ROK OVCE 01.02.2003-20.01.2004

Ostatní

Je po rušném a energickém roce Koně klidným, vyrovnaným rokem s hladkým průběhem. Rok vhodný k relaxaci a k usmíření se sebou samým i s ostatními. Tempo toho roku je mnohem pomalejší a všichni pozorujeme, že jsme nějak sentimentálnější a více podléháme citům. Vliv Ovce nás přitahuje k domovu a k našim rodinám. Více se věnujeme lidem, kteří jsou nám blízcí, a s časem i s penězi hospodaříme umírněněji.

Ovce, patronka umění, v našich povahách odhalí a pomůže rozkvést tvůrčím schopnostem. Bude se nám dařit v uměleckých a estetických oborech plných fantazie. Pesimistické vibrace vyzařované Ovcí mohou způsobovat, že jsme v tomto roce přecitlivělí, podráždění a popudliví a rozčiluje nás kdejaká maličkost. V podnikání snadno podléháme pesimismu a lehce se necháme odradit. Ke všem neúspěchům a nedostatkům jsme přespříliš kritičtí.

Na světové scéně je klid, vztahy jsou umírněné a utlumené. Udělejte si čas a věnujte se svým zálibám. Seznamte se s novými přáteli, cestujte, investujte do umění a starožitností. Držte však peněženku pevně v ruce, protože přílišné utrácení by mohlo mít vážné následky.

Doufejme, že vláda Ovce, milující harmonii, nás tento rok uchrání od převratných událostí. Ve světě politiky nastupují představitelé umírněných kursů. Války, mezinárodní konflikty a veškerá nepřátelství v roce Ovce obvykle končí. Čistota, klid a vyrovnanost mírumilovné Ovce poněkud zpomaluje cílevědomé a aktivní jedince. Celkem vzato není tento rok vhodný pro žádné rušné a bouřlivé aktivity ? je to rok zamyšlení nad sebou samým.

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

Váš příspěvek