Splněný sen o lásce

O životě
  • shadowgirll
  • 11.11.10

Ráda bych se podělila o svůj příběh o mé velké lásce, která se mi splnila, skoro jako v pohádce.

já a můj davídek :)

Když mi bylo 13 let, chodila jsem ven mezi partu kamarádů. Podnikali jsme různé akce, výlety, dobrodružství, a také prožívali první lásky. Jednoho slunečného dne jsme se šli do parku koukat na závody na kolech a skateboardech, bylo tam tolik pěkných kluků a** mezi nimi byl ON,** David, kluk přesně takový, jakého jsem vždycky chtěla, prostě úžasnej, vše co dělal, bylo dokonalé.

Láska na první pohled, ale bohužel jen z mé strany, přišel k naší partě a pozdravil se s několika kluky, které znal a postupně se seznámil i s ostatníma. Od té doby jsem chodila do parku stále častěji a postupně se s ním více seznámila, bylo mu 15 a bydlel nedaleko mně. Pozval mě na návštěvu domů a na další, seznámila jsem se s maminkou a docela jsme si rozuměli. Já byla stále víc a víc zamilovaná, byla jsem ochotná udělat všechno jen pro něj a začala jsem si dělat i iluze o tom, že by třeba mohl být můj kluk.

Když jsem sním slavila 14. narozeniny padlo pár panáčků, trocha alkoholu a stalo se co se asi stát mělo, celá jsem se mu odevzdala a bylo to moje nádherná noc při které jsem přišla o panenství s klukem, kterého jsem milovala. Ovšem když padla řeč o nějakém vztahu, hned couvl že jsem mladá a že nechce vztah atd. Taky co čekat od 16letého, ale já měla růžové brýle, takhle se to táhlo další půl rok, několikrát jsme spolu spali, až jednoho dne jsme se přestali kontaktovat, on si začal vodit domů jiné holky a nebylo jich málo.

Z toho, co jsem se dozvěděla a když jsem ho pak občas někde potkala pozdravil, a to bylo vše, zase šel s jinou, tolik mě to bolelo, 2,5 roku jsem ho opravdu milovala a nedopadlo to nijak. Našla jsem si jiného přítele, protože jsem po vztahu moc toužila, a potkala celkem super kluka. Vydrželo nám to skoro 5 let. Pak následoval rozchod a já ve svých 20 letech dodělala školu a nastoupila do nové práce, a tam mě čekal šok!

Když jsem se seznamovala s kolektivem, byl tam zase ON, David, stále krásný a neodolatelný, a moje city hned vzplanuly jako dříve, na první pohled to byla zase ta velká láska. Po pár dalších rozhovorech s ním jsem zjistila, že prožil několik nepovedených ročních vztahů a byl momentálně po čerstvém rozchodu, velice zničený, poslední ex velice miloval, zdálo se mi to jako super šance, tak jsem štěstí zkusila znovu.

Tentokrát to ovšem šlo mnohem lépe než předtím, David byl starší, 23 let, a zklamaný. Všechny jeho bývalky byly sice krásné, ale jedna větší mrcha jak druhá a on né a né se poučit z chyb. Začaly naše společné výlety, já byla zase stále častěji u něj doma až jsem se po půl roce seznamování nastěhovala na trvalo k Davidovi, po dalším půl roce jsme si našli společný byt, pořídili si štěnátko a už jsme byli štastně spolu.

Na dovolené v Egyptě mě požádal o ruku a po dvou štastných letech čekáme miminko, mně je 23let a Davídkovi je 25 let, je nám spolu krásně, jsme šťastní. Trochu mi to připomíná splněný sen, a kdyby nám to vyšlo na začátku, když jsme byli mladí, tak si myslím, že by nám to nevyšlo už zase teď, myslím, že to byl důvod prvního neúspěchu. Jaký je váš názor? Děkuji a omlouvám se za chyby.

TEREZA

Hodnotilo 6 lidí. Score 4.8.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
katule9
Ukecaná baba ;) 2300 příspěvků 11.11.10 08:32

Moc krásný příběh,velmi se podobá i tomu mému,který ale neskončil takle štastně.Určitě máš pravdu že by vám to nejspíš od začátku nevyšlo,každý máme určený nějaký osud,a všechno zlé se nakonec ukáže pro něco dobré.Přeji hodně štěstí a lásky :srdce:

 
kyblicek
Echt Kelišová 9654 příspěvků 11.11.10 09:24

Krásný deníček podobné jsem zažila i já chodli jsme spolu sice jen dva měsíce když mi bylo 15 jemu teda 23 ale nevyšlo to dálka mezi námi ale já každýho kluka srovnávala sním za rok a půl jsme se viděli a jak ty jsem byla zase z něj hotová nechtěl to sice začít znova a nakoce jsme spolu už 6 let tři roky z toho jsme vzití a máme jednu krásnou holčičku dvouletou a čekáme druhou holčičku takže ti přeji at sjte moooc štastní a užívejte se všeho co mužete děti jsou to nejkrásnější v životě :kytka:

 
MeloryNox
Kelišová 5617 příspěvků 1 inzerát 11.11.10 12:16

Krásné čtení. Taky sem pozdeji napíšu svůj příbeh lásky.

