Těhotenský test

Ostatní
  • emimino
  • 18.08.01

kde je můžete koupit, jak se dělají a jaká je jejich spolehlivost

Ahoj Šárko,
jsem ve 21.dnu cyklu. Již asi pet dní pozoruji zmeny. Neustále mám návaly do hlavy, vetšinu dne trpím nechutenstvím a nekdy mám nucení na zvracení.
Udelala jsem si v posledních ctyrech dnech asi pet tehotenských testu /vím, že je to moc brzy/ a jeden/ne poslední/ mi vyšel pozitivne.
Jaké je procento chybného ukázání gravidity?
Vím, že falešne negativní test urcite být muže, ale nechápu, že byl jednou pozitivní a hned druhý den zase negativní.
Dekuji za odpoved.
 Sylva

Ahoj Sylvo,
některé ženy pozorují změny, které souvisejí s těhotenství ještě dříve, než se těhotenství dá skutečně prokázat. Některé ženy, které moc a moc touží po miminku si dokáží naopak těhotenské potíže vsugerovat, aniž by skutečně byly těhotné.
Takže pokud mohu radit - zkus se uklidnit a zkus si nedělat další těhotenský test. Počkej asi tak na týdenní vynechání menstruace a pak si udělej test, nejlépe s ranní močí. Pokud bude test pozitivní, tak se objednej ke gynekologovi na potvrzení těhotenství ultrazvukem.
Většina těhotenských testů není stoprocentní. Výrobci většinou deklarují 80-90% spolehlivost. Při dělání testu musí být přesně dodržen postup (např. někteří požadují ranní moč) a test nesmí mít prošlou záruční dobu.
Sylvo, držím palce, aby vše dopadlo, tak jak si sama přeješ. Šárka

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek