Zlá ženská

O životě

Příběh o tom, jak mi tchyně otravovala život a ničila manželství. S manželem jsem se seznámila, když jsem nastupovala do posledního ročníku střední školy, on už pracoval. Po maturitě jsme se rozhodli pro společné bydlení, a jelikož jeho rodiče měli dvoupatrový dům, zařídili jsme si 1+1. A to byl velmi špatný krok.

Užívala jsem si poslední prázdniny před nástupem do práce a tchyně mě častovala svými návštěvami, aby mi ukázala, jak se myje nádobí, pere v pračce. No bylo mi 19 a byla jsem čerstvá přítelkyně jejího syna, tak jsem si vše s pokorou vyslechla.

Poučky se stupňovaly, jak si mám uklízet, jak vytřít, jaký mít servis do kuchyně. Třeba mě pozvala na oběd, dojedla jsem a ona mi řekla, že nebýt jí, tak nemám co jíst. Někam jsme jeli, přijeli domů a tam uklizeno. Jednou dokonce přestěhovaná kuchyň, že se jí to tak víc líbí. A tady už jsem si měla dupnout, bohužel, nedupla.

Po dvou letech jsme se rozhodli, že se budeme brát a šli jsme to oznámit. Žádná reakce. Až když na ni manžel houkl, jestli na to může něco říci, odtrhla se od televize a řekla, že jsem na to moc mladá. Manžel se naštval a šli jsme pryč. Když jsme jim dali vytisknuté oznámení, kde bylo napsáno: Oznamujeme všem přátelům a známým…, prý je to jak na pohřeb.

Čas plynul, a soužití se zhoršovalo. Neustále do nás kérovala, já jsem prudila manžela a on „občas“ mámu. Kolikrát jsem si vyslechla, že to tak nemyslí. Ale ona jela pořád a pořád. Dokonce začala rozhlašovat, že si neuklízím a neumím vařit. To samé i o švagrové.

Pravda je taková, že ona je paní učitelka, má titul, je paní někdo. A do toho vychovala tři syny, takže borka největší. To, že když studovala, jí děti hlídala babička nebo manžel, o tom se nemluví. Vařit neumí, má v ledničce samé zkažené a prošlé věci. Špinavý koberec překryje jiným kobercem. Prostě vůbec nechápu, jak může někde něco říkat o jiných.

Časem jsem otěhotněla, to už bylo v baráku k nevydržení. Taky proto, že jsme tam bydleli s manželem, švagr se švagrovou a malým dítětem a ještě třetí syn. No šílenost největší, zatvrdlí mamánci, ani jeden nechtěl z baráku. Když jsem porodila, byla jsem rozhodnutá odejít. S manželem nebo bez. Její reakce: Jestli se tady někomu něco nelíbí, může jít. Manžel by si nevzal na triko, že ho opustila manželka se synem, kvůli mamince, tak jsme se odstěhovali.

Bydlíme rok sami, a já se dozvídám, že mě tchyně pomlouvá, že měla tenkrát manželovi říci, ať si mě nebere, že kdyby si našel jinou, lepší, mohli spokojeně bydlet u nich. Že to já jsem ho odtáhla, on by sám nešel, a jaká jsem mladá a neschopná (je mi 26). A tak jsem řekla dost!

Už to zkrátím, řekla jsem, že tam jezdit nebudu a ani syn ne, nevím, proč by měl znát takovou zlou ženskou. Ta sehrála manželovi divadlo, kde brečela (to dělá pořád), jak jí to ublížilo. Manžel jí říká, tak se jí omluv! No 3 dny nic, a pak že se tedy omluví. Kdo čeká happyend, bohužel. „Tak já se ti omlouvám, nevím tedy za co, nic špatného jsem o tobě nikdy neřekla.“ Heh!

Konec. Tchyně pro mě neexistuje, manžel tam samozřejmě jezdí, je to jeho máma. Co bude dál, nevím a upřímně, je mi to jedno. Já ji k ničemu nepotřebuji. Ale mrzí mě to, že celý život bude v našem manželství „něco ve vzduchu“.

Hodnotilo 16 lidí. Score 3.2.