 
faldy
Zasloužilá kecalka 594 příspěvků 11.11.10 14:44

Krasny zaver, preji at vam to stale klape. Ja mela svou prvni lasku az v 17 letech a jsem dnes stastna, ze nam nevydrzela :wink: Ale moje kamoska zazila neco podobneho jako ty, no a nedavno oslavili 11 let od vyroci svatby :potlesk: Je super, kdyz se najdou k sobe ty spravne osoby, doufam ze i ja ji vedle sebe mam :hug:

 
verusha4  11.11.10 16:07

Ahoj, zažila jsem něco podobného. Tajná láska od 14 on o tři roky starší, nechcetěl o mě ani slyšet, byla jsem prej moc mladá. Buch a za 3 roky jsme se potkali na diskotece a od té doby jsme spolu jedno tělo jedna duše. Máme neuvěřitelnej vztah. Teď jsme spolu patým rokem:) plní se mi celý můj sen. Začínamé stavět domeček a hned po tom chceme mimčo. :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

 
verusha4  11.11.10 16:07

Ahoj, zažila jsem něco podobného. Tajná láska od 14 on o tři roky starší, nechcetěl o mě ani slyšet, byla jsem prej moc mladá. Buch a za 3 roky jsme se potkali na diskotece a od té doby jsme spolu jedno tělo jedna duše. Máme neuvěřitelnej vztah. Teď jsme spolu patým rokem:) plní se mi celý můj sen. Začínamé stavět domeček a hned po tom chceme mimčo. :srdce: :srdce: :srdce: :srdce:

 
evcav
Závislačka 4435 příspěvků 11.11.10 16:11

Krásný příběh, buďte spolu mooooooc šťastni.

 
BohunkaP
Extra třída :D 14422 příspěvků 11.11.10 17:43

Přeji hodně štěstí.

 
olejnice
Závislačka 4966 příspěvků 11.11.10 18:32

Pěkný!

Mám takovej pocit, že je dobře, jak to napoprvé dopadlo, protože jste každej zkusil jít jinou cestou a nakonec vás to svedlo zase dohromady.

Přeju hodně štěstí! :kytka:

 
Krteček + linda
Kecalka 230 příspěvků 11.11.10 19:14

Moc pěkné, přeju hodně štěstí :kytka:

 
poki
Extra třída :D 13256 příspěvků 11.11.10 20:04

To je opravdu jako z pohádky. Tak ať vám pohádka vydrží…

 
Anonymní  11.11.10 20:47

omluva za anonym, ale píšu o někom, kdo mi k tomu nedal souhlas, tak snad pochopíte

sestra měla úplně první známost ve svých 18letech, spolužák z prvního ročníku na VŠ a byla to trefa do černého :pankac:

po prvním rande přišla domů zamilovaná úplně až po uši, po nějaké době se spolu i poprvé milovali (pro oba to bylo úplně poprvé) a po necelém roce se k němu sestra odstěhovala. Společně spolu vystudovali vysokou školu, nastoupili ve stejné firmě praxi, zrekonstruovali vlastními silami byt po babičce a letos oslavili 10let výročí seznámení :potlesk: a mají 3 letou dceru :palec:

V životě by mě nenapadlo, že jim to spolu vydrží, ale jsem ráda, sestru jsem od té doby viděla jen a jen šťastnou a věřím, že jim to vydrží už napořád!
Protě někdy ta láska na první pohled opravdu vyjde :pankac:

 
dagmar10
Závislačka 3797 příspěvků 3 inzeráty 12.11.10 08:50

Moc krásné a moc Ti to přeju! Je dobře, že jste se podruhé potkali už dospělí a že Vám to tentokrát tak náádherně vyšlo! Přeju moc a moc lásky a krásné a zdravé miminko :srdce:

Můj příběh je taky velmi podobný, my jsme s manželem chodili do stejné třídy na základku i gympl, vždy mezi náma něco bylo, ale nikdo ten krok neudělal. Odešli jsme každý na jinou VŠ a potkávali jsme se každoročně na srazech. Koukali jsme po sobě a já jsem se na něj vždycky hrozně těšila. Ale vždy jsme byli oba zadaní. Pak jsme se potkali po mém čerstvém rozchodu, když nám bylo 27 let a přeskočila taková jiskra, že to pak nabralo rychlý spád :wink: Do měsíce jsme spolu bydleli a do roka čekali holčičku :wink: Teď máme mrňousy dva a můžu říct, že jsme spolu moc šťastní. A jsem moc ráda, že jsme spolu nezačali „chodit“ jako malí bobani na základce :wink:

 
shadowgirll  12.11.10 10:04

Holky děkuji,koukám že některé z vás tady má podobné příběhy ,já jen že nejvíc mě na tom fascinuje že čekám miminko s klukem který byl můj první jak ve velké lásce tak v sexu a ted i tatínek našeho miminka je to moc pěkné,sice se občas taky nepohodnem né vždy je to mezi náma dokonalé ale od toho se máme :palec: :srdce: přeji všem štastné manžeství a partnerství.

 
Morenita
Kecalka 139 příspěvků 12.11.10 11:54

No moc krásný příběh, jako ve filmu…přeji mnoho štěstí

 
Černá perla  13.11.10 09:57

Nádherný příběh.Přeji ať vám to vydrží co nejdéle.:-)

Příspěvek upraven 13.11.10 v 09:58

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 13.11.10 10:57

Hezké…jojo, co se má stát, se stane :palec:

 
j.citra
Echt Kelišová 8078 příspěvků 15.11.10 01:03

Krásný příběh,přeju Vám moooc štěstí do života!

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama