Trosečníci v Letňanech

Ostatní

Sobotní odpoledne mohou strávit děti hrou na trosečníky v OC Letňany. Při příležitosti představení videohry Sims Příběhy trosečníků tu totiž proběhne velká „Honba za pokladem, do které se mohou zapojit děti zdarma a vyhrát hodnotné trosečnické ceny. Připraven je i bohatý doprovodný program.

V sobotu 9. února se OC Letňany promění v opuštěný ostrov, na kterém budou děti moci prožít opravdové trosečnické odpoledne. Od 11 do 18 hodin tu totiž při představení nové videohry Sims Příběhy trosečníků bude probíhat hra „Honba za pokladem", do které se mohou zdarma zapojit všechny děti. Plněním úkolů jako je opičí dráha, hod na cíl a další se děti budou probojovávat džunglí opuštěného ostrova k pokladu. Na vítěze čeká velké překvapení, ostatní dostanou alespoň tématické trosečnické dárečky.
Pro všechny je připraven i doprovodný program, mj. výtvarná soutěž, ukázky bojového umění capoiera, vystoupení afrických tanečníků za doprovodu ethno bubínků, domorodí šamani, představení s živým hadem nebo počítačový koutek s videohrami.

**O Electronic Arts
**Electronic Arts Inc. (EA), se sídlem v kalifornském Redwood City, je vedoucí světovou interaktivně-zábavní softwarovou společností. Společnost založená v roce 1982 celosvětově vyvíjí, publikuje a distribuuje interaktivní software pro videoherní systémy, osobní počítače a internet. Electronic Arts dodávají své produkty na trh pod čtyřmi značkami: EA SPORTS™, EA™, EA SPORTS BIG™ a POGO™. Ve fiskálním roce 2007 EA ohlásili tržby ve výši $3,09 miliardy a vydali 24 titulů, jichž se prodal více než milión kopií. Domovskou a online herní stránkou EA je www.electronicarts.cz. Pro více informací o produktech EA, prosíme, navštivte www.electronicarts.cz.

EA, EA SPORTS, EA SPORTS BIG, POGO a FaceBreaker jsou obchodními nebo registrovanými obchodními známkami Electronic Arts Inc. ve Spojených státech amerických a/nebo dalších zemích. Microsoft, Xbox a Xbox 360 jsou ochranné známky skupiny společností Microsoft. „PlayStation", „PLAYSTATION" a „PSP" jsou registrovanými ochrannými známkami Sony Computer Entertainment Inc. John Madden, NFL, FIFA, NHL, FIBA, NBA, NCAA, Tiger Woods, PGA TOUR a NASCAR jsou ochrannými známkami svých příslušných vlastníků a jsou užity s jejich svolením. Wii je ochrannou známkou společnosti Nintendo. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem svých příslušných vlastníků.

Hodnotilo 0 lidí. Score 0.0.

Reklama


Reklama

Nikdo zatím tento deníček nekomentoval. Buďte první!

 Váš příspěvek