o jeho ženatosti za hlavu, ale dnes se mi to definitivně potvrdilo. Věděla jsem, že se svou bývalou ženou ještě nejsou majetkově vyrovnáni, ale to jsem brala jen jako drobnosti, které se prostě vyřeší časem. No ale dnes ta rána… .

Bydlím se synem v jeho bytě, čekám miminko a on není rozvedený. Jeho kamarád mi říkal, že je takový tajnůstkář. Každý má právo na svá tajemství, ale nepřesahuje tohle už všechny meze práv na tajemství?

Já vím, že mne i malého srašně miluje a asi se teď bojí mi to říct, ale já nevím, jestli najdu sílu nechat ho, aby to všechno vyřešil v klidu bez mého vědomí. Šíleně ho miluju, jen mám pocit, že takhle moc mne zklamal někdo poprvé v životě. Oni to asi chlapi berou všechno jinak a se mnou navíc cloumají těhotenské hormony… .

Tak co mám dělat?
Etchie + 18tt

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní  04.03.04 23:00

Ahoj, nevím jestli je to pro silnější nátury?! Je mi tě líto, ale myslím, že ti nikdo neporadí, co máš dělat. Jestli hledáš pomoc tak zkus vyhledat raději pomoc nějakého odborníka - poradnu apod. A jestli chceš slyšet jen něčí názor? Podle „množství“ odpovědí bych řekla, že si asi většina z nás myslí totéž: co na to říct… Pokud tě tak miluje, proč ti to neřekl (docela důležitý detail, když si pořizuješ dítě, ne)? Neznamená to asi, že tě nemiluje, ale můžeš mu věřit, spolehnout se na to co ti řekne, slíbí? Třeba ano a tohle opravdu nic neznamená, miluje tebe, malého (syna z prvního manželství?) a všechno bude ok! Víš, co dělat si budeš muset rozhodnout sama. Tak Ti držím palce, ať to všechno dobře dopadne. Zuzka

 
Zajdulanek
Povídálka 47 příspěvků 05.03.04 00:06

Ahoj,

no možná, že se do toho jenom tak zamotal. Ze začátku to nechtěl říct, aby tě nevystrašil a pak už to nešlo, protože by byl lhář. Nemusí v tom být nic víc. Chlapi jsou fakt jiní a to co pro nás je důležitý, se jim tak důležitý nezdá. Taky jsou někdy trochu srabi …
Myslím, že bych se to teď snažila rychle vyřešit bez nějakých dramat, jen si o tom promluvit a ujasnit si to. Aby byl co nejdřív klid pro vás a miminko v bříšku.
Co se z toho vyklube nikdo neví. No ale vlastně pokud se skutečně rozvádí, tak to asi bude tak, jak jsem psala na začátku, ne? Ty to musíš nejlíp cítit.

Hodně síly a štěstí
Lenka

 
Sunflower_tiny_tot
Stálice 51 příspěvků 05.03.04 07:37

Souhlasím, je potřeba seznámit se s fakty a zbytečně nezmatkovat, hlavně si nic nedomýšlet. Myslím že je potřeba si společně sednout a vše prodebatovat, pokud možno bez emocí. Napsala jsi sice že je ženatý, ale ne jak je na tom. Jestli uvažuje o rozvodu a manželství je pro něj dávno mrtvé nebo nadále udržuje styky se svou ženou. To je podle mě teď nutné abys věděla. Každopádně Ti držím pěsti aby se vše vysvětlilo a Ty byla klidná. Většinou se nic nejí tak horké :)

Slunečnice

 
Sarlotka1
Kecalka 260 příspěvků 05.03.04 07:37

Ahojky Etchie!

Věřím, že je to pěkná „jobovka“, ale všechno se dá v klidu vyřešit. Pokud se milujete, tak by to neměl být problém. Můj názor je, že bude nejlepší si s ním v klidu promluvit (žádný hysterický scény - to by tomu asi moc nepřispělo) a ujasnit si, co bude dál… Třeba se jen jeho žena odmítla rozvést, ale dávno už k sobě nic necítí..... Nevíš, co se stalo, a proto je důležité v klídku to vyjasnit. Vím, že je to těžké, já bych asi hysterčila, ale určitě to zvládneš :o) A všechno dobře dopadne :o)

Držím palečky a přeju moc moc štěstí
Jana - Šarlotka

 
Anonymní  05.03.04 08:27

Ahoj Etchie,

sice mě taky jako všechny ostatní zaráží, že ti tak podstatnou věc zatajil, ale nikdo z nás nezná jeho důvody - dá se to brát tak, že je to mizera, lhář a naprosto nespolehlivej člověk a taky se to dá brát tak, že po tvém sdělení, že ženatí muži u tebe nemají šanci, prostě dostal strach přiznat, že stále ještě není rozvedený a chtěl, abys ho napřed poznala. Jak vidíš, z jednoho pohledu vychází jako lump a z druhého se dá snadno pochopit, takže nejlepší fakt bude se neunáhlovat a promluvit si - jak říkají holky naprosto v klidu, bez zbytečných emocí. Já raději nic neřeším okamžitě, hezky počkám, až trochu vychladnu a pokud se i potom debata vymyká kontrole, radši ji s mužem přerušíme a jdeme se trochu rozdejchat (každý zvlášť) a pak se k tomu v klidu vrátíme. Je to rozhodně lepší, než na sebe řvát věci, který pak už nejdou vzít zpátky a mrzí navždycky.
A snaž se moc nenervovat, brouček v tvým bříšku to cítí. Navíc jeho manželství je asi fakt jenom formální, vždyť spolu žijete ne?

Další věc jsou naše soudy - že je zatím ženatý ještě neznamená, že rozvod neřeší - zeptej se ho na to. Moje nová „skorošvagrová“ se taky rozvádí s původním manželem a musím říct, že to fakt není jednoduchý. Pokud se chceš vyhnout zbytečným dohadům u soudu, musíš s ex uzavřít dohodu o majetkovým vyrovnání a pokud máte nezletilé děti, tak ještě upravit tohle. Věř tomu, že s některými lidmi je téměř nad lidské síly se dohodnout. A když už se dohodnete, druhá strana třeba couvne, když má dohody před notářem podepsat. A všechno začíná nanovo. A když už máte dokonce i ověřené podpisy, musíte sehnat tisícovkový kolek (některé soudy jich mají nedostatek a odkážou vás na poštu - úžasný) a žádost o rozvod podat. No a pak se čeká a čeká a čeká a čeká ....... jestli náhodou nepříjde rozhodnutí soudu. Upřímně řečeno je to na hodně dlouhý lokte - ta moje skorošvagrová se takhle rozvádí už přes rok, po neskutečných peripetiích před dvěma měsíci podali žádost a zatím nic. Stejně tak se ale rozvádí můj strejda, ten se se ženou dohodl hned a žádost před měsícem podal, tak uvidíme, jak jsou ty naše soudy rychlý.

Přeju Vám všem třem abyste našli rychle řešení a všechno bylo v pořádku - „vyděržať pioněr“

Pa

Věra + Brouček 22tt

 
-eva-
Kecalka 322 příspěvků 05.03.04 09:40

Ahoj,
je mi moc líto, že se Ti to stalo. Nechápu sice, jak jsi to mohla nevědět, když jsi byla opatrná, ale to už je teď jedno. Teď bych si s ním sedla a pokusila se si v klidu promluvit. Třeba už vážně na rozvodu pracuje, v tom případě bych Ti ale doporučovala požadovat důkaz (jako ať Ti ukáže návrh, co podal na soud a to hned). Možná je to známka nedůvěry, ale po tomhle je to adekvátní a nemůže se divit. Pokud se rozvádět nechce, tak bych ho k tomu asi ani nepřemlouvala. Hlavně ať Ti už řekne pravdu.
Přeji hodně štěstí a ať to dobře dopadne
 Eva

 
Anonymní  06.03.04 08:49

Neporadím, jen tě „uklidním“, že ten tvůj tajnůstkář není na světě jediný… Mám skvělou kamarádku, která si asi po 5 letech „konečně“ našla chlapa, který ji okouzlil. Mě okouzluje už méně, že jí doteď (po 2 letech vztahu) neřekl, že je rozvedený a má 6 letou dceru - tváří se před ní, že je svobodný!!!!!!!!!!­!!!!!! Já jsem to o něm věděla a nenápadně jí něco naznačila, ona se to pak nějak dopátrala, ale nemá sílu mu to říct do očí a čeká, že jí to jednou o sobě řekne sám… No, to jsem
fakt zvědavá : - (.
V tomhle ty chlapy nechápu…
Přeji ti hodně štěstí a ať vše vyřešíte ke spokojenosti vás všech !!!
 Ivča

 
Anonymní  30.03.04 13:26

To jsem zase já, Etch!
Chtěla bych tu napsat co se stalo ode dne, kdy jsem se dozvěděla tu super novinu. Přítel se to ode mne nedozvěděl, že já něco vím, nebo tuším. Pozorně jsem ho celý měsíc sledovala, dávala mu příležitosti o tom začít mluvit a on nijak nereagoval. Ani nejezdil domů pozdě, jako že by měl nějaké povinnosti po práci, takže pokud k nějakému rozvodu došlo, pak jedině v pracovní době, ale to byl k dospozici pořád na messengeru, tak nevím. Každopádně, včera mne zatáhnul do zlatnictví, a vybrali jsme si snubní prstýnky. Nějak mu zase začínám věřit a toho jeho kamaráda den ode dne víc nenávidím, proč mně, těhulku, takhle strašil a nervoval? Nebo že by mne kluci zkoušeli?

 
Anonymní  30.03.04 14:30

Ahoj Etch,
tak to snad vypadá dobře ne? Přece by nekupoval prstýnky, kdyby byl ještě ženatý!! To by mu úřady asi druhou svatbu nepovolily :). A pokud chceš mít opravdovou jistotu, nenapadlo tě se mu „nenápadně“ podívat od občanky? Přece tam musí mít stav „rozvedený“ a pokud by si snad zatím nestihl vyřídit novou, tak by mu, myslím, na ní po rozvodu ustříhli rožek a tak ji znehodnotili, teda pokud se nepletu? Přeju ti hodně štěstí, co nejmíň nervíků a zdravého mimíska. Lenule.

 
Anonymní  31.08.04 16:53

A jak to dopadlo? Doufam, ze happy end:-)

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama