Snadný porod

Porod

Dobrý den.Když jsem čekala své druhé dítě,tak jsem měla obavy z porodu.Bylo to po 11letech.

 

Večer mi odtekla plodová voda.Já ale pořád čekala na bolesti. Skoro žádné jsem neměla,tak jsme se s manželem vydali do porodnice až po 5hodinách.

Pak jsem stahy měla trochu silnější,¨ale žádná hrůza. Tam mě napojili na poslech srdíčka miminka a stahů. Ty však na přístroji ukazovaly slabě.

Po krátké době jsme zavolali PA,že asi už rodím. Ta mi však při stahu sáhla jen na břicho, s tím,že není tvrdé,a že nerodím. Když odešla,tak jsem prodýchala poslední stah a šla na záchod.

Tam jsem cítila velký tlak,tak jsem se uvolnila a chytala hlavičku, pak jsem si sama odrodila svého syna. Vůbec jsem netlačila. Nakonec se vše obešlo i bez šití.

První porod jsem taky nebyla šita.

Teď vím, že poloha v sedě u porodu je přirozenější.

Držím palce dalším budoucím maminkám.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Pavlička
Kelišová 5058 příspěvků 07.02.07 09:31

Tak tohle je snad sen každé maminky čekající miminko, gratuluji k tak úžasnému porodu.......

 
Kati
Ukecaná baba ;) 2263 příspěvků 07.02.07 11:34

Ahoj Bobo,
to by jsme asi chtěly prožít všechny. Mě první porod  čeká za 3 měsíce, tak jsem zvědavá, ale počítám s tím, že to bude trvat několik hodin a že se jistě nadřu:-)
Přeji vám hodně štěstí… Kati

P.S. Tak to by jste si mohli ještě pořídit třetí, ne?

 
Bobo01
Povídálka 21 příspěvků 07.02.07 12:35

Narození miminka je nádhera i úleva.U prvního syna porod trval 5hodin a pak doslova doběhnout na porodní sál a zatlačit.Není to hrozné.Maminka se jen musí hodně soustředit na dýchání.Myslím,že je to největší pomoc.U prvního porodu jsem prodýchávala ve sprše a u druhého porodu na tom záchodě.Mám 2 syny.Přála bych si ještě holčičku,tak uvidíme.

 
Nane2
Ukecaná baba ;) 1818 příspěvků 08.02.07 03:43

Tak to, ti tu holčičku přejeme, my se už nemůžeme dočkat našeho třetího broučka…už tu měl být, ale určitě čekal na inspiraci o porodu od Tebe! Díky N.

 
Bobo01
Povídálka 21 příspěvků 09.02.07 23:52

Ahoj Nane2.    Tak to ti přeju hodně štěstí k budoucímu narození kloučka.Hlavně ať jste pak oba v pořádku.Držím palečky ať ti to vše dobře dopadne.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama