Reklama

Těhotenský test

Ostatní
  • emimino
  • 18.08.01

kde je můžete koupit, jak se dělají a jaká je jejich spolehlivost

Ahoj Šárko,
jsem ve 21.dnu cyklu. Již asi pet dní pozoruji zmeny. Neustále mám návaly do hlavy, vetšinu dne trpím nechutenstvím a nekdy mám nucení na zvracení.
Udelala jsem si v posledních ctyrech dnech asi pet tehotenských testu /vím, že je to moc brzy/ a jeden/ne poslední/ mi vyšel pozitivne.
Jaké je procento chybného ukázání gravidity?
Vím, že falešne negativní test urcite být muže, ale nechápu, že byl jednou pozitivní a hned druhý den zase negativní.
Dekuji za odpoved.
 Sylva

Ahoj Sylvo,
některé ženy pozorují změny, které souvisejí s těhotenství ještě dříve, než se těhotenství dá skutečně prokázat. Některé ženy, které moc a moc touží po miminku si dokáží naopak těhotenské potíže vsugerovat, aniž by skutečně byly těhotné.
Takže pokud mohu radit - zkus se uklidnit a zkus si nedělat další těhotenský test. Počkej asi tak na týdenní vynechání menstruace a pak si udělej test, nejlépe s ranní močí. Pokud bude test pozitivní, tak se objednej ke gynekologovi na potvrzení těhotenství ultrazvukem.
Většina těhotenských testů není stoprocentní. Výrobci většinou deklarují 80-90% spolehlivost. Při dělání testu musí být přesně dodržen postup (např. někteří požadují ranní moč) a test nesmí mít prošlou záruční dobu.
Sylvo, držím palce, aby vše dopadlo, tak jak si sama přeješ. Šárka


Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.07.18 16:43

Prosím Vás o radu .. Byla jsem včera na gynekologii jenže, pan doktor měl rozbitý ultrazvuk tak mi ho neudělal a vyšetření ultrazvukem mám až v pondělí .. Včera mi pan doktor řekl, že pokud budu těhotná tak bych byla v 5+5tt jenže.. Mám takový problém a testama a nevím zda těhotná jsem nebo nejsem :( :( dělá mi obden pozitivní test sice slabé ale zřetelně dvě čárky tam jsou přikládám fotku (na živo ty čárky jdou vidět daleko lépe a více) , udělala jsem si i ovulační test a vyšel taky pozitivní..
Ja si už nevím rady a jsem nedockavá do pondělí.mate s tím někdo zkušenost?. o miminko se snažíme cca 1,5 roku. Děkuji.

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama