Štěstíčka 80.díl...prostě jen tak:):)

Rodičovství
  • 10.04.05

Ahoj holky, Tak se přiznám, že je sice řada na mě s deníčkem, ale vůbec mě žádné téma nenapadá..Tak popíšu jen zážitky co jsme měli za tento týden doufám, že mě neukamenujete:)

Jak jsem již psala, Kuba je prostě zlatíčko…ale strašně se vzteká…Když nepočítám že se denně vzteká, že musíme jít z procházky domů, tak si lehne před venkovní dveře a bouchá hlavou o dlaždičky…ale to je normál…na to jsem si celkem už zvykla…další „normální vztekací dávka" přijde stoprocentně jakmile ho chci po:,–(it do kočáru (chodí pěšky po svých nožičkách) ale bohužel když někam spěchám…tak ho chce nechce musím po:,–(it do kočáru..a to je scéna…ale na to už jsem taky prostě „imunní„…dokonce si zvykli už i naši sousedi, protože když se to stalo poprvé,tak mi soused říkal že ho Kuba svým vztekacím řevem probudil..a to bylo 9,30h ráno:)…a teď ve čtvrtek jsem jela s Kubou z hypernovy…za­parkovala jsem autem před barákem, Kubu vypásovala ze sedačky, a zamkla jsem auto..a náš Kubík se prostě rozhodl, že nepůjde domů, dokud mu nedám kliče od auta..chladí si nima zuby:):):)..a já nepovolila..Takže se Kuba pěkně krásně lehl na silnici vedle auta a začal třískat hlavou do silnice..Jsem už na ty jeho manýry fakt zvyklá..jenže nedaleko od nás parkovalo auto plynařů..a ti jak viděli ležící děcko na silnici a mě vedle něj, tak si mysleli, že mi dítě upadlo a přiběhli ke mně a ptali se mě jestli mají zavolat záchranku:):)..Tak jsem se smála a rudá jsem jim vysvětlila , že mám prostě vztekací dítě:):) (hanbou jsem se málem propadla)…Musím ještě říci, že ta příhoda mě donutila k tomu, že jsem hned na druhý den letěla do knihkupectví a koupila si od Matějčka - knížku „po dobrém nebo po zlém“?…zatím jsem v půlce, takže až to dočtu, tak doufám, že vám potom poradím jak na vzteklouny:)…Jo, a další věc, kterou jsme zažili tak je očkování- už dřív jsem si vydupala se aby mi Kubu doktorka naočkovala proti meningokovi…, tak teď přišel ten správný termín…stálo nás to cca 800Kč, spoustu řevu, síly a nervů ale máme to za sebou..Doktorka mě varovala na reakce po očkování, ale musím zaklepat na dřevo,že jsem Kubíkovi dala na noc jen panadol a spal mi tak, jak mi ještě asi v životě nespal..od 20,30h do 6,50h ráno:)…tak nevím jestli to bylo tou injekcí a panadolem a nebo jsem byla tak utahaná já, že jsem ho prostě neslyšela…

Ale hlavně jsem vám chtěla popsat zážitky z našeho minulého úžasného romantického víkendu ve dvou. Jak jsem se již zmiňovala, slavili jsme s manžou 4.výročí svatby (8 let jsme spolu) a manža zamluvil na víkend pokojík v penzionu v nedalekých lázní. Milé překvapení…a to jsem si myslela, že mám manžu za těch 8 let přečtenýho…ale fakt mě překvapil-romantik:):):)..Na hlídání Kubíčka se hned nabídla moje mamka se sestrou. Odjížděli jsme v sobotu ráno, a já se přiznám, že s hodně sevřeným žaludkem, neboť když jsme mamce nechávali Kubíka, tak plakal a natahoval ke mně ruce…to se ještě nestalo:(.bylo mi do breku..takže se mi to penzionu ani nechtělo:(…ale hned po příjezdu mi přišla SMS, že Kubík je kvítko a řádí o sto šest…bylo mi hned líp. Penzion byl krásnej (pokud máte zájem www.penziondiana.cz) a můžu říct, že ty 2 dny byli fakt úžasný..Chodili jsme s manželem po procházkách(jak za starých časů:), hráli minigolf a prostě vychutnávali klid, krásu krajiny a teplé paprsky sluníčka..prostě balzám na duši..je jasné že se mi po Kubíčkovi strašně stýskalo, ale zase na druhou stranu jsem totálně „vypla" …

Naivně jsem si myslela, že jsi z tohoto krásného romantického víkendu, plného tulení, přivezu //, ale bohužel hned v pondělí ráno se přihlásila ta mrcha MS..tak snad někdy příště..

Holky, doufám, že jste si užili srazu v zoo s Ed, musíte nám hned napsat..ráda bych jela taky, bohužel tu mám ještě švagrovou..tak snad někdy jindy…

Krásný týden štěstíčkám, maminkám i miminkám v bříšku
přeje
Nepřihlášená Marťula

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 10.04.05 21:24

Ahoj Marťulo a holky,

bezva deníček. JO, to vztekání, známe taky. Jenom mi teda KLára nedělá to, že mlátí hlavou o něco, ale řvát umí hezky. Poslední dobou mám pocit, že mě jakoby pokouší. Řeknu jí necházej tu botu z balkonu, kouká na mě takovým dráždivým výrazem a počká než k ní dojdu, než stihnu botu chytit, je dole. Za to bych ji roztrhla. Taky jsem vysledovala, že dělá věci, které řeknu, že ne. Když řeknu nejezdi do louže, na betom vím, že tam vjede, i když kdybych ji na tu louži takto blbě neupozornila, možná by si jí ani nevšimla.
Arko - ten strom jsme za:,–(ili u manželového táty na chatě. Jak on sám říká, jednou bude naše, a aspoň máme motivaci se o ni starat a neprodat ji :-). Mohla bych i tady na sídlišti, je to tu samá zeleň, už jsem tady nasázela stromů hafo, ale je to takový divný, když člověk neví, jestli tu zůstane bydlet. Desetiletej strom si asi nepře:,–(ím.

Letím vyžehlit, mějte se moc krásně a Kajko se Simunkou, nezapomeńte napsat, jaký byl srazík.

Kačkač + Klára + Vítek

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 10.04.05 21:28

Ahoj Marťulo,

ta zoo měla být až příští týden a asi bude až za 14 dní. No a toho se už bohužel nebudu asi moci zůčastnit. Takže smůla, ale nikoho opět neuvidím. Já si ale stejně včera říkala že nikam nepojedem. Byli jsem asi 60 km daleko, vlastně cesta tam 60 km, pár hodinová přestávka, cesta zpět 60 km a Matyášek z toho nijak nadšený nebyl. Cestou zpět se snažil dostat všemožně z autosedačky a když mu to nešlo tak řval jak tygřík. Bylo to dlouhých předlouhých 60 km a nedovedu si představit najet s ním za jeden den přes 400 km. Asi to proto vzdávám, nebudu trápit děti. V létě určitě pojedem na chatu, do zoo v Ostravě se koukneme tak jako tak (loni se nám tam moooooooc líbilo), a s holkama co tam bydlí se můžeme sejít bez toho aby nás to cestování zničilo. Jen mě moc mrzí že neuvidím Ed. Těšila jsem se na ní, a pokud se jim zadaří, tak ji dlouho neuvidím, než bude moc přijet to se načekám.

Jinak závidím ten víkend. Manžel je zlatíčko, kéž by něco takového někdy napadlo to mé trdlo. Také bych si to užila. Hlavně bych spala a spala a spala.

S tím vztekáním, neporadím. U nás nic nezabralo, zkoušela jsem i Kristýnku držet v náručí, četla jsem o tom knížku, ale smůla, musela jsem prostě vydržet dokud jí to nepřešlo samo. Doufám že se takto šíleně vztekat Matyášek nebude. Tobiáška to naštěstí minulo.

Pa Simunka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.05 08:50

:))))…teda jestli jste si mysleli, že jsem se přes ten romantickej víkend vyspala, tak jste teda na omylu:)…Když pominu manžu, který se chtěl pořád tulit (no chlap)..tak já už to spaní z toho našeho nespavýho Kubíčka mám tak rozhašený, že jsemv noci byla 4× vzhůru a nemohla jsem usnout..a když se konečně zadařilo, tak jsme s manžou vstávali v 6,10h ráno:)

Kakač- já mám taky pocit, že Kuba dělá všechno naschvál a tak už ho na to co nechci aby dělal, ani neupozorňuji, a občas se to vyplatí…s těma stromama je to krásnej nápad..jenže..mě naši taky za:,–(ili strom na zahradě, když jsem se narodila a dorostl do takové výše, že každýho ohrožoval, tak jsme ho museli skácet..ořvala jsem to jak malá holka-a to mi bude 27let:)

Simunko-tak to mě moc mrzí, že to s tu Ed nevyšlo..ale zase tě úplně chápu, protože náš Kuba vyvádí v autosedačce, taky jak tur, jenom když jedem do města..

Marťula

JanaRed
Kecalka 202 příspěvků 11.04.05 12:23

Ahoj Marťulo,

teda ten víkend s manželem ti závidim, já bych taky strašně ráda někam jela, ale zatím se bojím malýho nechat na noc u někoho jinýho. Poslední 2 noci se vzbudil zrovna když já se koupala, začal brečet, asi se mu něco ošklivýho zdálo. Přiběhl k němu manžel, začal ho utišovat, ale Daník ne a ne se uklidnit, naopak čím víc se manžel snažil, tím víc řval. Ani jsem si nestihla umýt hlavu, vyběhla jsem, vzala Dana do náruče a v tu chvíli byl zticha. Tak jsem ho dala do postýlky, šla si domýt hlavu, a za pár minut zase řev, tentokrát i se srdceryvným voláním MÁMA MÁMA. Manžel byl z toho hotovej, že to takhle nejde, že je to strašný, když na něj jeho vlastní syn absolutně nereaguje a chce jen mě. Takže já si zatim můžu nechat o romantickým víkendu někde v hotýlku jen zdát :-((.

Slíbila jsem, že napíšu jaká byla svatba. No bylo to krásný, nevěsta jak princezna, ženichovi to taky moc slušelo, hostina výborná. Jen počasí jim bohužel nepřálo, furt pršelo. Dokonce jsem ani nebrečela, jak jsem si původně myslela. Hned bych se zase vdávala, už jen kvuli těm šatům…:-)).Odjeli jsme v 8 ráno, vrátili se v 7 večer, babička řikala, že Dan byl hrozně hodnej, ani jednou neplakal, tak jsem byla ráda, že to spolu tak dobře zvládli. Koupili jsme jí za hlídání bonboniéru :). Ale je fakt, že se mi po něm hodně stýskalo.

Mimochodem, Daník se nám před pár dny poprvé vyčůral a vykadil do nočníku, byla to sláva veliká, ale kouknul na svoje hovínko a začal nabírat, jako že se mu to vůbec nelíbí a neví co to je :-). Já ho chválila jak šílená, ale nepomohlo to, teď když vidim, že chce kakat, tak mu řikám, aby vydržel, že přinesu nočník, nato začne Dan kroutit hlavou jako že ne.Nutit ho nebudu,aby ho pak neodmítal.

Mějte se všechny hezky a pozdravujte svoje štěstíčka.

Jana + Daník (zítra 17 měs.)

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 11.04.05 18:47

Ahojte berusky

tak jsem opet tu..:O)))

Martulo
maly se vzteka…Kubulu to obcas taky chytne, ale trochu v „mirnem“ provedeni nez se deje u vas…:O)))) Jen no jen ono to staci, zecne rvat…ne brecet ale rvat…:O)))
Tak MS taky dorazil.....to jsme na tom stejne…Tak drzim palce at se vam brzo zadari…:O)))

Kajko
dekuju za rady ohledne te rodiny.cz.....Jeste jsem nemela cas si to prostudovat…snad mi to vyjde tento tyden…:O)))

Teda ten srazik vam zavidim berusky..Doufam, ze jste si ho krasne uzily..:O)) Uricte brzo napiste co se vsechno delo!! :O)

U nas byla nejaka divna noc…Kubula se neustale vrtel, kolem 3 ( to jsem sla spat ) si zacal povidat, takze cela rodina nespala, vcetne hafanu..:O))) Nastesti to trvalo chvilku, pak se otocil a znova usnul..

Ted si utikam udelat kafco a snidani…:O)))

O vikendu jsem toho mela celkem dost…Manza bude tuto sobotu slavit narozeniny, takze je u nas tento tyden v duchu oslav..:O)))
Byla jsem mu nakupovat nejake darky…dostal nove vybaveni na raptora, lepsi, aby se mi nezabil…dala jsem mu to uz v sobotu protoze vcera byl jezdit na raptoru, sam…siroko daleko nikdo nebyl, kdyby se nekdo vymlel, tak mu nikdo nepomuze.....redaji ani nepremyslet…

Tento tyden me ceka peceni dvoupatroveho dortu, vyzvednuti zbytek darku ( musim jeste oblitat par obchodu ), chystani vyzdoby…no proste honicka…
Uz vim jak vsechno bude vypadat jen to nakoupit..:O))))

Prijde celkem dost lidi uz v sobotu…ale i v nedeli ma prijit dalsi varka lidi.....Takze budem jen oslavovat a oslavovat..:O))))

Manza na tu Hawai ma odjizdet 1. kvetna.....Porad to posouvaji…Uz jsem mu rikala, jestli by nebylo lepsi kdyby se na to vykaslal a zustal doma.....Ted zalezi jak se rozhodne…

tak ja letim delat si kafco…zatim pa Evca a Kubicek ( uz 16 mesicni, to leti panecku ) :O)))

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 11.04.05 20:30

ahojky,ahojky,

teeeda vikend ve dvou,no to je parada!!Martu­lo,krasne jste si to uzili.Fakt to cloveku hrozne pomuze,ze?Pekne si odpocine od denniho stereotypu.Taky byh to riskla a nechala Simonka babi.Ale nevim nevim,stejne jako tvuj Danik Jani,je Sima desny mamanek.Jak jsme nekde,tak ja nemuzu jit ani na zachod aniz by to neobrecel.Casem se to ale jiste zlepsi,nespecham na nej:-))

U nas je vztekani take denne,ale v hodne mirne forme.Ale ja si pevne stojim na svem a neustoupim mu a je fakt,ze moc dobre vi,ze mu to nepomuze.Tak se vztek velmi rychle ztrati.MAnzel tak pevne nervy nema vubec.Ten by mu dovolil vse,jen aby byl klid:-))Z venku jdeme domu vzdy nasilim,toproste nechce nikdy.Zato,kdyz reknu jdeme ven,tak si bezi pro bundu a boty hned.

Uz opravdu hodne opakuje slova.Je to legrace jak zopakuje cokoliv a pritom tomu nerozumi.

mejte se krasne

Arka

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 11.04.05 20:32

Kajko,
ja mam prezdivku na rodine Arunka.Tak prosim zkus me zpratelit:-))
 diky

A.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.04.05 23:17

Ahojte berusky

tak kdepak jste vsechny ???

Kubicek my zrovna usnul, je celkem unaveny ani se nedivim, protoze jsme se v noci nikdo dobre nevyspal…
Manza mi volal ze je hrozne unaveny a co se vubec v noci delo…:O)))))))

Tak holky jak bylo v ZOO ??

Dneska jsme mely mensi prihodu…Na Kubulu malem spadla garniz…darbos jeden..porad neco musi vymejslet, vsude lezt a pak to tak dopada…:O)))]

Nasteti ta garniz i se zavesy spadla vedle…Ja jsem byla zrovna ve sprse, a bylo mi divne, ze je nejake ticho…to u nas znamena jen jedno…neco se deje..:O)))…takze jsem jeste se samponem ve vlasech vyletela ven a utikala se podivat co se stalo… Kubula sedel na postely, byl potichu mrnous jeden a jen ukazoval na tu spadlou garniz…:O)))
Fakt mel i ja, stesti, ze se mu nic nestalo…Kdyby mu to bacilo na hlavu…tak by mel velkou bouli…:O)

U nas je krasne, venku je teploucko a slunicko sviti o 106…
Az se Kubula vzbudi jdeme nakupovat ty veci na oslavu.....

Holky kdybych uz mela tu skolu hotovou, nebo byla alespon v polovicce, tak jsem mohla mit misto v jednom salonu..Jedna znama co uz tady zije skoro 20 let je maserkou a zrovna se jim uvolnilo jedno misto..Hned si vzpomela na me a volala mi…Bohuzel bych musela mit alespon nejakou praxi za sebou..takze zatim nic…Ale potesila tim, ze pokud budu mit zajem v budoucnu, vzaly by me na part time…coz by bylo skvely…Takze fakt se budu ucit a ucit..:O)))) No ale jeste je to vsechno daleko.....
Protoze mel manza odjizdet, tak jsem se na vsechno vybodla, rikala jsem si, ze se budu ucit az odjede, ale jak to tak vypada, porad jeste nemaji vsechno pro ne hotove…takze jdu do toho uz ted…:O)
Fakt jsem zvedava jak mi to pujde.....

tak ja letim douklizet…mejte se krasne papa Evca a Kubicek :O)

PS: Jani ta svatba musela byt krasna..:O)))) Ja bych se taky znova vdavala, uz kvuli ten satum juva juva..:O)))

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.05 13:01

Ahoooooj holky!!!

Tak jsem konecne tady po mensim zakazu internetu a emimina :o) Totiž moje draha polovicka si opet poskladala pocitac, ale ovšem ze jenom z toho co bylo doma, takze to bylo bez te krabice, jenom na stole zakladni dily - zakladni deska, karty, dvd mechanika a harddisk. Bylo to na pc stole, sice před tim bylo kreslo, ale i tak hooodne nebezpecne. Vyhrozovala jsem manzovi, ze pokud si do dvou dnu nesezene na to pc krabici, tak mu to uklidim. No samozrejme se nestalo, tak jsem mu ten pocitacovy hybrid schovala do krabice na skrin, vcetne všech kabelu :o)) To bylo rosamboo když prisel :o))) Ale ne, vzal to, ale mam ted pocit, ze tu krabici bude mit nejdele do tydne doma :o) Nastesti mame notebook, zase mi ho dneska vyjimecne nechal doma :o))) Juchu :o)))

Tento vikend jsme měli poradne narvany… v patek byla ta oslavicka 50tin manzovy tety, dojela i s rodinou z Prahy, nejezdi tu moc často. Oslavicka byla skvela, nacpali jsme se k prasknuti, Barunku jsem dala mym rodicum, protože s ni do restauraci fakt nerada chodim. Ona tam pak beha a lumpaci, navíc se tam hodne kourilo, kouri pul rodiny, tak jsem ji nechtela ani zatezovat.

Barunka od „prazaku" dostala spoustu dárečku, nadherne znackove obleceni, saticky, kalhoty a mikinku, taky auticko na setrvačník a ratanovy kočárek pro panenky :o). To bylo zase radosti :o)))

V sobotu rano jsme jeli i s tetou do Polska na trhy, nic extra jsem nepotrebovala, ale chtela jsem hlavne kouknout. Teta si kupovali ratanovy kos na pradlo, takovy ten rohovy, stal je necele 400 Kc, pry v Praze stoji kolem 3000 Kc!!! Ja jsem koupila Barunce takove leginky na pisek, protože vzdycky když prijde z venku, tak je z ni strasna smudlina :o))). Taky jsem nakoupila typicky pro nas vyhodne zbozi, jako galaretky, cokoladky, zampiony, syry atp. :o)))

Ten srazik v Ostrave mel byt az pristi tyden, ale Ed to jeste posunula o jeden tyden. Me to vyhovuje lepe! (Ed jeste ti pisnu email) Protoze tenhle vikend budou u nasich zabijet cunika, v sobotu mam narozeniny, tak to budem u jednech rodicu, v nedeli u druhych (nezvu je k nam, mam maly byt :o)) skvela vymluva ne?) Taky chci upect nejake zakusky, jednem udelam to moje nove tiramisu a druhym piskotovy zakusek s kremem a ovocem v zele (galaretce). No vubec nevim kdy to stihnu :o))) Protoze ve ctvrtek mam autoskolu (Barunka mi zrovna rozthrala knizku :o(( a jdu jeste ke kamaradce tehulce (snad se nenakazim :o)).

Chlapek na byt jeste nevolal, ale nevadi, podali jsme inzerat, tak cekame kdo se ozve. Dali jsme tam dolozku „odstupne dohodou", aby bylo videt ze zadara to nechceme, tak snad se jich ozve vice.

Nic letim uspavat tu nasi breberku, pak pisnu jmenovite :o)

Paa Kajka a Barunka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.05 13:53

Tak zlaticko konecne spinka....... :o)))

Martulo, moc hezky denicek, uaaaah vikendik ve dvou tise zavidim!!! Kez by se nam neco takoveho podarilo, ale vim jiste, ze dokud nezkoncim s kojenim, tak to vubec nehrozi. Ovsem taky je otazka, jak by se k tomu postavil manza. Jiste takove tulenicko mimo domov je neco zase jineeeho :o))
Vzteklounka mame podobneho, lehne se na zem na brisko, triskne hlavou a rve. Ale tohle se stava tak jednou denne maximalne, jinak kdyz jdeme z venku, tak taky obvykle nechce, ale vzdycky se mi ji podari nalakat na cokoladku, kocarek nebo jinou hracku, ci homevideo s Aňou (neterinka s Anglie - i kdyz je to uz skoro dva mesice co tu byli, Bara i stale vzpomina :o)

Kackac, tak to pratelstvi na rodine u me mas :o) Ja jsem trdlo, nevsimla jsem si, ze te mam v seznamku a porad te tam vkladala :o))) Musim tam dohrat nejake fotky, je jich tam zatim malicko, ale hned vecer se na to vrhnu :o)) Chci tam pridat nejake z porodnice atp. :o))

Arko, uz jsem te taky zaregistrovala jako pritelkyni :o))

Evi, tak to vypada, ze s tvym manzou mame narozky ve stejny den, ze mu posilam blahoprani :o) Navic mame krasne datum, ze jo??? Jeste ti moooc musim pochvalit denicek maminek v zahranici, ten si proste nikdy nemuzu nechat ujit! Pises moooc hezky!!!

Jani, ono se rika, ze kdyz na svatbe prsi, tak to jsou kapicky stesti :o) Tak verim, ze novomanzele ho budou mit spousty :o)) Jeee, ja mam taky rada svatby, vypada to ze tak do dvou let bychom taky meli na jednu jit - manzelovymu bratranci :o) Tesim se uz tedka :o))))

Simunko, to je taaaakoooovaaa skoda, ze nedorazite! Ale uplne te chapu s tim autem, protoze pro nas s Barou ujet 20 km to je zabiracka :o) Podavam ji knizecky, zpivame atp. a jsem vyrizena jak dojedeme k cili :o)) A co nas predchozi plan? Ze bys dojela k babicce a my bychom te pribrali do ZOO???

Mejte se mooooc krasne, u nas sviti slunicko, je tu 15 stupnu, tak odpolko vyrazime na pisek :o))) Koupila jsem takovy mlynek na pisek, sype se tam pisek a ono se to toci, tak doufam, ze si vyhrajeme :o)))

Pa Kajka a Barunka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.04.05 14:14

Ahojky všem,

tak po straaašně dlouhé době jsem se taky konečně dostala k tomu,abych napsala co je u nás nového. Naposledy sem psal manžílek, že mě odvezli do nemocnice a pak vám snad prý dával ještě zprávu, že jsem po operaci. No vzpomínat se mi na to ani moc nechce, protože to bylo opravdu příšerný, ale naštěstí je to za mnou. Bolesti břicha mě probudily ve čtyři ráno a to tak, že opravdu šílený. Ještě ve dvě jsem byla na záchodě a vše bylo v poho, ale v ty čtyři děs a hrůza. Manža se mě ptal co mi je a já, že mě bolí břicho.On na to jak, že mě prý bolí a já že nevím, že divně.Ptal se jestli mi má zavolat sanitku a já, že né.Chudák sám ležel doma s docela hnusnou chřipkou a pojídal antibiotika a ještě do toho tohle.Nakonec jsem asi po deseti minutách souhlasila aby mi ji zavolal,protože se to nedalo vydržet.Mezitím jsem se tu asi dvakrát pozvracela.No co vám mám povídat, naše zdravotnictví to je fakt nářez.Sanitka dorazila skoro po hodině a ještě bez doktora, jen se saniťákem.Naložil mě a odvezl do nemocnice.Tam jsme dorazili asi v půl šesté ráno a začalo nekočné vyšetřování.Nejdřív samosebou podezření na slepák, pak prý aby to nebyla ledvina…Na rentgen jsem nemohla, vzhledem k mému stavu a tak vše zjišťovali ultrazvukem.Kaž­dopádně nález byl tak velký, že byl opravdu dobře viditelný.Měla jsem zauzlený vaječník s vejcovodem a to tak, že prý rostl doktorům i před očima, když to ze mě vytahovali.To děsný vyšetřování trvalo dlouhých pět hodin a pak za mnou přišel doktor, že musím akutně na sál.Já se ptala co bude s mimčem a on na to, že prvotní jsem tady teď prý já a že se uvidí…Nejdřív mi udělali laparoskopii, ale jak říkám bylo to tak veliký, že mám nakonec jizvu přes celé břicho, když to tak musím říct, tak od pipiny až k pupíku.Jizva je dost hnusná, protože, jak mi roste břicho tak se rozšklebuje, ale to mi doktoři říkali, že to tak bude. Prý potom jen plastika…No dopadlo to všechno dobře.Poležela jsem si tam čtrnáct dní, protože jsem ještě dostala i chřipajznu, ale naštěstí je to za mnou. Nejhorší samosebou bylo být tam bez malého.Nechtěla jsem, aby ho tam manžel bral.Nakonec asi tři dny, než mě pustili ho tam přivedl.No samosebou mě poznal, ale tátu si hlídal jak oko v hlavě a ke mě se mu moc nechtělo, máma byla zrádkyně, že ho opustila…Ještě pak asi dva dny co jsem byla doma se ke mě moc neměl,ale pak už bylo všechno v pohodě.Mimísek je taky v pořádku a letí to, letí, už jsme ve 24tt.Taky už víme co to bude.No nebudu vás napínat…je to holčička.Mám hroznou radost.Manža se dmul,jak páv když nám to doktor sděloval.Prý to věděl od začátku a že co slíbí to taky splní.Vždycky mi totiž tvrdil,že první bude kluk a druhá holčička.No avyšlo mu to báječně.Jméno máme zatím Nelinka, a myslím, že už u ní zůstanem.Jen nevím jestli dát Nela nebo Nelly.Už jsem se s chutí pustila do nakupování věciček,což je něco pro mě.Bude to moje princeznička růžovoučká.U toho kluka se nedá tak vyřádit,jako u holčičky…Jinak Denísek je zlato největší.Je to tedy samosebou taky malá vzteklina,ale zas tak hrozný to není.Taky jsme měli najednou ze dne na den scény při ukládání do postýlky.Začal najednou tak řvát, že to bylo šílený.Šla jsem k němu snad desetkrát a nic nezabíralo, ani plácnutí prostě nic.Nechali jsme ho tedy řvát a pak tam šli a nakonec tedy usnul,ale byl to děs.Tak to trvalo několik dní.Dokonce se jednou vzbudil v půl jedenáctý a usnul až ve čtyři ráno.Je to malej hajzlík.Teď je tedy zase chvíli klid, ale asi je to zas klid před bouří…Jinak nočník užíváme, ale že by si sám řekl tak to nehro.S mluvením to taky není vůbec žádná sláva.Říká jen máma,bába,tatí,ne­ní,papat,mnam,pá­pá ,malá,kytí,kurka a taky jedno výborný slovíčko kuva(což je kurva).Jinak se né a né rozmluvit, ale snad si s ním taky někdy poklábosím…dou­fám.Rozumí tedy všemu a na vše co chce si ukáže nebo dovede, takže v komunikaci není problém:o))))Minulý týden jsem ho ošmikala a moc mu to sluší.Vzala jsem ho celého strojkem na trojku.Zeptala jsem se ho jestli Deníska ostříháme a on to odkýval a tak jsme se do toho pustili.Celého jsem ho svlékla,po:,–(ila do vany a šmikala.Celou dobu krásně držel a vůbec neprotestoval.To asi proto,že stříhám manžu a on je na to zvyklý. No jinak mi s malou se máme konečně fajn.Všehcny ty nevolnosti a nechutenství zmizelo a konečně je mi dobře.Manža jí už teď chuděrku nazývá bláznivkou, protože šíleně kope, ale my mu to nedarujem!!!Jediný teda mínus je , že už zase mám chuť na sladký, což jsem teda tak do čtrtého a možná i dýl měsíce nemohla vůbec ani vidět.Pupendo mi roste jak o život, jsem zvědavá jak tentokráte dopadnu.S váhou to zatím jde, zatím je to + 2 kilča, ale to nejhorší teprve příjde…

No tak holčiny končím.Jsem ráda, že jsem se konečně dokopala k tomu abych vám napsala.Já čtu co píšete, ale k tomu psaní se né a né donutit.Tak se mějte všechny moc krásně, konečně je tady jaříčko,huráááá.

Ahojky Pískle+Denis+Neli

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 12.04.05 18:09

Ahojky Piskle

tak je to super zprava, ze jste v poradku a mala tak krasne roste…:O)))))
Opravdu vam to krasne vyslo, kluka a holka…a to jmeno nadeherne…Ma segra se jmenuje taky Nela, a tak trochu ji to jmeno zavidim..:O))))) Fakt je moc hezke..;O))))

Tak ti preju krasny zbytek tehotenstvi, hlavne hodne zdravicka pro vas obe…:O))))

Urcite se zase ozvy jak se vam dari…:O))

A kdy mas vlastne termin ???

pa Evca

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 12.04.05 18:18

Ahojky berusky

tak ja to zase popletla…:O)))
Takze srazik mate az pristi tyden…:O) Jezisi tak holky fotte jak zbesile, at se mame na co koukat…:O)))))

Kajko
tak ty jsi taky 16 ? No parada…:O))) Tobe taky preju Happy Birthday…:O))))
Uz mas vybrany nejaky darek pro sebe ??? nebo te manza prekvapi..???

Dekuju za pochvalu denicku maminek v zahranici…:O))))

Jo holky muj prdosek je v vyfoceny a je v galerce Denicek maminek v zahranici…:O))) Kamaradka zkusila vlozit fotky za me a povedlo se…Je tam zatim jedna, ale vecer pribudou dalsi…slibila, ze jich tam posle vic…:O)))))

Tak alespon trochu uvidite jak ten muj chlapik roste..:O))))

NO ja dneska vztavala brzo…Prisel Cable guy zapojit nam cable ..Mame tv v loznici, tak se konecne muzem divat i z postylky…:O)))) Kubulovy taky jedna visi v pokojicku…mam tam zapojene dvd, tak mu poustim pohadky, ale moc to nesleduje, ale ma rad, kdyz mu neco hraje…Spis ma radeji muziku a detsky pisnicky…:O))))

tak ja letim neco delat…zatim se mejte krasne papa Evca a Kubicek

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 12.04.05 22:49

Ahoj Štěstíčkové maminky a děťátka!
Omlouvám se,že vám sem lezu,ale chci se na něco zeptat Kačkač.
Kačko,psala jsi k Srpňátkům,žes užívala při porodu homeopatika.Budeš prosím tě tak moc hodná a napíšeš mi jaká.Klíďo to napiš sem k vám,stejně sem občas vlezu a čtu si,co nového je u vás v deníčku.

Jo a ještě jeden dotaz na Ed.Kdypak začne tuleníčko se snaženíčkem?Váš deníček se úspěšně rozrůstá,u nás je taky pořád nějaká ta druhotěhulka.A pak že se neroděj:o ))))).

Zdraví
Hanka,Klárka 28 m. a bříško 27.tt(od Niky a Adámka)

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 12.04.05 22:52

Ahoj holky a štěstíčka,

přišla jsem se rozloučit, od zítřka jsem v ČR, tak na mě myslete, ať nás nepotká žádná cestovní katastrofa či tak :o)

Moc se těším na to, že se s váma některýma uvidím, tak snad nám to holky výjde !

Omlouvám se, že jsem teď úplně mimo, nestíhám psát ani kdybych se na kousíčky rozkrájela.
Děkuju všem za slova útěchy a opravdu si toho vážím, co jste napsaly ohledně Apolenky.
Nového zatím nevíme nic, jen toho 9.5. jdeme k psychologovi a tam už by nám měli říct, zda to autismus je, či ne. Takže o tom napíšu více pak, jo?

Jůůůůva, zítra už budu doma ! Tak já pádím dobalit, jako vždy, dělám vše na poslední chvíli a ještě mě toho čeká hodně.

Tak pááááá a na všechny moc myslím
Ed xxx

EDINA
Ukecaná baba ;) 1400 příspěvků 12.04.05 22:56

Ahoj Haní a Klárko a bříško v 27 tt !! :o)

To snad není možné, ty už taky za chvíli budeš rodit ..... :o)

Haní, my už se nesnažíme nesnažit, už se jen snažíme utulit to naše další štěstí, takže jedem na ostro a tohle je náš první měsíc, takže uvidíme co z toho bude :o)
Tak snad i náš deníček se brzy rozroste o další štěstíčka, je fakt, že úrodička je zatím chválihodná :o)

Pohlaď za mě bříšenko a pusu pro Klárku. Jak se cítíš a jak moc se těšíš na mimi? Ikdyž to je asi zbytečná otázka :o)

Ed xx

HanaZana
Závislačka 2793 příspěvků 12.04.05 23:06

Ahoj Edííííí!

To je blesková odpověď.Ale já už to věděla od Marušátek,zrovna jsem tam byla špiónit.
Tak vám moc přeju,ať se brzy miminko zadaří a holky mají další sestřičku do party:o ))).

No a já si někdy připadám jako velryba.Do kopce už funím jak kardiak,břicho mám ooooobbbrrrrrrro­oooovský.Minu­lý týden se mě jedna známá ptala,jaktože ještě nic.A to mám rodit až za 3 měsíce!!!!
Moc ráda si teď postupně pročítám tvé těhulkovské deníčky.No a za chvíli si třeba budu číst další řadu:o ))).

Posílám holčičkám velkou pusu:o )
Hanka

JanaRed
Kecalka 202 příspěvků 13.04.05 07:55

Ahoj holky,
tak dneska byla fakt příšerná noc, Danovi se objevila reakce na očkování (zarděnky,neš­tovice,spalnič­ky). Už je to 9 dní, co byl očkovanej, trochu jsem si řikala, že by se to mohlo obejít bez reakce a ono ne. V noci měl teplotu, neměřila jsem ho, ale typuju tak 38.5, furt se převaloval, mluvil ze spaní, měla jsem ho u sebe v posteli, takže ani já ani manžel jsme se moc nevyspali. V půl třetí ráno jsem mu musela dát Paralen a on vypadal, že už nezabere. Naštěstí pak usnul a zbytek noci prospal relativně v klídku. Ještě do toho trochu kašle a má trochu rýmu.
Holky nevíte, jak dlouho trvá reakce po tomhle očkování?

Díky a mějte se.
Jana + Daník

Jindriska
Zasloužilá kecalka 687 příspěvků 13.04.05 10:45

Ahojky všem!
Sice všechno pilně čtu, ale měla jsem nějak moc práce a nestíhala jsem. Rozjela jsem nějaké nové projekty, sice spojené se španělštinou, ale ne překlady, a tak jsem měla docela honičku. U nás je vše v pohodě, ve školce se dětem pořád líbí. Matýsek se tam začíná docela dobře učit na nočník, já tu paní učitelku z jeho třídy fakt obdivuju, má jich tam většinou tak pět, dva zkoušejí nočník, tři musí přebalovat, mě by to asi porazilo hned první týden. Sofinka si našla dvě kamarádky, Táňu a Adélku, a panečku ty mají autoritu, co řekne jedna z nich je prostě „slovo boží“. V sobotu jsme byli na výstavě čarodějnic v Europarku, Sofinka se trochu bála, Matěj vůbec, ale venku nás pak Sofi ujišťovala, že ona se nebála ani malinko, že se bál brácha. Pak chtěla jít čůrat, tak jsme šly na WC a ze dveří vyšla slečna celá oblečená v černém, černé vlasy, černé linky a takovou tu rtěnku do fialova. No a Sofinka povídá pěkně nahlas: „Hele, mami, zase čarodějnice.“ Jak já si v tu chvíli přála, aby to bývala aspoň řekla španělsky… no, slečna to rozdýchala, ale já byla rudá až za ušima. V neděli jsme šli rovněž do Europarku na představení V. Upíra Krejčího. Já ho moc nemusím, ale fakt je, že děti si získal strašně rychle, Mates tleskal jako o život a vydržel to celé a Sofinka ta se tlačila u pódia, mezi spoustou větších dětí jsem jí ani neviděla, ale slyšela jsem jí, jak odpovídá kolik jí je a jak zpívá… no nadšení veliké. Taky jsem minulý týden stačila trochu opečovat maminku (sebe) a nechala jsem si udělat umělé nehty a v pátek jdu na permanentní make-up, nechám si udělat jemňoučkou linku kolem rtů a asi dolní linku na oči. Na NOV2 jsem sehnala kontakt na paní, která to dělá ženským z TV, tak jsem si řekla, že to zkusím, leckdy mám ráno hodně naspěch, tak ať jsem pořád jakž takž upravená. Taky se musím pochlubit, že se mi podařilo ještě shodit nějaká ta kila, takže začínám být docela spokojená. Ještě musím vymyslet nějaký účes.
Tak jsem v rychlosti napsala žhavé novinky a zase poběžím.
PÍSKLE: To je fajn, že ses ozvala, a že je všechno v pořádku! Blahopřeju k holčičce.
Mějte se a pište,

Jindra + šelmičky

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 13.04.05 12:20

ahoj holky,

tak u nas pokracuje jarni chozeni ven.Jsme tam skoro porad,na pisku,v parku, u reky nebo u zviratek…nez­byvaji mi pak uz sily na psani:-))

Jsem fakt rada,ze ti to Piskle vse dobre dopadlo,ale bylo to opravdu neprijemne.No a holcicku moooc preju.Ja bych taky chtela druhe holcicku,moc moc moc…ale kdyz bude mit Simonek brasku,tak taky dobry:o)

Jindrisko,ty uz ani nejsi maminka na materske.V tom dobrem smylsu to samozrejme myslim.Drzim palce,at najdes brzy praci co te bavi a ta posledni nadbytecna kila at jsou rychle pryc.

Ed,preji stastnou cestu do Cech a nadherny pohodovy pobyt!!!

Martulo,z MS si nic nedelej.Brzicko se zadari.A pujdes na nakou operaci s temi vajecniky nebo to samo zmizi?Hlavne at jsi brzy fit!

Dneska jsem sla ven a kdyz jsem po:,–(ila Simonka do kocarku,tak jsem zjistila,zemame uplne prazdne kolo!! Jeste,ze mam doma stary kocar po sestre detech.Sima v nem spi doma po obede.Ale to snad ani neni kocar,je to vazne desna herka,2× svarovana…ale poslouzil paradne:-)) Kolo necham na manzovi,at se potrapi s opravou.

mejte se krasne
Arka

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 13.04.05 12:22

Zase jsem zapomnela…

Kajko,diky za pratelstvi:-)
Jani,tak s touhle reakci neporadim.Na toto ockovani Sima zadnou reakci nemel,ale jinak snad na vsechna ostatni jo. Podavanim Paralenu ci Panadolu rozhodne nic nezkazis,hlavne,aby Danik nemel dlouho vysoke horecky.
 pa

Arka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.05 20:17

Ahoj holky,

dneska jenom v rychlosti, mam dovolenych pet minut pouze :DDDD

Dneska jsme byli s Barunkou na preventivce v 18 mesicich, mame 83 cm a 10,2 kg!!! Jsme zase nejvetsi hubenouri, co? Jinak dostala ockovani, tu trojkombinaci a jak jsme prisli domu a ona se vyspinkala, tak byla pak protivna, nozicka ji bolela (rikala „bo“ a ukazovala si na ni), porad se to stupnovalo, az nakonec jsem ji dala sirupek Paralen a bylo vsechno zas dobry. Teplotu nema, uvidime jak bude…

Nestiham reagovat jednotlive, jenom verim, ze ED docestovala dobre a je uz hezky DOMA!!!! Ed, nevim jestli ctes emimi, ale email ti uz asi napsat nestihnu, tedy nevim zda by sis ho vyzvedla, ale pisnu smsku a domluvime se..

Paa, pet minutek je pryc, tak letiiiim… pa Kajka

Vecer se jdu ucit na autoskolu, takze dneska nebude zadne vysedavani u netu :o((((

Kačkač2
Kecalka 382 příspěvků 13.04.05 21:19

Ahoj holky,

já jenom na skok, tuším, že dnes bude horší noc, tak radši půjdu něco naspat.
Dneska jsme byli, stejně jako Kajka, na preventivní prohlídce, a to i s Vítkem i s Klárkou. Takže Vítek ve 3 měsících 6700g,60cm a Klárka 11kg, 81,5cm(ale tu výšku bych brala u Kláry s rezervou, je to míra dítěte, které se s váma pere:-). Klára, nevím proč, strašně brečela hned jak jsem ji svlíkla, odmítla se vážit, takže jsem se vážila s ní a pak jsme odčítali moji váhu :-). Dostala taky pigáro, a teď mám pocit, že je trošku teplejší a je strašně neklidná, už jsem tam dvakrát byla utěšovat. Ale ona jí roste i stolička. Byla jsem trochu nervní, jak se dohodnu s dr., jako obvykle vymýšlím extra věci :-), takže jsem chtěla odmítnout očkování - kombinace spalničky, zarděnky a příušnice a u Vítka posunout očkování aspoň o půl roku a dr. mě fakt překvapila, protože mi na to řekla prostě : tak jo. I když z ní mám pocit, že s tím v zá:,–(ě nesouhlasí, což je mi ale jedno. Klárce jsem za bolest dala novou knížku, tak měla radost.
Mám teď toho lítání po doktorech nějak moc, vůbec mě to neba. Ještě nás čekají kyčle a kontrola na kalmetizaci a taky se mnou - zítra jdu na menší zákrok a chtěla bych ještě tento měsíc stihnout gyndu - chci si nechat dát nitroděložní tělísko, tabletky jíst nechci. Chci to stihnout tento měsíc, protože v květnu bude taky blázinec, začíná mi zkouškové a plánuji křtiny a manža pojede asi zase do té pitomé Gruzie.
Pískle - to je super, že jsi se ozvala, úplně mě mrazilo, když jsem četla, jaký jsi měla problémy. To je super, že budeš mít holčičku, moc ti k ní gratulujil
Jindřiško - prosím tě, kde je ten Europark??? To víš, kultury není nikdy dost, pořád přemýšlíme kam s dětma. Tu školku ti závidím (v dobrém), už jsem o tom kolikrát přemýšlela, že bych tam ráda Klárku dala, samo jenom kdyby se jí to líbilo. Ale když si představím ráno cesta do Prahy a za dvě,tři hodinky ji vyzvednout, to by se mi ani nevyplatilo se vracet domů, musela bych se s Vítkem flákat po Praze.
Ed - tak už jste v ČR, že? Skoro je mi to líto, že bydlíš tak daleko (myslím tím teď tu severní Moravu), ráda bych tě poznala i osobně. Doufám, že si pobyt s holčičkama moc užijete.
Ha, už slyším Kláru, tak papapa.

Kačkač

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.05 21:48

Ahoj Kackac,

mame ty nase deti ale podobne! My kdyz jsme prisli do ordinace, tak Barca jenom kukla na sestricku a spustila desny rev, kdyz jsem ji svlekala, tak rvala jeste vice! Vazila jsem se take s ni, pak se to odpocetlo a merila jsem ji nastesti uz doma, takze to mame jistou vysku :o).

Vitek je pekny kus chlapa :o) Roste vam tedy ukazkove!

Tak ja mizzzzim parit autotesty :o((

Paa Kajka

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 14.04.05 12:13

Ahojte holky,

přišla jsem se k vám trošičku poradit. Já vím že si to budeme muset rozhodnout sami, ale jsem z toho totálně zničená, protože vůbec nevím co dělat.

Objevila jsem totiž úúúúúúúúžasný dům!!!!!
Je 15 let starý. V přízemí je koupelna, WC, velikánský obývák s krbem, kuchyn(ty je krásná) a kotelna. V patře jsou 4 místnosti, sušárna, koupelna a WC. Pak je tam ještě půda.
Má to 2 garáže a vnitřní bazén. Vytápění je teda na tuhá paliva, ale to se dá vždy předělat.

Cena je, na to jak to vypadá, také krásná. Stojí jen 1 690 000,–.

Jsem z něj unešená, ale má to svá ale.

Je totiž na vesnici 10 km od nás. Ta vesnice je sice větší, je tam škola, školka, pošta, takže s dětmi by to šlo. Jen mě mrzí, že by nemohli chodit na kroužky na které chtějí chodit. Ale je zase pravda že bych s nimi mohla jezdit, mám tu mámu i tchýni, takže by bylo kde na ně čekat. Také mě štve že by manžel musel dojíždět. Už tak ho vůbec nevidím.
No a v neposlední řadě, co potom já? Práce tam pro mě určitě nebude.
Nedovedu si představit, jedno dítě do školky, 2 do školy a ještě někam dojíždět za prací. Já sice vím že Kristýnka je veliká, že může klidně Matyáška vodit do školky, ale já jsem nervní pošuk a toto prostě nedokážu. Mám o ty děti stále šílený strach.

Tak teď fakt nevím. Vhodný dům hledáme už tak dlouho, stále marně a když nyní něco najdu tak jsem z toho zoufalá.

Já ho šíleně chci!!!!! Jen by ho mohli trošku šoupnout třeab k nám před barák.

Jo, ale ještě jedno, sice si říkám že panelák se mi z venku také nelíbí, ale až tam úplně mě to neuklidňuje, on se mi totiž z venku moc nelíbí. Je to takový tipický dům z roku 1990. Sice, jak je k němu přistavená ta část s bazénem a ta dvougaráž, tak to není úplně taková krabice, ale přesně takový dům jsem zrovna nechtěla.
Pak to má ještě jedno -. Má totiž celkem malou zahradu.
A konečně to nejhorší. Já mám strach vzít si hypotéku. Stačilo by nám půjčit si tak 800 000 a to pak asi nejsou až tak velké splátky, ale nemám z toho moc dobrý pocit.
Tak jsem se se ještě chtěla poradit, jestli některá máte hypotéku, tak jestli by jste mi nemohli napsat, třeba na email, kolik jste si půjčovali, na jak dlouho a kolik splácíte. A hlavně pak kolik stojí veškerá potřebná pojištění. Všude na netu jsou kalkulátory hypoték, ale nikde už jsem nanešla kolik budem muset platit ještě pojištění.

Holky, musím jít něco dělat.

Pa pa Simunka

Arka
Zasloužilá kecalka 909 příspěvků 14.04.05 16:59

ahoj Simunko,
poradit je strasne tezke.Jen napisi svoje zkusenosti.Bydleli jsme rok na male vesnici,ktera ma take skolku,skolu,ob­chod,postu…do jednoho mesta 13km,do druheho mesta 17km. Ale ja jsem presto byla opravdu nestastna,ze nejsem ve meste,kde si pro vsechno a za vsim mohu dojit pesky.Bydleli jsme v krasnem domecku se zahradou,ale ja se citila jako v pasti. Strasne odriznuta od sveta.Vsude sem musela autobusem a to se Simonkem byl vzdycky stres.Auto mel manzel v praci a ja se citila na te zahrade strasne sama.
Jak komu co vyhovuje.Ted bydlime na mensim meste(19000oby­vatel) a jsem taaaaak spokojena.Bytecek je mensi,ale za nic bych ho nevymenila za baracek na vesnici.

Ale je strasne tezke poradit,kazdemu vyhovuje neco jineho.Nekdo je zase naprosto spokojeny,ze ma klid a sve.Ale ja jsem typ do mesta a mezi lidi.A pro deti chci sportovni kluby,hudebku,kni­hovnu,MC.....a ja bych je autem vozit neumela.

Moc moc drzim palecky,aby jste se rozhodli spravne a byli stastni!
 pa

Arka

martanka
Kecalka 375 příspěvků 14.04.05 20:35

Ahoj holky,
tak abych nebyla na emiminu porad jen anonym, tak jsem se vratila ke sve puvodni prezdivce, kterou jsem prestala pouzivat, neb jsem zapomnela heslo, tak jsem se ted zaregistrovala znovu :-) Tu puvodni martinuv mi to nebere a nebere.

Kazdy den ctu, co je u vas noveho, jen nestihnu napsat. Strasne me vycerpavaji prochazky s MAtejem. On ujde kousek a chce do kocaru, pak zase vyndat ven, pak mi nekam zdrhne a sype si hlinu na hlavu, obdivuje hovna v trave a ja s tim mym bubnem za nim pobiham. On je takova rochna a porad neco sbira ze zeme a dava si to do kapes apod. Takze vecer padam do postele nebo tuhnu u televize.

Dneska je nejak lip :-), byla tu cely den moje mama, tak mi trochu pomohla s tim mym prckem. Holky, jen co jsem si stezovala v minulem denicku, tak se babicky trochu zmenily. Pristi vikend si tchyne bere Mateje na sobotni vecer a nedeli, abysme mohli v klidu oslavit moji 30 :-) Tak se tesim. Moje mama mi zase slibila hlidani na crvtrky, kdy budu chodit do porodnice na kontroly a v Podoli to vzdycky bylo na hoooodne dlouho.

Jinak ja uz vyprala mimi vecicky, koupila plenky 2-5 kilo (ty sou tak strasne malinky, ze jsem se jich lekla :-)). Matej porad pusinkuje muj pupek, ale myslim, ze fakt netusi, co chystame. Porad taha ty mimi vecicky a vola mimi maly. Ted resim, jestli ma za mnou jit do porodnice. Asi spis ne.

Simunko, my hypoteku mame, napisu vic priste.

Maminkam snazilkam preju brzy // :-)

Paaa
MartinaV a Matej a Kubik- 34+1tt

martanka
Kecalka 375 příspěvků 14.04.05 20:39

Jo, jeste, Jindro, ty ses tedy pracant. Ja nechapu, kde na to beres :-)) Ja si tedy pripadam ze bych nejakou tu praci zvladla, ze je to u me spis o lenosti, ale ty mas uz dve deti… No, budu si z tebe brat priklad :-) Fakt se mi Vase rodina hrozne libi.

Psala jsem ti mail, tak ja ti spis nekdy zavolam. Nechci te nejak rusit z tveho tak rusneho zivota :-))

Paaaa
MArtina

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 14.04.05 21:11

Ahojky berusky

tak jen v rychlosti…ma k nam za chvili prijit z cablu, opravit ho, protoze ho v utery spatne naistalovaly…fakt nevim co s tim delaly…

Vcera u nas byla necekana navsteva a odjizdela az vecer…to uz jsem byla utahana jak pes…Kubicek totiz vubec nespal.....asi mel pocit ze by mu neco uteklo..;O)))

Taky mame zase nejaky problem s PC..v utery jsme 2 a pul hodiny ztvrdly na telefonu s cust. service…no des…:O((((

Manza je nemocny…chytil nejakeho bacila od sefa, tak jen cekam, kdy ho „slozi“ do postele, chudaka.....Doufam, ze to nechytneme my…

ja pomalu pripravuju vsechno na oslavu, dneska budu pect dort…piskotove testo…darky uz mam…tak jen zabalit a je to…

tak uz jsou tady …dopisu to pozdeji az odejdou..

zatim pa Evca a Kubicek

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 14.04.05 22:02

Ahoj Arko,

mám právě strach z něčeho podobného. Sice do dvou měst ( jsou vetší než to naše) v okolí je to odtamtud jen 6 km, ale stejně. Manžel by mi asi koupil nějaké malé autíčko, ale já se řídít bojím. Možná by mě to donutilo, ale nevím.

Jinak jsem koukala na jejich stránky, co všechno tam je a třeba kroužků je tam pro děti celkem dost. Z těch sportovních, řekla bych, vše co u nás. Mají tam i nějaký sbor který jezdit zpívat do zahraničí.
Je fakt že tam není žádná hudebka, ani Kristýnky oblíbený dramaťák, ale zase si říkám že budu doma ještě do Kristýnčiných skoro 13 let. Zatím můžu jezdit s nima a pak už snad bude schopná (ona jistě, spíš já snad budu schopná ji pustit) jet sama. Přeci jen kdybychom bydleli v nějakém velkém městě tak bude dojíždět, téměř kamkoliv, také.

Já vůbec netuším jak na tom jsem. Vyrostla jsem na sídlišti, žiju na sídlišti. Vždy jsme sice šíleně ráda jezdila k babičce, miluju přírodu, ale nikdy jsem tak nežila.

Ale ona je to opravdu celkem velká vesnice. S tou babiččinou se to nedá srovnávat. Mají tam i takové malé náměstí, které je 150 metrů od toho domu, čili je ten dům v centru.

I ta škola je tam až do té deváté třídy, což ve vesnicích většinou nebývá.

Já pořád vůbec nevím co dělat. Ten dům je můj sen. Pídíme se tu po něčem už kolik let a nyní když něco vyčmuchám, tak je to na blbém místě.

Já si ale třeba zase říkám, zvažuji srále všechna pro i proti, že ty 2 města co jsou těch 6 km odtamtud, jsou větší než to naše, dokonce to jedno tak 2×, čili by ty mé děti měli možná i lepší možnosti než tady? S výběrem škol určitě. Hi hi tak mě nyní napadlo že budu asi dnes večer čmuchat co tam mají za školy. Díky za internet!!!! Člověk si může zjistit tolik věcí aniž by musel někde běhat.

Jo a ještě mě nyní tak napadlo že tam bydleli 3 mé spolužačky ze střední. Sice s nima nejsem v kontaktu, ale třeba tam ještě bydlí a třeba (he he jsem blázen) jsou také na mateřské. To bych tam alespoň někoho znala.

No nebudu tu vypisovat vše co mě napadá. Váhám a vůbec nevím.
Vím jen že tady bydlet nemůžeme a že nejpozději do 2 let, spíš dřív, budem muset něco udělat. Kristýnka už je fakt v pubertě, spolužačky jí začínají prsatět a třeba dnes s námi ani nešla dělat ohýnek, protože by prý smrděla. Hi hi když jsem se vrátili tak nad námi ohrnovala nos.
Bráchové jí začínají občas tak trošku vadit, chce už prostě své soukromí.
Je to už opravdu velká slečna a mooooc poslední dobou touží po svém pokojíčku. Já bych jí ho chtěla dopřát, protože já ho neměla a byla jsem z toho nešťastná. Ona je dost jako já. Ráda si čte a kreslí a to opravdu v jedné místnosti s těma „otravama“ nejde. Já měla třeba, jako malá, záchod. Byla jsem tam věčně zalezlá s nějakou knížkou, protože jen tam byl u nás klid. Ovšem jen do doby než mě někdo vyhodil.
Ona si třeba ještě tak před půl rokem dost hrála s Tobiáškem a nyní už moc ne. Tobiášek i nyní vyhledává spíše Matyáškovu společnost. Válejí se spolu v posteli, tulí se a dělají kravinky.
Ona je už asi ve věku kdy si moc hrát nechce. Třeba minule přišla s tím, že nebude ven nosit tepláky, ale kalhoty nebo sukni.
Už vysedává s holkama na lavičce a drbe. Minule jsem zaslechla o čem se baví, probíraly zpěváky.

V každém případě dík za tvé zkušenosti. Uvidíme jak to nakonec dopadne.

Tak já jdu zjišťovat ty školy.

Pa Simunka

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 14.04.05 22:08

Ahoj Marti,

to budeš moooooc hodná.

Už se ti to blíží, budu muset ještě zjistit jaké tam mají možnosti připojení na net. To bych si nemohla nechat ujít, sledovat jak vám štěstíčka rostou.

Sice teď nějak moc nepíšu, ale čtu, a jste holky, tak nějak už součástí mého života.

Pa Simunka

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 15.04.05 00:20

Tak jsem opet tady…:O)))

Vsechno uz mame spraveny a je funkcni..:O))) , chlapek odesel a ja skocila s raubirema do parku…
Vsichni se vyradily…Hafani nemohly zpatky domu ani dojit jak byl zniceni..:O))
Ale vic dobiti jsou z toho vedra , ktere je venku…Fakt holky 30 stupnu…ja jsem byla jen v kratasich a tilku a pekne jsem se „pekla“…

KACKAC
Vitek ti krasne roste…:O)))))
A jak spinka ??? Je to lespi nez s Klarkou kdyz byla v tomto veku???

SIMUNKO
tak to je fakt tezke radeni..Jak psala Arka kazdemu pasuje neco jineho…
Ja jsem taky hodne spolecensky tip, mam rada spolecnost, ale na baracek by sla tak ci tak, daleko nebo blizko…:O))
Ja jsem si vzdycky prala mit barak…Manza ten definitvne jde jenom do baraku…o byte nechce ani slyset…On je ten typ ktery mezi 4 stenami nevydrzi…porad musi byt venku neco delat, opravovat, stavet…pokud by u toho bytu byla garaz, tak bych ho tam snad jeste nalakala…:O)))) Ale jinak by tam vazne sel jenom kdyby to bylo nezbytne......
Autem se neboj jezdit…po mych zkusenostech tady s rizenim, se uz nebojim jezdit…Ikdyz to bude trochu trvat dele, nez si znova v CR zvyknu na radici paku…:O))))) Prece jenom automat je mnohem pohodlensji a jednodussi…zadne radeni…:O))))

Muzu rict, ze ikdyz mam spolecnost velmi rada, zacinam davat prednost vic soukromi , jsem rada, ze travim volny cas jen s mymi „chlapi“......Vazne jsem se nejak tak po porodu „zmenila“…nebo „zklidnila“…nevim jak to presne nazvat…takze baracek nekde bokem, ale ne moc bokem - na ulpnou samotu bych taky nesla, proste tak akurat, aby to nebyla ani dalka s autem, bych sla…:O))))

Nasi vsichni kamaradi co mame v CR, vsichni do jednoho si postavily barak, nejsou ani v cetru ani na samote, baraky kolem dokola maji, ale nejsou na sobe priplacly, maji sve soukromi a vse ( obchody, skoly, autobus) maji tak akurat…Ale vetsinou pouzivaji na prepravu jen sve auto......
Ja si myslim, ze auto v CR uz je dneska taky pro rodinu nepostradatel­ne.....pokud treba nezijes nekde primo v centru meste, kde mas opravdu vse co bys kamenem dohodil.....

S hypotekou zkusenosti nemam, ale ma sestrenice ted prodala svuj byt a koupila novy, brala si taky pujcku ..tak se ti muzu pozeptat…co a jak…:O))))

Myslim, ze ta cena je taky skvela!! :O) Kdyz jsme se s manzou divaly po realitkach u nas v CR, hledame taky nejaky baracek, tak za nektere fakt barabizny chteli hrozne penize.....Ta cena je opravdu slusna......

No nijak jsem ti nepomohla, ja vim, ale pokud citis, ze se da vsechno nejak vyresit…deti, prace atd…tak do toho jdete…Clovek nekdy musi trochu riskovat aby neco mel.....Ja jsem taky hrozne opatrna a vzdycky myslim jen na to negativni, moc premyslim co kdyz…atd.....Jeste ze mam manzu ktery se proste neboji v zivote riskovat…

Ja to uplne chapu…kupovat barak neni jako kupovat ponozky…ten je uz na cely zivot…
Urcite vsechno dobre promyslite a rozhodnete se spravne, co vam nejlip bude vyhovovat.....:O)))

A co na to manza ??? Jak to vidi on ???

ted zse letim, protoze Kubula ma nejake uknourane odpoledne…:O)

tak pa Evca a Kubicek

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 15.04.05 00:29

opet ja, ta moje hlava derava..:O))

KAJKO
tak co uz se ti nekdo ozval na ten byt ????

ED

tak ty uz jsi nekde doma v CR..:O)))))) Poradne si to tam uzijte a nezapomente hodne fotit!!!!

JO holky ta moje kamaradka nahrala zbytek fotecek Kubicka…jsou v galerce Denicek maminek v zahranici…tak muzete juknout tam…:O))))

tak paaaaa Evca

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 15.04.05 00:40

Ahoj Evi,

dík za názor. Poslala jsem Ti email. Máš tam odkaz na ten dům, tak na něj mrkni jak se ti líbí.

Simunka

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 15.04.05 00:55

Ještě k té společnosti. Ono je to složitější. Já, když byla malá Kristýnka i Tobiášek také stále někoho potřebovala. Člověk měl malé děti a potřeboval s mluvit s někým dospělým. Teď je to už ale dost jiné. Děti do mě celý den hučí, občas všichni najednou, až mi z toho jde hlava kolem. Je pravda že si ráda pokecám s nějakou kamarádkou, ale už mi to stačí 2× do týdne.
Při předchozích mat. dov. jsme třeba nedokázala 1 den nevypadnout z domu k někomu nebo nemít doma nějakou kamarádku.
Teď už ale vůbec nikoho nějak zvlášť nepotřebuji. Mám svou rodinu a máme tu dost živo. Vlastně už ani nějak není moc čas.

Asi ten dům ale fakt chci. Ráno jsem ještě byla přesvědčená že ne ale postupně si to začínám vyvracet.

Jo a manželovi, tomu je to (alespoň se tak tváří) jedno. Dům by chtěl, ale on doma stejně moc není. Je mu je jedno kde se vyspí a nají, takže to nechává na mě.
Je pravda že dojíždět 10 km není nijak hrozné, max. by mu to zabralo o pár minut víc než když jde nyní domů pěšky.
Je to hlavně na mě. Já tam budu žít, já si potřebuji vyřešit jak to bude s dětmi, protože jeho práce nás živí a bude živit, takže se musím postarat o děti já.

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 15.04.05 00:56

Jsem se nepodepsala!!!!!!!

Simunka

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 15.04.05 08:31

Ahojky Simunko

takze je to na tobe vid? :O))

Jsem si jista, ze to vsechno zvladnete prefektne…!!!
Vazne vam fandim, a pokud se rozhodnete do toho jit, urcite nebudete litovat…:O))))

Simunko ja zadneho mejlika nedostala..:O((( Muzes mi to poslat jeste jednou prosim Te…:O))) muj email evakokis@cox.net­......Uz se tesim…:O)))

tak pa Evca

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 15.04.05 08:32

Ahojky Simunko

takze je to na tobe vid? :O))

Jsem si jista, ze to vsechno zvladnete prefektne…!!!
Vazne vam fandim, a pokud se rozhodnete do toho jit, urcite nebudete litovat…:O))))

Simunko ja zadneho mejlika nedostala..:O((( Muzes mi to poslat jeste jednou prosim Te…:O))) muj email evakokis@cox.net­......Uz se tesim…:O)))

tak pa Evca

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 15.04.05 08:33

Omlouvam se ale mame citlivou mys, a ja to odklepla 2×..:O))))

Evca

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 15.04.05 09:14

Jeste Simunko

k tomu spolecenskemu zivotu…

Ja jsem se opravdu stahla - z navstev u kamaradu, na party jdeme jednou za cas a me to bohate staci…
Davam prednost me rodine…nekomu se to muze zdat, ze jsem asi az moc uzamcena a jsem s ni porad.....ale me to takhle vyhovuje.....

Kdyz jsem se ptala holek, mych kamaradek v Cr, mame vsichni skoro stejne deti, jestli se navzajem navstevuji, tak pry ne......Jednou za cas se navstivi, ale jinak se nevidi.....
Hledaly jsme barak nekde v blizkem okoli, aby kdyz se vratime, nemely vsechny tak daleko…Ale kdyz to tak slysim, tak si rikam, ze je to uplne jedno kde budeme bydlet…Stejne z castych navstev by nic nebylo…Tak my to uz neprijde tak lito, ze si Kubicek nemuze s nima hrat…ze ho tim nejakym zpusobem ochuzuju.....Prak­ticky by jsme na tom byly stejne jako tady…Samy…

Me ten „samotny“ zivot celkem vyhovuje…Mrzi me jen jedna vec, ze tady neznam nikoho kdo ma ditko stejne tak stare jako ja..:O(((( Kubicek fakt nema zadneho kamarada.....
Teda prozatim, snad casem na nekoho natrefim…:O)))

Takze se uz nedivam napravo nalevo, pokud natrefime na nejaky skvely baracek v CR v blizkosti rodiny a pratel bude to fain, ale kdyz ne, tak proste pujdeme jinam.....:O)))

Kdyz nam bude vyhovovat „ze vsech stran“ - deti , prace atd…tak do toho rozhodne jdeme…At uz je blizko mesta nebo kousek dal.....

Vis, ja jsem se vzdycky divala a podrizovala rodine a pratelum, protoze pro me hodne znameji , ale nekdy clovek nemuze jinak, nez jit si svou cestou.....

Tak jako ty, ja uz taky delsi dobu nepotrebuju nikoho kolem sebe..Vystaci my ti my chlapaci :O)))

I detem to vsechno vychazi, skola, krouzky.....tak si myslim, ze udelate spravny krok.....

Moc drzim palce pri rozhodovani..!!! :O))))

Evca

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 15.04.05 09:49

Tak jsem ti ho znovu poslala. Můžeš mrknout.

Simunka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.05 13:54

Ahoj holky,

to je ale nádherně, že? Škoda, že se to prý má trošku kazit.
Simunko - ten dům, jak ho popisuješ - nádhera! A dokonce je tam vnitřní bazén, to je můj sen, a ta cena taky. Vím, že se musíš rozhodovat o moc faktorech, takže ti ani nechci radit. Ale zkus si na papír napsat klady a zápory, třeba to piš celý týden, jak tě to bude napadat a pak podtrženo sečteno - uvidíš. Je fakt, že by ses nestěhovala na konec světa, všude žijí lidé a určitě by sis i na novém místě našla přátele, vždyť jenom takový výlet s dítětem je perfektní příležitost k seznámení. Takže úplně sama tam určitě nebudeš. Já od té doby co mám psa, tak znám všechny pejskaře v okolí a od té doby co se mi narodilo první dítě zase všechny matky. A to se neseznamuji lehce!
Mně ososbně vyhovuje takový kompromis mezi vesnicí a městem. Bydlíme kousek od Prahy, je fajn, že je kolem příroda, že tu znám lidi, a taky je fajn, že mám po ruce to co nabízí město. Ale jednu dobu jsem manžela dost tlačila, aby jsme sehnali domeček někde kolem Krkonoš, tam já to mám moc ráda a takový Jablonec - ty staré nádherné vily, to by se mi líbilo. Teď už je mi jasné, že ho od Prahy nedostanu. Jinak občas (třeba po shlédnutí seriálu Ranč u zelené sedmy) mám tendence si pořídit stateček, takové malé hospodářství. Ale asi bych to nezvládala, a taky by mě nebavilo vstávat v pět kvůli zvířatům.
Tak se rozhodni dobře.
Kajko -tak co ten řidičák? To určitě zvládneš, já už si teď nedovedu představit, že ho nemám, můžu se kdykoliv zbalit a odjet s dětma kamkolik. Kdybych měla jet MHD, tak si to asi rozmyslím :-)
Holky, představte si, že má Klárka už druhý den horečku, pořád to leze přes 38. Myslela jsem, že je to reakce na očkování, ale dr. mi říkala, že tu reakci může mít max. den. Tak nevím. Že by zuby? Taky má pěkný průjem.
No, letím něco dělat.

Papapa.

Kačkač + Klára + Vítek

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 15.04.05 18:34

Ahojky Simunko

tak ted jenom v rychlosti protoze mam vazne hodne prace..:O)))

Dekuji za ten baracek…Musim rict, ze je opravdu ale opravdu nadherny a jen vas podporim k tomu aby jste do toho sly!!! :O))))

A ta cena je naprosto skvlele, ferova.....:O)))

A jak pisou mate to vsude tak akurat…coz je supr…me by tato poloha vyhovovala…byt uprostred…:O))))

Napisu ti mejlika , chci ti na neco odepsat, protoze s tim mam zkusenosti jak tady , tak i z Cech.....

A s rekaci jinych lidi, vykasli se na ne…vsak ja o tom napisu v mejliku vic…:O))))

tak ja letim, jeste pisnu pozdeji.....snad mi to vyjde…:O))

Simunko drzim palce, placnete do toho…Ja myslim, ze to stoji za to!!! :O)

tak pa EVca

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.05 19:43

Ahoj Simunko,
podle toho vseho co pises, tak bych do toho domku asi sal. Je fakt, ze kristynka uz bude velka a pokud budes mit k dispozici auto, tak to je v pohode. Tech par km. Moje mama se po 26 letech v Praze prestehovala na vesnici za Prahou (je tam jen skolka a hnusnej kram a hospoda) a byla tam dost nestastna. Je to asi 15 km od Prahy. Ted si tata koupi novy auto, mame dal feldu a mamka, pres to, ze se bala jezdit, tak je uplne jiny clovek, dojede si na okraj Prahy a je v pohode. Tu sectu uz ma v pazi a jezdi a jezdi (ridicak si delala v 38).

No a popis toho domu, to je sen. A mne by bylo jedno, jak vypada. Myslim, ze byste tam mohli byt stastna rodinka.

Kacko, jestli ma k tomu prujem, tak by to zuby mohli byt, ale moje dr. mi zase rikala, ze ze zubu mivaji deti opravdu max. tak tech 38, spis min. Jinak baraky v Jablonci a Liberci me taky dostavaji. My jsme tem jezdili na takovy vylety s lidma z prace a docela me to lakalo. No, ale Prahy se asi nevzdam. Kdybych nebyla takovej srab s jezdenim autem (nemam ani ridicak), tak se nekam za prahu klido odstehuju. Do domku tedy :-)

Tak ahoj
Martinav

Kajka22
Kecalka 307 příspěvků 15.04.05 19:52

AHoj holky,

hlasim se ze svoji stare prezdivky. Jsem u nasich a mam ji tady :o)

Kackac, chuderka Klarka, kez by to preslo. Barcu do vcerejska bolela porad ta nozicka, do ktere byla ockovana, mela i teplotku, ale ne vice nez 38. Dneska uz je v pohode. Snad vam ty teplotky brzo pominou. Jinak byla takovy lezacek, lezela a cetla si knizecky, nechtela asi hodinu po probuzeni vubec vstanout, a pak najednou to rozchodila. Dneska jsme vstavali v 10, tak jsem ji odpolko ani nedavala spat. No a jeste tedka je vzhuru.

Simunko, mas ode me mailika ve schrance :o)

Joooo mam skvelou zpravicku! Budu tetou!!! Totiz svagrova z Anglie hlasila ve stredu dve carky!!! Juchu! Budou mit krasny darecek pod stromecek a my taky! Takze uz balim pomalu vsechny vecicky a kocarek, a posilam je do UK!!!!

Paaa Kajka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.04.05 22:10

Ahoj Simunko,
nedá mi to abych taky nereagovala…

Já jsem si vždycky přála bydlet v domečku…jenže, měla jsem takovou představu, že by to byl domeček ve městě..jsem totiž hrozně závislá a na lidech a představa, že bych v zimě byla „zahrabaná“ někde na vesnici, a nemohla jít na plky ke kámoškám mě ani trochu nelákala..Minulej rok mi zemřel děda a zanechal po sobě rodinej baráček..pěknej, zachovalej a je 6 km od města..a já až po toté smutné události, jsem prostě zjistila, že vím, že 100% žít na vesnici prostě nemůžu..nebo neumím. V „dědově baráčku“ jsem bydlela s Kubou přes léto a je fakt že tam bylo krásně (má velikánskou zahradu) a Kuba tam byl nadšenej..ale mě prostě chybí ten „panelákovej stín“, kde všichni slyší všechno…hlavně, TI LIDI. V té vesničce, kde máme „dědův baráček“ jsou samozřejmě taky lidi, ale 98% jsou důchodci, takže se s nima fakt nedá pokecat…

A tak jsme to vyřešili tak, že „dědův baráček“ máme takovej „víkendovej a rekreační baráček“..Jezdíme tam o víkendech- pro děti ráj na zemi:), ralaxujeme a užíváme si ticha:) (máme to prostě místo chaty)…a přes týden jsme v našem panelákovém 3+1 a užíváme si zase lidí:)

Takže opravdu, záleží jen na vás…někomu vyhovuje vesnice, někomu město…

Přeji „šťastnou volbu“ tfuj, tfuj, tfufj :))))))))))))))))))))))))

nepřihlášená Marťula

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 16.04.05 09:16

Ahojte berusky

tak jen v rychlosti nebot padam unavou na hubu…:O)))

Dneska jsem upekla dort, uz sedi pekne v lendice, i cesnekova pomazanka a pochoutkovy salat se chladi…:O)))
Vyzdobu a vse kolem mam taky nachystane…Balonky visi snad vsude…Z tech mel nejvetsi radost Kubicek…:O))))

Vazne rano jsem sesla do kuchyne a uz jsem z ni neodesla…:O)))) Varila jsem jak silena…:O)))

Manza se uz citi celkem ok…Porad bere nejake tabletky, ale uz to neni tak hrozne…Kubickovi tece trochu z nosu, ale to podle me vsechno zpusobuji zuby…ma i prujem…Vazne dnes trhnul rekord v plenkach…to je poprve kdy jsem ho musela prebalovat tak casto.....Divala jsem se mu do pusiny a zubiska se tlaci, potvurky jedny.....Nastesti je klidny a spokojeny…:O))

Musim ho pochvalit.....dnes mi spal poprve celou noc!!! :O)) JUPIIIIIIIIIII :O)))) Snad uz nam to zustane…to byla paradicka, kdyz jsem se rano vzbudila…:O)))))

SIMUNKO
poslala jsem ti mejlika…:O)))

KAJKO
tak nejprve gratuluju ze budes teta!!! :O)))
A co ridicak jak pokracujes ???
A co ten byt, uz se vam nekdo ozval ???

tak berusky letim do hajan…

Zitra me ceka nabity den…:O)))

Vim, ze jsem na rade s denickem, takze ho v nedeli napisu…:O))))

mejte se krasne, posilame pusu vsem stestickum..:O)))

pa Evca a Kubicek

berusinka
Ukecaná baba ;) 1045 příspěvků 16.04.05 21:15

Ahojky berusky

tak jsem si myslela, ze dnesni den bude fain, ale ouha..

Jedeme s malym na pohotovost…ma 40 teploty uz od vcerejsiho vecera…cpu do nej tylenol pro deti co 4 hodiny a vubec nazabiraji, ani zabaly na nozky nezabraly…
Celou noc prostenal…porad jsem si myslela, ze to jsou ty zuby,,,ale ted fakt nevim…

Prujem ma taky, tak si vazne myslim ze je to temi zuby…

Chtela jsem se zeptat…taky vasi deti mely vysoke teploty pri prorezavani zubu a nemohly jste je sklepnout dolu ????

Nas Kubicek uz ztratil vedomi - zrovna mi volal manza, ma ho u sebe, on totiz chce byt jen u nej , takze jedeme okamzite na pohotovost.....

Vazne jsem z toho trochu vedle…on totiz nemocny nevypada, jen mu slabe ale opravdu slabe tece z nosika, a to jen kdyz place…

tak jsou tu ja letim.....

pa Evca…snad to nic vazneho neni…

Simunka
Ukecaná baba ;) 1186 příspěvků 16.04.05 23:00

Ahoj Evi,

chudák Kubíček. Tak pak prosím napiš jak jste dopadli. Já vždy umírám hrůzou co se děje, když jsou děti nemocné. Hlavně nesnáším ty horečky kdy nevím jistě z čeho jsou a nejdou srazit.

Tobiášek měl ze zoubků takovéto teploty, ale už si nepamatuji že by nešly srazit.

Tak dobře dopadněte.

Simunka

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.04.05 23:53

Ahoj Evi,
dobre ze jedete na pohotovost. Ta horecka je opravdu hodne a mne nase dr. rikala, ze od zubu by mely byt max. tak do 38 st. a MAJI JIT SRAZIT!!!

Tak doufam, ze dobre dopadnete, drzim palce a ymslim na vas. Chudak kubicek :-(((

Pa

Martina

Vložit nový komentář
Stránka:  1 2 Další »