Růzňata č. nevím kolik

Rodičovství
  • andela
  • 26.01.11

Hynku, Viléme, Jarmilo... Už je to 5 let od doby kdy se narodil můj syn. Ale taky 5 let, a to na den přesně, kdy vyšel první deníček Růzňat :). Předcházela mu krátkodobá diskuze a 4 deníčky s názvem Nový deníček emamin.

Pročítala jsem ty staré, zapadlé deníčky a smutně jsem se pousmála a lzu v oku zamáčkla… Kdeže jsou ty moje holky? Co se s nimi stalo? Jak se asi dnes mají? Jak pokročily všechny děti ve vývoji? Kolik jich je už školáčků? Napadá mě toho spousta…

Před 5 lety bych nevěřila, že se dostanu do super party mamin. Emimino jsem občas shlédla a nic podstatného tu nehledala. Až jem narazila na vás, a můj první komentář… no :D Můžu se k vám přidat? Andělka a Jája 8 dní :). A teď je Jájovi 5 let a 14 dní, uteklo to jako voda, stejně tak jako ten čas, kdy jsme nástupem našich dětí sami nastoupili do práce, a naše deníčky, naše virtuální schůzování, upadlo do zapomnění. Ráda bych zase udělala statistický výroční deníček, ovšem není jaksi co počítat, vlastně není komu psát…

Bylo nás celých 11, a ktomu ještě proběhly maminy jako třeba salecka, petula, Oluska, Nikkol, gabka, Iriss, Jitulina, maty01, Ivca_K, maya, Kačula… a další a další… ale nás 11 mamin, drben udrbaných, tu bylo vždycky akurát… přijďte a napište alespoň pár řádečků :)

A proto volááám… Andílku, Dalif, dašo2, helenko77, Ikaiko, Jedulko, Jituško, Mamulinko, Valli, Violet… Kdepak jste holky moje? Stýská se mi po vás, po večerech strávených čtením dennodenních zážitků, po lumpárnách vašich raubířů…

Vaše Andělka a „velký chlap“ Jára, 5 let 14 dní

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
 
nepřihl.Violet  26.01.11 16:49

Prvníííííí :lol:
Nějak dlouho už jsem tohle nenapsala :-(
A zrovinka u mě, Andělí, víš, jak se máme…tož počkáme na další, jestli se tedy přidají, přeposlala jsem mailíka Jituš, Dalif a Helče…

D*

 
andela  26.01.11 17:37

héééj Violééét to se neděláááá … tu číhám celej den, oravuju chudáky adminy …:D

tak druhá noooo :D

PS: supr, já mám mail jen na tebe,Ilču a valli :)

Příspěvek upraven 26.01.11 v 17:38

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 26.01.11 18:41

Ahojky.
Andělka se nepočítá :-) a tak teda druhá, ale jak jsem ti Andělí psala, sem jsem nakoukla v pondělí, jakožto už předtím nesčetněkrát, a nic. Kdyby jsi mi nenapsala mail, tak sem kouknu asi zase až příští týden.
Takže se asi zítra v práci, nebo v pátek, kdy je klidněji pokusím o nás něco napsat.
Violko, Andělka o vás sice ví, ale já a snad i někdo ostatní bohužel ne, takže heezky napiš.
Tak zatím, jdu nakrmit hladovou zvěř.
Ika ( Ondra 7r a 9m, Vítek 5r a 9m)

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 26.01.11 18:59

ahoooj!ja nahodu do sdtareho denicku napsala,ale uz se nikdo neozval.napisu zitra.pa.doufam,ze se neco dozvim!plus pridejte i foto

 
dalif
Kelišová 5811 příspěvků 26.01.11 21:34

ciao,

u nas snad ted chvili klid, B. mel zapal plic,ale uz jsme vsici zdravi a bydlime ! uz mame i zaclony, dojedte ;)

D

http://damavizu.blogspot.com/

 
andela  26.01.11 22:05

no co toto?? Jáák že já se nepočítám?? :cert:

No jo, s Violet se občas sejdem :). byla tu před vánoci, a bylo to supr. Bo mi záviděla cukrovíčko, tak jsme dojeli nakoupit a pekli pro ní, u toho se denča krapet zmrskala (no přeci nebudeme na suchu ne?) no sranda to byla veliká.Druhej den jsme jeli k ní,já šla na třídní sraz a ona mi pohlídala jáju. :)

A my.. no .. v létě jsem sekla s kariérou OZ, tak jsem stále vroli sociálně slabých. práce není a není :/. Jára teď jezdí málo, ale dá se.
No a Jája .. to je syčák můj zlatej :). Do školky chodí od září denně, docela mu to prospívá, ale moc tam toho nenamluví, je hodńoučkej, a hlavně nechce zdravit, děkovat … takže boj. A na 5tiletý neřekl ani slovo, takže máme v kartě i průkazce NESPOLUPRACUJE :roll: .tak esli prý takhle bude tvrdohlavec dál, tak si mám dojít pro doporůčo do pedagogisckopsych. poradny .. nu snad se to nějak vyvrbí a dostane v tomto směru rozum :).Tedy v tý školce a tak, bo jinak je ukecanej jak palackej, šikovnej, chytrej, vyčuranej … :D
Noo … a jináč jsem pořád slečna a na to druhý prtě to taky nvypadá zas kvůli práci :/… chjo …

a fota:
Jája se ségry natálkou :)
http://img5.rajce.idnes.cz/…DSC04487.jpg

se Sucháčema :)
http://img5.rajce.idnes.cz/…DSC04822.jpg

mmch barunka je naprosto kouzelná princeznička :srdce: :huban:

s maminkou a kamarádkou Eliškou na mikulášský :)
 http://img5.rajce.idnes.cz/…DSC04775.jpg

a se svojí ségrou Terezkou, jejíž maminka se konečně kapánek umoudřila a tatínek si terezku bere jednou za 14 dní :palec:
 http://img5.rajce.idnes.cz/…DSC04651.jpg

Tak se těším na vaše komenty holkymoje zlatý :)))

Andělka a Jája

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 27.01.11 12:44

Nazdár ženy,
no tak na tolik výzev se nedá nereagovat, vzpomenu si na vás, nebojte, ale posledních několik let bych popsala krátce-brutálně nestíhám :evil:
Tak jak u nás-Barunka je ve druhé třídě, je to hujerka, pořád nudná žákajda se samýma jedničkama(sa­mozřejmě se dmu:), škola ji moc baví. Chodí na školu, která je dost vzdálená-přes celý Žďár, ale mám to po cestě do práce, takže ráno taxikařím a rozvážím dětičky. šklu jsme hned první školní den měnily, spadala pod školu, kde bylo ve třídě na můj vkus moc cigošů, hlavně mi ty děti přišly pomalejší, no jsem ráda, jak to dopadlo.
Má super učitelku, v rámci školy má i kroužky(flét­na,keramika,cvi­čení), pak ještě chodí na Zumbu-ovlivněná maminkou:)
Vojta je pořád můj mazlík-asi to bude tím,že je mladší a kluk, no jsem z něho pořád poprděná. Je mu pět, ještě dva roky má do školy, ale už teď chytám paniku. Hodně špatně totiž mluví, chodíme na logopedii, ale pokrok moc není.štve mě to, ale jinak je moc šikovnej, samostatnej..no zkrátka, jsem na děti pyšná, jsou hodňoučký, až na pár povinnejch výstupů, ale aspoň víme, že je máme.
Pořád jsem šťastně vdaná za Honzulu, je to miláček, teď jsme měli deváté výročí svatby a v létě to bude 15let, co jsme spolu, ale nějak to utíká. Samo to není jak na začátku, ale pořád večery trávíme u vínečka aspol :srdce:
Dva roky teď dělám v HI-TECu, je to sportovní firmy, děláme boty,hadry a doplňky,jsem tady na obchodním oddělení. Práce mě moc baví, ale teď se tu stalo hodně změň-hlavně noví šéfové, a začínám z toho být dost otrávená, kdybych měla možnost(snad v létě to dopadne),tak bych šla jinam.Ale zatím jsem ráda, že mám celkem slušně placenou práci, tak držím hubu a krok.
Jinak na podzim nás potkala strašná událost, umřel Honzův synovec Tomášek v deseti letech na rakovinu mozku, umíral skoro rok a ten konec byl šílenej,doufám, že tohle už nikdy nezažiju. Rodinu to dost poznamenalo, bohužel pohřeb dítěte si zažili podruhé(tchýni umřela čtyřletá dcerka), ještě pořád z toho nejsme venku..paradoxně si o to víc vážíme, že máme šikovné a zdravé děti, hodně nás to stmelilo a jsme spolu co nejvíc to jde.

děvčátka, musím končit, pak ještě napíšu a pošlu fotky, teď je jaksi pracovní doba a na mě čeká inventura.
práci zdar a pište, co se v posledních dvou letech stalo zásadního. pa Jitka

 
andela  27.01.11 13:22

ahooj Jituš:))
no ještě abys naše otravování ignorovala :)) To by tak hrálo :wink:
Tý jo, to už jsou i ty vaše děti tak velký?? Masakr :lol: Já myslela že roste jen to moje.Neboj, Vojta to ještě dožene a bude mluvit dobře za chvíli :). Jára neumí r,ř, š,č,ž … občas teda ř zaráčkuje, snaží se, ale ty háčky mu dělaj problém, snad to teda zmákne i bz předních zubů. Baruš je šikula, jen se dmi mateřskou pýchou :D máš být pročpyšná a hrdá:). Manžela pozdravuj :). Mmch na zumbu občas taky zajdu, tedy od nového roku jsem ještě nebyla, ale tojá tak pro zábavu :D.
Synovce mi jelíto, resp celé rodiny. Je to vždycky hoodně smutný a těžko se s něčím takovým člověk vyrovnává. Jak je na fotce Eliška, tak jí před rokem a kousek zemřela maminka, moje kamarádka ..

tak děvčata,kdo nám ještě chybí?? Mamuli, helča, Dáša… no???

 
nepřihl.Violet  27.01.11 16:05

Helou,

no Andělí, máš u mě nějakou dobrotu k pivku, až dorazíte, jsi šikulka, napsala i JITUŠKA!!!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tož Tě moooc zdravím a až na ten konec komentáře o Tomáškovi se to krásně četlo! Je mi to moc líto, vybavilo se mi mamky vyprávění o smrti mého nevlast.brášky (tátův syn z 1.manželství), umřel na leukémii…zažít to musí být fakt něco šíleného :cry:
Tak vedení v práci nic moc, ju - držím pěsti, ať Ti vyjde tedy práce nová, pokud jsem to pochopila dobře. S Honzou jsi mě nepřekvapila, naštěstí :-D - my si z vás kdysi vzali krapet příklad a naše večery jsou taky fajn…jen tedy střídáme sklenky na víno se sklenkami na gin s tonicem :lol:
U nás je to tak, že Barunka nastoupila v září o svých 3.narozeninách do školky. Měla jsem z toho vítr, neb je od narození závislák na mamince, ovšem obavy z jejího smutku po mně tam se nepotvrdily. Je nejmenší z obou tříd maláčků (výrazně), ovšem docela tam tomu šéfuje :lol: Je jí prý i pořád slyšet, ale je miláčkem učitelek, pořád jí tatínkovi chválí, jak nádherný veliký očka má a vlásky pod zadek to jen souměrně doplňují. Krásně mluví a přednáší básničky, hodně se mazlí, takže tatínek je z ní paf. Chodí do ústavu tedy jen do oběda, neb mám do září ještě rodičák.
Matýsek - byli jsme u zápisu do školy (skoro jsem to ořvala! 8-o ), Luky si kvůli tomu udělal volno, tak jsme si to užili, M. byl pochválen a do školy se těší. Začal chodit v září na plavání, děsně ho to baví, jen ty pokroky se zatím moc nedostavují, tož hlavně, že má aktivitu pro radost a nebojí se vody. Jsem zvědavá na tu školu, bojím se, že jak mu něco nepůjde, šprajcne se a nebude mít zájem se to naučit…no, uvidíme. Školu jsem měla vybranou už při stěhování sem, máme ji 200m od domu a děti půjdou jen přes parkoviště, navíc tam právě chodíme teď plavat.
Já si tedy už začala hledat práci, s andělkou jsme si už několikrát zanadávaly :lol: Zatím je čas a stále doma učím tu anglinu, tak úplně nemagořím, ale práce by bodla, no.
A musím se pochlubit, jak jsem pyšná na manžílka- v létě povýšil a mám doma pana ředitele :hug: Původně to ani nechtěl vzít, že je na to moc mladý, ale nakonec je rád…s prac.vy­tížeností je to tak nastejno, hlavně teď od nového roku se snaží a je doma dřív než býval..jen tedy čas od času musí do Ostravy, jako dneska :-) , a to pak dojede až druhý den. Takže to má jen jednu obrovskou nevýhodu- už žehlím košile na každý den :mrgreen:
Tož zatím tolik od nás ze severu…

IKO- já počítala s tím, že napíšu info, jen jsem včera nestíhala, Luky akorát volal, že je na parkovišti a já mu šla naproti :-) Těším se na zprávy od vás…
Fotku vložím, až stáhnu z Lukyho foťáku…

Vy ostatní- ozvěte se!!! :-)
Papa

 
andela  27.01.11 16:46

:dance: :dance: :dance: jééé já mám takovou radost :lol: :lol:

Ještě by to chtělo popohnat ostatní děvčata :palec: Mamili jsem psala sms :nevim: Jedulku jsem dohnala na BC a poslala jí zprávu. A na helču a Dášu kontakt nemám :-(

 
nepřihl.Violet  27.01.11 17:01

:lol:
Helča i Dáša mají ode mě mailíka, víc toho nenaděláme, no…
PS: pošli posly, sím… /=fotky z mejdanu u vás,ta cos sem dala je taky super!/
A o tom hlášení o pečení cukroví s detailním popiskem si promluvíme doma!!!! :pocitac: :lol:

 
andela  27.01.11 18:11

Fotky z mejdanu?? :think: pohledám esli jsme něco fotili … jinak mrkni na rajče, jsou tam 3 fota dětí hned v prvním albu (nat.nar.)
Jo ty přijedeš že si chceš popovidat?? :mrgreen: A to buď ráda že jsem nepráskla že sis dala s járou frťánky a pracně si se snažila dopočítat kolik máš koleček s dírkou a kolik bez, a kolik jich tedy máš udělat :D … a já se lámala smíchy. A taky jsem nepráskla že tě to tak zmohlo žes měla malinký okýnečko :lol: 8-) :huban: :huban: :srdce:

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 27.01.11 19:04

Tak jsem konečně doma, chodím až navečer, je to děs-přijdu v pět, večeře, úkoly, poklidit a je osm a do hajan.
Teď jsem se dala s Honzou na hubnoucí program-jako každý leden, tak do toho chodím 4×týdně cvičit. Na zumbu chodím každé pondělí, je to super záležitost, dokonce jsem překecala Ilču, která po učňáku poprvé začla cvičit.takže tuplovaná nestíhačka :jazyk:

Denčo, ježiš to tak letí, tudlevá jsi měla mimouška a teď už si hledáš práci. No, děcka nám nějak stárnou, ještěže my jsme furt stejný :potlesk: škola je teda záhul, určitě budete zvládat dobře, ale ten první půlrok je masakr. Fandila jsem u úkolů, střídavě s Honzou ji málem uškrtila, no ale je to trestný. teď už je to pohodička, jen zařvu-dělat úkoly a pak zkontroluju. Když začne mít kecy, že se jí nechce, tak ji nenutím, jen tak ucedím-tak si úkoly nedělej, JÁ pětku zítra nedostanu, to ty budeš muset vysvětlovat…a pohoda.hoď fotky malý, nějak si ji vybavuju jen jako okatý mimino.
jo, eště jsem chtěla pogratulovat drahoušovi k ředitelskýmu místu, to je super, to ani nemusíš do práce,žejo? 8-o no hlavně ať je hodnej na podřízený, já mám teď šéfa Pražáka-šílenýho kreténa..

Andělko, Jája je pořád stejnej fešák-TY Voči :jazyk: je k sežrání. No je mi tě líto, že práci nemáš, nedokážu si to představit. Občas mi to leze na nervy, že totálně nestíhám. Doma bordel jak v tanku(úklid na posledním místě), výčitky vůči dětem, ták by mi bodlo být chvilku doma. ale věřím, že s financama je to naprd, ale určitě bude líp!A jakto,že furt slečna? už na toho svýho klekni, aby jsi byla počestná panička:)
holky, hážu pár fotek, aby jste viděly, jak rosteme-moji teda ne, páč jsem narostla nějak moc, tak až zhubnu :wink:

Příspěvek upraven 27.01.11 v 19:14

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 27.01.11 19:05

tak mi to nejde vkládat najednou, tak eště letní s vojtou

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 27.01.11 19:06

..a Barbuchu..ten červenej bourák v dáli je náš novej přírůstek do rodiny, jmenuje se Pažout a je to mazlík(jetej, ale super vozítko)

Příspěvek upraven 27.01.11 v 19:11

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 28.01.11 08:55

Nazdar baby

Jituš – ta Bára je velikáááá, Vojta mi přijde tak nějak skoro stejný Mi chceš říct, že chodíš 4×!!! rozhýbávat svaly??? Jak to všechno stíháš Klobouk dolů, fakt. Hláška při lenosti nad dom.úkoly super, ovšem obávám se, že u nás by na ni Mates pokrčil rameny a šel si stavět Lego
S tím Lukym a mou prací, že bych nemusela chodit, jsi myslela kvůli penězům? Tak doteď nás živí vlastně jen on, už je to leta letoucí a dobrý, s touhle pozicí dostal i přidáno, to jo, ale má práce je fakt skoro životně důležitá… potřebuju totiž mezi lidi!
A to mám kamarádky na mateřské a další 2 už mají děti ve školce a mají také volná dopoledne jako já (jsou nedobrovolně na pracáku), takže to není tak, že bych se doma kousala nudou, ale chci se prostě taky trochu seberealizovat, to učení angliny mi nestačí. Je ale fakt, že si uvědomuju tu „výhodu“, že nám ta má výplata nechybí a když nenastoupím hned po rodičáku, nic se nestane.
Máte krásné autí Pochopila jsem, že je to nějaký Peugeot? Přeju mnoho šťastných km A to mi připomnělo, že i my máme nového člena rodiny, jmenuje se Jůlinka a je to motorka. Luky si ji koupil v květnu, tak jsme měli zábavné léto. Nejdřív jsem byla rozhodnutá se kvůli ní rozvést (fakt jsem řekla, že buď já nebo motorka), teď si pojedu do Německa koupit kožený obleček , neb jsem si loni koupila jen textil a kůže je samo bezpečnější.

Tak ju, snad dnes přibyde nějaký nový koment. Ještě zkusím foto, ale ty nejaktuálnější stejně ještě nejsou stažené z foťáku…

Příspěvek upraven 28.01.11 v 08:56

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 28.01.11 08:56

A ještě synátor

 
andela  28.01.11 09:26

jo tak takhle jsme s Deniskou pekli :D tady se zrovna snaží dopočítat linecká kolečka :D

http://img5.rajce.idnes.cz/…DSC04830.jpg

Deny jinak všechny fotky které mám (víc jsme fakt nevyfotili) jsou tadýýý

 
andela  28.01.11 09:31

Jo a taky nám letos přibyly 2 členkyrodiny :)) V létě První křeček Amálka, na podzim jako druhá kočka, plzeňská lady Garfield :D. Tu jsem dovezla už jako 4měsíční že bude venku (zas námněkdo odtáhl asi kotě) jenže ona byla zvyklá doma v paneláku, a dle cukrouše táák čistá, hezká a kdovícoještě a byla by škoda jí dát ven, tak bydlí s námi :mrgreen: .

http://img5.rajce.idnes.cz/…DSC04681.jpg

http://img5.rajce.idnes.cz/…DSC04674.jpg

http://img5.rajce.idnes.cz/…DSC04429.JPG

Příspěvek upraven 28.01.11 v 09:32

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 28.01.11 11:55

AHOJ decka!!!!!!!!!
Super ze jste napsaly!

Vidim,ze se v ramci moznosti mate super.

Deti jsou uzasny,JITUS nedivim se ze je vojtisek milacek,vsak an to vypada:-))ja si ho pamatuju jako lezouci se plazici mimco u vasich:-)

tak ja u nas-manzel rok u pul je doma OSVC,takze se vidime porad:-)dopoledne se mu snazim pomahat,delam ruzne papiry k jeho praci-na urady pisu dopisy,pak ruzne davam dokupy dokumentace a tak.
Detinky nam taky rostou jako z vody, martinek byl taky u zapisu-mamobavy jako VIOLET-aby se nesprajcl,kdyz mu neco nepujde.tak uvidime no.asi pouziju JItuscinu hlasku:-)
MArtinek je sikulka,zna strasne moc veci,vzdycky cumim.nekdy ho chytne rapl,ze si neda rict a nebop jkdyz mu neco nejde tak breci kvuli kravine(je perfekcionalista po tatinkovi).
Kája-v zari zacala chodit do skolky,pry je to slunicko,no ale taky zlobikuje a jako spravna zenska pekne umi jecet.Doprosince ve skolce rano delala rvouci vztekaci sceny a nekdy i ted(kdyz nejde po obede).ale jinak se ji tam libi a vidim pokroky kolik toho umi.S reci na tom taky neni moc dobre,plete ruzna pismena,takze nekdy ji nerozumim,ale chystam se s ni brzo na rec,MArtinek chodil 3mesice a doucil se pismenka hned a ted mluvi perfektne.
STepulka je milacek,je mopc hodny,vydrzi si dlouho hrat sam v ohradce,kdyz ja pracuju,ted teda zacina mit pomalicku obdobi vzdoru,ale jde to.kojila jsem ho do 13mesicu.Zatim si s chozenim dava na cas,ale me to ani nevadi.je hodne bojacny,ze proste stoupne,ale jak nema jistotu tak klekne a frci po4.vcera mel 15mesicu,toto leti.jinak jeho miry jsou neco neskutecnyho-14kg a 87cm(Kája 15kg). :-)
Domecek mame vcelku hotovy a obydleny vsude,akorat okolo to neni a ten slavny bazen tam je prazdny:-)ale jinak postupne tak neco delame.v lete jsem dodelala kajincin pokojik,tak ted si hovi kazdy ve svem.Stepulka je zatim s nami,je to dost takovy mazel mamanek:-)
ja zatim praci nehledam,delam s M. a uvidi se co bude pak.

tak zatim pa.hodim foto!

vim,ze mamuli mela doma s manzelem nejake problemy tak nevim zda se ozve..
 Ewa

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 28.01.11 11:56

foto

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 28.01.11 11:57

u mamky v koupelne.kdyz hlidala

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 28.01.11 11:58

u zapisu

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 28.01.11 11:59

kdo je tatinkovi nejvic podobny?

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 28.01.11 13:13

VALLI - ahooj, jsem ráda, že se máte fajn, děti nádherný (co děláš s tím Štěpulou??!! Váží víc než naše Barunka 8-o ) A k poslední fotce- jednoznačně je Matrínek celý táta :-)
Sím tě, co přesně manžel dělá? Je fajn, že mu pomáháš, ideální situace. V létě jsem zvědavá na fotky dodělaného domku (vily vilekuly :lol: ). Hodláte v létě začít používat bazén?

A jak jste na tom holky s dovolenou, co kdo plánujete? My zřejmě vyrazíme se známými (taky mají 2děti) autem do Chorvatska, známí tam mají kamaráda, takže ubytování by mělo být dle našich představ. A pak bychom rádi stihli ještě jednu dovču, třeba Řecko, ale to se uvidí dle situace. Jak já už se těším aspoň na jaro!

andělko - bonzáku jeden hnusnej :cert: Vypadám jak notor, jak to tu píšeš… dík za fotky, já věděla, že se něco málo nafotilo :-) /Jája s G. je úžasnej!/
Sím Tě - drahouš teď nejezdí, viď…jsem koukala na CL jak hraje a on už je dost přede mnou! To u toho musel sedět aj po nocích :-)

Jdu naházet nádobí do myčky a pověsit prádlo, svítí tu slunko, tak mám i lepší náladu.
Mějte hezký víkend :mavam:

 
andela  28.01.11 16:13

deny já a bonzák?? :D nikdy … mmch nevidím v rozpisu dovolených děčín 8-) :pankac: Cukrouš u toho nesedí celou no, jen elej den, jede jak fretka, a ještě mu to skáče těma bonusama. :evil:

Vali - děti supr, už jsou tky vééliký :) Štěpula tedy určitě :). je fajn že to manžovi klapeto podnikání :palec: jen tak dál.

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 28.01.11 19:47

Teda ženský, jste blázni, néééé :mrgreen: já jen že nakouknu, jestli něco nového a tady to jede skoro jao za starejch časů. Jenže dneska byla v práci skoro celej den i šéfka, takže jsem nic nenapsala. No steží jsem dočetla co píšete vy.
Takže, už se těším až děti zaženu koukat na Šreka a já pujdu smolit komet, ale znáte mě, já když začnu, nevím kdy přestat.
Tak zatím

 
Jituska
Zasloužilá kecalka 896 příspěvků 28.01.11 19:56

čauvec, týjo, vy tak rostete!(jako děcka:)
Eví, normálně když vidím tu tvou smečku, tak mě úplně zahřálo u srdíčka. jsou moc krásný, všichni tři a nepokrytě závidím. Zrovna tuhle jsem si říkala, jak bych si třetí užila, že už mám ten nadhled zasloužilé matky a jen tak něco mě nerozhází, a děcka by byly nadšený chůvičky. Akorát už jsem na to tak nějak pohodlná, mám svůj klid, máme malý bydlení a příjem bych si taky představovala jinak. Takže nic, ale je to fakt krásný :jazyk:
Práci se ani nedivím ,že nehledáš, vždyť máš doma pískle, jen si to užij. trochu mě mrzí, že jsem šla od Vojtíka v dvou a půl, zpětně to bylo dobře, protože hned potom začla fin.krize, ale i tak jsem si mohla ten půlrok řádně užít.

Denčo, tos mě jako chtěla nasrat figurou nebo motorkou :evil: ne, jseš kost, kurňa, jíš vůbec něco? a motorka je super, já teda motorkář nejsem, ale takhle zdálky :mrgreen: chodím teď cvičit často-dostala jsem od Honzy pod jedli poukaz na cvičení na Vacu Shape-chodím v podtlaku na běžícím pásu, zatím 14dní, ale je to super. pak na zumbu,1×týdně, no a občas na bodystyling. Ale jaksi to není poznat, no je to teda teprv od ledna, a ty vyžraný kila jdou nějak daleko pomaleji dolů než nahoru-můj věčný doživotní boj.
Jo a s Lukym a prací jsem to myslela kvůli penězům, že nemusíš do práce. Chápu, že se chceš realizovat, ale máš tím pádem daleko snadnější výběr-může stačit třeba práce na částečný úvazek. Zaměstnavatelé nějak nemají pro mamču s prckama pochopení, zažívám denně na vlastní kůži. A chceš jít učit, nebo co by tě bavilo?

Andělí, sis pořídila dobrou kombinaci-kočku s myší :lol: no kočka je nádherná, já měla celý dětství zrzečky, miluju je, ale bohužel mít zvířátko nemůžem-Bára alergii na psy, Honza na kočky. achjo, chybí mi.

No a jak dovolená? už tak nějak plánujem, buď Chorvatsko autem nebo letecky, to podle financí-takže autem :roll: už vím termín-jak budou svátky v červenci, takže masakr na silnicích, tak třeba drahouše udolám. Denčo, sím, můžeš hodit tipa na tu vaši dovču? jestli to jde? a pak ještě v srpnu pojedem někam v Čr-asi to v rámci úspory vyhraje opět chata mojí tety u Znojma-loni nám vyšlo počasí a bylo to luxusní, každej den v aquaparku, večer drbat v jediný vesnický hospě s dědkama..no uvidíme, já bych radši někam na horskou chatu a na tůry.
Musíme nějak pokrýt Bářiny prázdniny, jako, ještěže jsou babičky, páč jinak by to bylo na mašli. 14dní pokryjem my,14 tábor(zas pojede s Ondrou) a měsíc budem muset rozstrkat po babičkách.

a co máte v plánu o víkendu? Zítra jede Honza na celej den na zápas v badmintonu, tak obrazím holiče, obuv a kámošku. Ale těším se na neděli-to jedem do Jihlavy do City Parku, trochu na nákup, a taky do kina na film Na vlásku, prý je to prča, tak jsem zvědavá.
Jo, ještě jedna sourozenecká fotka :jazyk: čus ženský

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 28.01.11 20:57

Ahoja.
Tak aby to nebylo na 2 hodinové čtení, zkusím být stručnější, ale já to neumím :mrgreen:
Takže já, v květnu to budou 2 roky, co jsem v těch zdravotnických potřebách, strašně mě to baví, mám tam volnou ruku, objednvm sama dle mého uvážení a potřeby, nejsem hlídaná, šéfová je naprosto skvělá, takže bezva vztah. Když potřebuji s dětma k Mudr. nebo besídka, někam jet, prostě cokoliv, vyjde mi krásně vstříct, super domluva. Uterky a čtvrtka většinou končím už v poledne, takže žůžo.No a hlavně víkendy volný, což se dneska asi u prodavaček už nevidí.
Jinak děti, Ondra i Vítek nadšení fotbalisti, ale Ondra už hraje i soutěž, Vítek čutá jen tak pro pohyb a radost. Ondra jezdí o turnajích, občas výbuch, ale už máme i nějaký poháry a medaile, takže se dmu. 2× se o nich psalo v novinách v sedmičce. Mme tam s rodiči super partu, různý akce, takže nadšení. Když mám volno v práci, trávím ho fotbalově. Už se těším na léto na týdenní soustředění, to bude mazec.

Ondra ve škole chováním vzorňák, naštěstí. Známky občas zaperlí, ne jak Barunka od Jituš. Máme to pestřejší, občas prokoukne mezi 1+ třeba 3 a to je pak rachot. Asi nepozorností, protože během jednoho dne s ů,ú dostal 1 a další hodinu 3 :lol:
Vítek bylu zápisu, ale s jasným odkladem kvůli řeči, i když udělal pokrok, ale furt je to málo. Jinak je šikula, poslouchá, ale taky umí i fest zlobit. je strašně zodpovědnej, hlavně když dostane nějakej úkol a splní, tak je moc důležitej.

Léto- no konečně se taky dostanem k moři, letíme do Bulharska, hned 1.7, pak pojede Ondra na 14 dní na tábor, snad dáme nějakej den maďarsko na a týden soustředění s fotblkem. Zrovna dneska jsme se šéfkou v práci plánovali dovču, tak mám normálně 4 týdny dovolený, to je bomba.

Jak psala Jituš se zumbou, trvalo jí to teda snad 2 roky než mě přemluvila, ale chytlo mě to hned od první hodiny. bohužel teď mám už 2 měsíce utrum. Hned s prvním sněhem jsem byla jako důchodci, majzla jsem sebou a mám natrženej postranní vaz v koleni. za 14 dní se uvidí co a jak dál, protože to furt není ono, bojim bojim se operace, tak snad to bude OK. Doktor se bojí menisku :-(

No a děčaty, jak tak čtu vás, tak čumím jak puk, jak jsou všechny děti dospělácký.
ANDĚLKO - kdypak budete mít cestu do Žďáru, ráda vás uvidím na kafíčko. Jinak koukám že se nenudíš, sice práce by asi bodla, já si to nějak nedovedu představit bez práce. Jája je chlapák, připadá mi že se nějak nemění. No a slečna asi budeš dlouho, co. Jarin jeden, jak si tě nevezme, tak ho dojedem s Jituš zbančit. Je fajn že se Violkou občas scházíte, závidím to. Nám s Jíťou vychází schůzky čím dál míň, ale když, tak to stojí za to. :mrgreen: :pankac: Třeba naše slavné odpolední tapetování , kdy jsem došla domů ani nevím jak.

VIOLKO jako že je Barunka hvězda školky, to je mi jasný, je prostě nádherná. To bude Luky jednou chodit po Mostě se samopalem. Maty mi přijde hodně důležitej, je to asi veliká šikula a strašně zodpovědnej. Blahopřeju Lukymu k lepšímu místu, moc vám to přeju. S prací ti fandím, něco najdeš. Já si v práci zkusila na 3 týdny chodit jen od 8 do 12 a bylo to moc fajn, dovedla bych si představit chodit jen na zkrácenej úvazek. Závidím všem kdo takovou orci mají. Jako motorka super, no a koženej obleček se ti zachtělo, tak ješte pouta..... :srdce: :oops: :mrgreen:

VALLI - mě na Martina přijde hrozně Štěpula a Kája. Staršně to letí, vždyť nedávno jsem Štěpulu chovala v náruči jako miminko. No a ta váha, nic si z toho nedělej, to vyběhá. Hele, konce března jedem na turnaj do Třebíče, tak bych se ozvala a nachvilku stavila. Když jsme tam byli v prosinci, tak jsem kvuli koleni nemohla řídit, tak jsem ani nevolala.

Hele, holky asi by to mohlo zatm stačit, ne? teď se to tu rozjelo, tak si myslím že budu pst trochu častěji :-)
Ještě zkusit nají nějakou fotku, ale myslím že teď nemm ani nic staženýho.
Tak zatím páček a určitě se zase brzo ozvu.
Ilča a svišti

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 28.01.11 20:58

se synovcem Vojtíkem

 
andela  28.01.11 22:53

Jůůůů 8-o :potlesk: :potlesk: :potlesk: super holky :)))

Jituš, nomáš to holka nabitý :)Jsi prostě šikovná … njn,kočka a myšneplánovaně no :D. Křečka jája strašně chtěl,přemlouval dlouho,tak jsem svolila (na tru že mi cukrouš nechcepovolit andulku ;)) a jeli jsme koupit křečka Amálku :). Pak se nám zdejchlo kotě, o něco později holčina na babycafé nabízela 4měs kotě,že ho může dovézt do čekélípy(z plzně) tak jsem si pro něj jela. Ale fakt s tím že to bude jako vždy kočka venkovní no :D. Tak holt chudák Amálka je v ložnici, kam garfild nesmí (občas vleze ale Amy je v bezpečí na skříni) :lol: a garfild kraluje v kuhyňoobyváku a koupelně. Jináč by ju sežrala zrzka jedna :).

Ilčo - práci máš super, taky bych brala. :) Hlavně ty víkendy volnýýý ..po ničem jiném netoužím :/. No ..a závist že se s denčou sejdem .. loni celkem 2 krát :D. V létě tu byla na jednu noc a v prosini to byla náhoda, bo já jela do mostu na sraz, a ona měla volno tak přijela o den dřív ke mě:) No tapetování se zastřeným návratem domů chápu :D Ono je to třeba .. nej když je to tak neplánovaně, vi´d deny 8-) :lol: . Jinak tedy prý jsme založili tradii, a letos před vánoi tu mám denču znova napečení :D.

Holky já mám takovou radost že jste napsaly .. fakt :) Kolikrát jsem na vás myslela…až te´d jak měl jára narozky jsem si uvědomila že je to 5 let, vzpoměla jsem jak jsem počítala komenty jak blb :D a řekla jsem si že se přece nemůžete/me jen tak vypařit … akurát ty holky by to ještě htělo dohnat .. kdo máte tel.na dášu,helču, mamuli …zkuste poslat sms :))

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 29.01.11 12:26

Na Dášu mám tel. tak jí napíšu

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 29.01.11 17:57

ANDELko-ja na vas myslim furt,snazila jsem se treba neco naspat,ale vy jste skoro vsechny pracovni,takze nic:-(

PODOBA deti-kazdy rika ze stepulka je cely tatinek a martinek mi prijde na me,kaja nevim,nejaky mix.

jinak M. prace-jde to ale dre to:-)penez za ti neni,takze by to chtelo neco lepe placeneho,no zatim jedeme dal,ale uvidi se co bude dal-VIOLET-je projektant RD(stavar myslim jako tvuj,ne??)

DOVOLENa-loni jsme byli s tchanovcema v chorvatsku,letos to vypada taky bud CHorv.nebo Italie,byli jsme v mobilhomech,su­per!

jinak ted deti dostaly lyze,tak se snazime je neco naucit,ale asi to zkusime spis do nejaky lyzarsky skolky…sem tam zajdeme plavat.ale fotbalek a tak,to u nas nehrozi:-)my jsme nesportovci.

JITUS-tri deti dobry,ale taky dost frmol a tesim se az budou trosku vetsi a rozumejsi,stepula ted leze uplne vsude:-)a deti zase zlobikuji spolu.ale kdyz je pozorujes kazdyho zvlast,tak je to radost a nebo kdyz vsichni spi:-))
SUper.ze mate novy faro.

Violet-motorka husta fakt.ja bych se pos…strachy…

IKO-klidne se ozvi,nebo napis predem-s podpisem nevim zda te mam jeste ulozenou.

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 30.01.11 22:03

Ahoj holky,
jsem teď nějak ve shonu, za chvilku to bude ještě horší…budu nastupovat dřív do práce, protože můj zástup je těhotný :-) takže mi začne parádní kolotoč.....a v září to bude ještě větší mazec…Luky nastupuje do školy, už se i těší, začali jsme si hrát na školu , počítáme, konečně začal i víc kreslit, přes týden má spoustu kroužků, ale příští rok už je asi nebudem stíhat…chodí plavat , do atletické přípravky a do přírodovědeckého „kroužku“ . Ten pořádá zdejší mateřské centrum, takže s Honzíkem si pohraju a Luky se s kamarádama vzdělává :-) Taky se Luky trošku zklidnil.Honzík je tada pravý opak, je to kliďas, ale zase má na rozdíl od Lukáška ruce všude - od zásuvky přes DVD apod.Nechtěl moc mluvit,ale konečně se o svátcích rozkecal.Jinak z něj asi bude kuchař, protože jen se hnu směrem kuchyň, tak ho mám za zadkem a pomáhá, ale fakt…strouhá brambory na knedlíky, krájí zeleninu do polévky - teda příborovým nožem, snaží se jíst příborem.Scháním pro něj školku, ale není tu nic volného…
Já byla teď na nočních v práci na inventury, takže už jsem začala trénovat. :lol: Jinak tatínka už nemáme v Brně, ale pracuje ve Zlíně a 2× týdně pracuje z domu, takže si ho konečně užíváme!!!! Jsem ráda, že jste si na mě vzpomněly, i když už vůbec nepíši…takže zatím a jdu si pročíst, co nového u vás!!!!!!!Zatím pa Dáša a kluci

 
andela  31.01.11 08:44

Ahoooj Dášo, :hug: :huban:
jakojak že jsme si vzpoměly :D On jaksi nepsal už skoro nikdo, tož když je to výročí .. :wink:
Tak Luky už bude taky školák jo?? Tý brďo .. tak ať to zmáknete :) Honzík je šikula po mamince určitě ;). Přihoď nám nějaký foto, ať se máme čím pokochat :).
To je fajn, že ti tatku přeložili a jste víc spolu, co víc si přát že?

A.

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 31.01.11 13:18

Nazdárek po víkendu :-)
Za 10min mám hodinu, tak jen rychle :-)

VALLI - noo, můj manžel je spíše přes dopravu betonu na ty vaše rodinné domky :lol: Ale je to u stavebnictví, no. Z té jedné fotky vaší mi fakt přijde nejpodobnější tatínkovi Martínek a pak i ten Štěpulka, třeba naživo bych to řekla jinak…hlavně, že jsou všichni zdraví a za chvilku vám budou lítat doma tři torpéda, to už bude teprve sranda :lol:

andělí - to se kocháš počtením, viď- jsi prostě jednička, no :lol: /během dneška Ti písnu na FB/

Dáší - no nazdárek, to je fajn, žes sem nakoukla! Už taky do práce, jo…tak držím palce, ať se rychle zaběhnete a nástup do školy je pohodový…to to letí, co :-? Jo a kdo bude hlídat Honzíka, kdž nemáš školku? Gratulujem k užívání si tatínka, to je fakt děsně důležité být spolu, já bych mohla vyprávět :roll:

Zatím papa, ještě pak písnu :mavam:

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 02.02.11 15:29

Ahoj kočeny.
Tak se zase hlásím. Stejně pořád nestíhám, ale v rámci zachování přece musííííím :-)
Tak jak u nás? O víkendu jsme byli opět na fotbalovém turnájku, atmosféra super, bezva pokec, klukům se dařilo tak nějak normálně. Akorát náš Ondráš zakopl na schodech a praštil se o hranu schodu, krve jak z prasete, rozražený oko pod obočím, no má tam 3 steny, oko nateklý ještě dneska, je jak číňánek, na jedno oko nevidí :-)
Na turnaji jsem mu udělala mašličky na oko, jeden zápas nehrál, ale pak jsem tak hrozná matka, že stejně další 2 odehrál a do špitálu se jelo až potom. No a to jsem ani neměla říkat tchýni :-) to bylo zle…
No tohle je Ondrovo první šití, takže si myslím že na to, že mu bude 8 let, tak dobrý. On si to užívá, ve škole je strašně důležitej, učitelka ho lituje, prostě dobrej herec.

Vítek má od včera neštovice, takže taky super. No a to měl dneska jet se školkou na výlet na nějakou bio farmu kde by bylo představení o včelích medvídkách a o tom jak se vyrábí med. Z toho byl strašně smutnej, tam se moc těšil, dokonce už měl i zbalenej batůžek :-(
No mamka hlídá u nás, dneska jsem musela na celej den do práce, zítra budu jen ráno a v pátek jen odpoledne, tak se hlídání dá skloubit.

DÁŠÍ - takže se taky chystáš do práce, tak ať ti to všechno vyjde a jde to skloubit s dětma. Dřív jsem koukala třeba pohoršeně na matku, která šla od třeba ročního dítka do práce, dneska všem fandím, protože když je možnost mít práci, je to prostě fajn. Že ANDĚLKO.
Jo a Andělí, tak když nemůžeš sehnat práci, tak prostě mateřská, jinak to nevidím :-) a s tím pečení cukroví, kurňa, škoda že seš tak daleko, hned bych taky dorazila. Jenže u nás to cukroví nikdo nežere, jen já. No a já jsem tlustá už dost. Kde jsou ty časy, kdy jsem pekla 25 druhů. Letos jen 7 a řekla jsem že za rok fakt peču jen perníčky a rohlíčky, protože to jediný se u nás jí. Jinak jsem vše vyhodila :-(

Tak jo, ještě v práci hodinku a půl, tak jdu něco dělat.
Pa a zase někdy.
 Ilča

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 02.02.11 20:10

Zdarec,

Ilčo - téda, teď nevím, koho litovat víc, jestli Ondru, nebo Vítka… mi vždycky zatrne, když čtu o úrazech dětí, jak já to jednou ustojím… :roll: Hlavně, že to jsou „jen“ 3stehy a oko je v pořádku. Tchýně Ti vyčinila, co :lol:
Ad neštovice- v zimě je to paráda, hlídání máš, tak super, máte další nepříjemnost z krku. Nám je donesl zodpovědně Matýsek v červnu, nakazil se v ŠvP na konci května a vysypal se teda parádně. Doma se s Barčou tulili, co to šlo a Barča se vysypala až poslední den inkubační doby, 2dny před mým odletem do Madridu s kámoškou…ale tatínek to vzorně zvládl, měla jsem děsnou hrůzu z toho, že si rozškrábe pupenec na obličeji a zůstane jí jizva, naštěstí se tak nestalo. Tak ať jste brzy fit!

Tak já zas mizím a ať je tu zítra nějaký koment! :twisted: :lol:

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 02.02.11 20:35

VIOLKO, uf, no neštovie v létě, potěš koště. To je jako děs.
Ondra ma malou jizvu od neštovice, taková ta hlavní na bradě, u kluka se to dá snést. Vítek m tu prvotní na břiše, je veliká a rozdrblá, takže asi jizva bude taky, ale to je fuk. Má jednu hodně velikou ve vlasech a spousty dalších ve vlasech a to ho asi bolí. On se hodně potí a jaksi má zrovna delší vlásky, nesthla jsem ostříhat, takže trpí.No ještě že Barunka to zvládla v pohodě. No a Ondra, dneska jsem došla z práce a už vidí :palec: na bolevé oko.

Tak děvčaty, copak u vás?

 
andela  02.02.11 21:42

hooj

teda ilčo - taky máš doma kovbojky pěkný :). Nic si z toho nedělej, Jájaměl první úraz v létě ..rozseklsi kořen nosu,a prdel byla že jsme byli v hospoděna terase, vezl nás do špitálu tchán, a z nás rodičů krapet táhlo pivo :D.Štychy měl 2, foto na rajčeti :D. Neboj, za chvíli na to Ondra zapomene :) Holt kluci no .. nějaký ty válečný zranění musí mít :D

Hele kde berete ty neštovice??Jára s nima přišeldo styku vícekrát a furt nic :/ …

U nás … dnes jsem byla na pohovoru do O2 jako tel. operátorka …tak sice taky nifmof, ale za ty prachy (fix. plat 16tis + až 20 provize z prodeje, ale mě i těch 16 bude stačit, tedy prodej mušim mít taky aby mě nevili než nastoupím na MD ;)) V pátek bude paní volat jestli to klaplo … tak jsem zvědavá amoooc se modlím a doufám že andělé budou při andělce stát 8-)

Violko - ti nevim jestli všichni budou psát denně… ale když by aspoň jednou týdně, budu ráda a klidně budu psát deníčky celý rok :D :huban: :hug:

vaše Andělka

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 03.02.11 17:58

Andělko - gratuluji a držím palce aby to klaplo. To by mohla být dobrá práce. Mám tady jednoho známýho, kterej jezdí do O2 40km daleko za prací, teda teď jsem se s ním neviděla asi půl roku, ale byl nadmíru spokojen. Po 30 tis měsíčně nešel.
Chtěla jsem vam stáhnout fotky a nemůžu najít kabel od foťáku, děs.
Jinak Vítek k neštovicím který se mu dělají další a další už 4 den nový a nový má aji teplty i 39,2 :-( celou pusu olezlou zevnitř, takže nejí, nechce pít, musí ho to strašně bolet, když jsem viděla ty pupence na dísních… 8-o :cry:
Tak pa

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 04.02.11 08:45

Ilčo- chuděrka Vítek,v tý pusince to musí opravdu bolet :-( Snad je mu trochu lépe než včera, hlavně aby mohl aspoň pít :-? :srdce:

andělí- držím pěsti, jak můžu!! :hug:

Co chystáte na víkend? My nějak nemáme v plánu nic extra, možná dáme nějaký menší výlet v sobotu a v neděli pozveme Lukyho babičku na oběd…tak přeju všem pohodu a odpočinek :mavam:

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 04.02.11 12:22

Baf ženy,

ráda Vás aspoň takto virtuálně vidím. Jak se daří dočtu snad. :-)

Jak je to v té písničce nestíhám nestačím :-)
Stále řeším manželskou krizi a výkyv mého drahé manžela se 17 letou holkou. Vypadá to, že to ustojíme už je to rok co jsem to zjistila, ale je to pořád „čerstvé“.
Holčičky se mají fajně níže přidám foto :-) Jsou to moje zlatíčka.

Všem „prvňáčkům“ přejem hodně úspěchů u zápisu a těm kteří tam již byly tak :potlesk: že to zvládli :-)

K Helče bohužel Helča nestíhá vidím se s ní jen jednou týdne a to jen na 30 minut, když je Natý a Elí v kroužku :-)

Pekny den Peta

http://sphotos.ak.fbcdn.net/…838367_n.jpg

Příspěvek upraven 04.02.11 v 12:24

 
Valli
Závislačka 4258 příspěvků 04.02.11 20:08

Ahojky,

ad nestovice-deti je mely v listopadu-martinek je donesl,mel to celkem v pohode,tak normos bych rekla,pak to chytli ti dva-kaja nejvic u pipky,to v noci rvala,ale pak mela par pupinecku,takze po tydnu byla v pohode,zato stepan to odnesl,nejvesti pupence mel v hlave-nevim,asi to nejak na nej pusobilo,byl uplne mimo-malatny atak.mel horecky,mel to v puse,u oci,des­ny.no nastesti je to za nami.jizvu ma na cele.a martinek u nosu.kaja dobre:-)

ANDELKO-myslim na tebe s praci!penizky pekny!a to ted budes ta pani,ktera vola,jestli neco nekdo nechce?nemam je rada:-))nebo budes jen odpovidat,kdyz ma nedko problem a sam vola??

MAMULI-ahoj jsem rada,ze to s mazelem je jakz takz ok,a HELCU moc pozdravuj,kde ted dela??a rekni ji,ze tady se to ted rozepsalo,at pisne!!!

uzijte si vikend.ja mam deti u babicek,stepulku doma.manzel zitra bude delat posledni koupelku v baraku,tak budu asi neco varit a budu mit klidek.papa

 
Violet
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 05.02.11 09:27

Čaute,

za chvilku se nám vrátí taťka z fotbalu, mají zápas, tak jel, jinak ten fotbal dost šidí, bylo by to na úkor času s námi. Snažím se se probrat, abych mohla uvařit a po obědě asi vyrazíme do Prahy, chcem jít s dětma do kina.

VALLI - fuj, Štěpula to taky měl tak děsný, hlavně, že to máte za sebou, snad už se neštovice neukážou (už 2 kamarádky přišly s tím, že jejich dítko mělo neštovice 2×).

MAMULI - ahoooj, super, že ses ozvala. Teda, taková krizovka, ale jste dobří, že jste to ustáli, musí to být dost těžké, viď :-? Holčičky už jsou táák velké 8-o Tak pozdravuj Helču a že vzkazuju, že 5minut času tu má každá, že na ní myslíme a těšíme se, až se ozve :lol:

Tak se mějte, krásně tu svítí slunko, tak snad je hezky i u vás :mavam:

 
ikaika
Ukecaná baba ;) 1292 příspěvků 06.02.11 10:09

Ahoja.
Tak jsem právě naťupkala 357 pupínku :cert: no ale Vítek je už nastěstí bez teploty, tak snad bude už jen líp a líp. No ale chudák má dva přímo u díry, tak se bojí jít i na velkou :-(
Zítra jde Ondra na stehy, oko má zrovna ve fázi pěkně žlutá barvička :-D Jinak víkend tak nějak lenošnej a uklízecí v hračkách. Opět jsme vyhodili 2 tašky hraček, ale stejně toho tady mají…

MAMULI - téééda, tak držím palce ať to překonáte. No a jestli to takhle víš o té 17, a manžel ví že je to profláknutý, tak jednou řekni narovinu, že je potřeba aby s tou slečnou pohlídal celej den a nejlépe i přes noc obě holčiny, ono to tu slečnu brzo přestane bavit.

VIOLKO - manžílek šidí fotbálek, jo, tak si ho aspoň užíváš. Standa chodí na fotbal 7-8× v týdnu, zahrnuji teda do toho i jak trénuje kluky a to stejně chodím převážně taky. No ale užívám si ho doma docela dost i přes to.

VALLI - teda tak Šťepula taky hodně trpěl. No jsem zvědavá jestli to vyjde a stavím se na chvilku, jak jste na baráčku pokročili.

Tak nic, jdu vařit, ať to stihnu. Bude kuřecí polívka s domácíma nudličkama a pak rajská, ale děti chtějí s kuličkama z mletýho masa a já a manžílek radši hovězí :mrgreen:
Mějte se

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 06.02.11 14:00

holky díky za podporu. Včerejšek byl dosti pohodový nejdříve nákup a pak výlet na chatu (Dačice) , ale večer se dosti pokazil takže jsem akorát opět naštvaná a připadám si k ničemu. :-( chjo
No nic nebudu si tu stěžovat :-)

A k Helče určitě vyřídím pracuje v Telči ve firmě co vyrábí stuhy např. na maturáky atd.. :-)

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/…601163_n.jpg

Příspěvek upraven 06.02.11 v 14:05

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 07.02.11 12:51

Ahoj holky, posílám fotečku, jak rosteme…D.

 
dasa2
Ukecaná baba ;) 1428 příspěvků 07.02.11 13:30

Ahoj ještě jednou,
mám teď chvilku, Honzík spinká.....tak rychle píšu, ještě nemám úplně dočteno, to jsou romány…

Anděli, držím pěsti, ať ti práce vyjde a druhá mateřská bude kdy ? :-):-) Jinak s tím, že jste si vzpomněly.....já to myslela tak, že mi přišel mail a Ika mi psala sms…

Violko, taky už jdete do školy, ne? To bude mazec,co :-) a co práce, co bys tak chtěla dělat..Hlídat budou snad babičky, ale chtěla bych ho dát i do školky, tak snad se něco uvolní…necci ,aby byl půl roku zavřený s babičkama na zahradě, má rád děti a kolektiv, tak aby se to nezměnilo :-(

Iko, tak to oko,chudák malej Ondrášek, snad už splasklo, hlavně že to není noc horšího…a vy máte neštovice? já měla za to, že už jste je měli, my měli celkem pohodový průběh, pár pupínků oba kluci…A v práci dobrý, tak to je super…

Valli, stále v pohybu a MD a práce, jak jinak, ty snad ani neumíš odpočívat. Super, že už máte baráček celý!!!

Mamuli, tak snad se krize brzy vyřeší, možná by nebylo naškodu, aby manžel se slečnou hlídal děti, ono by ji to pak možná pustilo…Ale holky jsou krásný!!!

Dalif, tak už je po nemoci, super, jinak jsem komentář nenašla (asi jsem slepá) …jen jsem pročítala ten odkaz, děcka dobře mudrujou !!! :-)

Je, musím valit, Honzík vstává, tak zase písnu zatím pa…D.

 
mamulinka
Závislačka 3384 příspěvků 07.02.11 18:03

Holky ten nápad s hlídáním je hezký ale raději né té pipince bych svoje holčičky nesvěřila fakt ne. Kdyby jste věděli více určitě by jste to ani nenavrhli. Ale nechme to být.

Dnešní den pohodička, až na setkání se se slečnou. Tak mě ten den maličko pokazila ale pak jsem si ho vylepšila výletem do jihlavy cityparku.:-)

Pěkný den Peta

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama


Reklama