Život se má prožít

O životě

Tak nějak můj příběh :))

Bylo mi let, když jsem se zamilovala až po uši do kluka tehdy o pár měsíců mladšího, ale to nám tehdy nevadilo a byla z toho láska jako trám. Drželo nám to rok…dva…v osmnácti jsem měla pocit, že mi narostla křídla a protože jsme měli neshody v rodině, utekla jsem k přítelovi a bydlela s ním u jeho rodičů. Respektive jen u maminky a sestry (rodiče byli rozvedení) v krásném rodinném domečku. Ze začátku mi volnost a svoboda odloučení od rodičů vyhovovala. Nikdy jsem nelitovala, že jsem odešla-i přes to, že jsem měla nad sebou bdělou ruku přítelovi maminky, naučila jsem se starat sama o sobe.

Jak to tak ale bývá, časem to začalo skřípat a tak jsme udělali přesun zpátky z vesnice do města a našli jsme si podnájem. Bohužel mě nikdy nenapadlo, že přítel je takový mamánek a nevydrží to. Tudíž rozchod na sebe nenechal dlouho čekat a po třech letech jsme se rozešli. To by ale nebyla ironie osudu, abychom se k sobě po pár měsících nevrátili a po dalším půl roce se skoro zabili nenávistí. Byli jsme již každý jinde. A tak jsem ve dvaceti letech a pár měsících zůstala stát a bilancovala nad svojí situací. Když jsem byla s přítelem, nikam jsem moc nechodila, držela se starých známých, nic moc hezkého si nekoupila-vše jsme investovali do auta.

Rozhodla jsem se změnit si život. Nastoupila jsem do práce, poznala nové lidi a začala si užívat :) Nějaká ta párty, opilecké bláznění, zhubla jsem na váhu, kdy jsem si připadala sexy a za zasloužené peníze obnovila šatník a vzhled jsem pozměnila. Nikdy by mě však nenapadlo, že právě v té době přichází i další láska. V práci jsem poznala hromadu lidí, na jednoho jsem však měla vyloženě alergii. Ani teď sama nevím, proč vlastně. Každopádně při jedné akci jsme se potkali, strasně opili a ráno se vzbudili spolu. No bylo z toho docela fópá, ale přešlo se to a nic se nedělo. Pár týdnů jsme se sem tam zapovídali a podobně, až jsme se zase potkali na akci a dali jsme to dohromady. Po dvouch měsících jsem zjistila, že díky zhýralému životu a nákaze mi selhala antikoncepce a já na testu objevila dvě čárky. Jásala bych, kdybych si byla jistá i přítelovou reakcí…byli jsme spolu krátce a tohle je závazek na celý život…Zachoval se skvěle. Podpořil mě a já vím, že po všech těch mých životních strastech mám konečně lásku, na kterou se můžu spolehnout a přítele co mě podrží. Už brzy budeme tři a začínám z toho být nervózní.....ale kdo ví co mi ještě osud připraví…třeba budu mít porod jako brnkačku a budu už jen šťastná :)

Možná je to jako telenovela, ovšem tak se to opravdu stalo.....proto všem, kteří se potýkají s láskou…nic se nemá lámat přes rameno…když to tam není tak to tam není. Já myslela, že už je to v háji a objevil se týpek, kterému je dvacetosm, nemohla sem ho vystát a teď bez něj neumím existovat.....všem takovým držím palečky a přeju z takových lásek jako trám spoustu mumínků :))

Hodnotilo 3 lidí. Score 4.3.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Niky7  26.07.10 20:23

Gratuluji ke //. V kolikatem jsi tydnu? Preji hodne stesti!

 
selina.j
Kecalka 116 příspěvků 26.07.10 21:23

Krásně napsáno…taky se připojuji ke gratulaci a přeju aby vše dopadlo podle tvých představ…
Hodně zdravíčka, lásky a štěstí na tvojí cestě

 
Noet
Nováček 10 příspěvků 27.07.10 11:02

Gratujuji, tyhle dramata a „telenovely“ dokazi pekne spestrit zivot a prekvapit. At vam to vyjde a jste spolu vsichni (zatim tri? :-) ) stastni :-D

 
DanMaj
Echt Kelišová 8410 příspěvků 27.07.10 12:57

Gratuluju:o) Je to jako z romantického filmečku, tak ať to taky jako v těch filmech vydrží:o)

 
evel
Kecalka 257 příspěvků 27.07.10 13:26

Moc hezky napsané, gratuluji, zvládla jsi sitaci na výbornou :lol: dobře, že jsi se kvůli nevyšlému vztahu nezačala litovat, ale začala jsi přemýšlet co udělat pro to, aby jsi se měla líp… a ono to vyšlo a jako bonus jsi potkala „třeba (životní lásku)“ :srdce: přeji vám všem ať jste stále štastní a malý uzlíček ať Vám dělá samé radosti. Je pravda, že člověk potká štěstí, když ho nejméně čeká…

 
markyt653
Kecalka 186 příspěvků 28.07.10 12:17

ahojky děkuju moc holky :)) mám těsně před porodem teď bych spíš řekla že prožívám menší drama začínajícího porodu :D:D

 
Karinkaaa
Ukecaná baba ;) 1475 příspěvků 31.07.10 09:02

:huban: Držím palečky ať jsi ty a mimi v pohodě :srdce:

 
Nastys
Neúnavná pisatelka 19724 příspěvků 02.08.10 10:06

hezký :) a velká gratulace :palec: přeju hodně štěstí a buď v klídku, porod jistě zvládneš :kytka: a pak si budeš/te užívat s mimískem :)

Příspěvek upraven 02.08.10 v 10:07

Vložit nový komentář

Reklama

Všechny deníčky uživatele

Narození Terezky - no, to tedy bylo...


Reklama