Reklama


Reklama

 Váš příspěvek
 
Janie Bast
Kelišová 5917 příspěvků 27.11.12 07:22

Ahoj. Znám něco podobného. Nastěhovali jsme se tam až po svatbě, ale měla jsem podobné strasti s mytím, vařením a podobnými náladami, přičemž jsem to dusila v sobě a pak prostě odešla. Naštěstí manžel šel semnou, dostavěli jsme dům, s tchýní to vyšumělo a tím, že jsme pryč, tak dokonce máme docela i dobrý vztah. Neřeším nic, co má ona doma, ona neřeší mě a dokonce opět podstrojuje, jako by mě měla ráda, i když tomu moc nevěřím.
Máš pravdu, neřešit je nejlepší. ;)

 
Saraher79  27.11.12 08:27

Ahoj, taky mám takovou milou tchýni. Kudy chodí, tudy mě pomlouvá, manžel jí řekl, že on se zastane vždy mě a ne jí. Nakonec to po letech vše vygradovalo, že se s námi nestýká vůbec, je zlá a všude nás pomlouvá, ale nám je to jedno, za ten klid to stojí. ;)

Příspěvek upraven 27.11.12 v 08:27

 
Gret
Kecalka 237 příspěvků 27.11.12 08:43

A já si myslela, že horší tchýně než ta naše není :mrgreen: Ale u nás je to jiné, s manželem stojíme při sobě. S tchýní se vůbec nestýkáme a z doslechu vím, že nás taky pomlouvá kde může.

 
romča36
Závislačka 4372 příspěvků 27.11.12 08:50

No já jsem v jiné situaci, mě tchýně pomlouvá a manžel se jí zastává, já tam nejezdím jen na vánoce a jejich narozeniny, pro syna si jezdí ráno, večer ho vrátí a nejdou dál, protože jsem manželovi jasně řekla, že ji doma nechci. Strašně bych ji chtěla hodit za hlavu, ale nemůžu, protože u nás doma jsem ta špatná já :-(

 
Miš-El
Závislačka 3066 příspěvků 27.11.12 09:04

Všechny tchýně stejné koukám :roll:

 
daja87  27.11.12 09:06

Ahoj.Taky mám dvě špatný zkušenosti s tchýněmi. A musim říct že mít zlou a závistivou tchýni. Je fakt peklo na zemi. A ještě horší je, když nemáte oporu ani v partnerovi. :pocitac: :poblion:

 
daja87  27.11.12 09:09

Přemejšlim, jestli nebude lepší udělat tvrdý razie na tchýně :lol:

 
Kamča.dalmatinka
Hvězda diskuse 46984 příspěvků 27.11.12 09:25

Ahoj.At je mezi váma vztah jakýkoliv nemělo by tím být „postižen“ tvuj sny její vnuk-Pokud je babička na dítě hodná nevidim jediný duvod proč by svého vnuka neměla vidět

 
bjetuschka
Závislačka 4021 příspěvků 27.11.12 09:38

Občas si tu čtu deníčky o „zlých“ tchýních, které nakonec ani zlé nejsou, maximálně otravné. Tak jsem si říkala, co to zase bude :roll: Ale tohle je teda síla. :zed: Vůbec ti to nezávidím. Měla sis asi fakt dupnout už dříve, ale… pozdě bycha honiti. Nakonec by to možná i bylo stejný, kdo ví. Asi je fakt nejlepší to vůbec neřešit. :hug:

 
Anonymní  27.11.12 09:48

Koukám tchýně tenhle týden bodujou všude 8o Zrovna jsme to řešili v uzavřené skupině. No ta moje se 8let tvářila jako super tchýně, když ale manžel začal blbnout, našel si milenku, začal asi dohánět mladí nebo co .Tak když se to dozvěděla místo, aby jemu řekla! co blbneš máš tu rodinu?! řekla mě, že když se mi to nelíbí mám se rozvést 8o :roll:
No neposlechla jsem jí, manžel se uklidnil a snažíme se to dát zase do kupy, ale s ní teda vztah na bodu mrazu a už nemám ani zájem o zlepšení.

Omlouvám se za anonymitu, ale nevím jestli sem náhodou nechodí a další peklo už mi dělat nemusí.

 
Faraya
Kecalka 173 příspěvků 27.11.12 10:00

Nemůžu dělat statistický vzorek, takže nelze paušalizovat. Já mám tuto milou zkušenost za sebou z pohledu dítěte, kdy moje babička nesnášela moji mamku, jen jí nadávala, poučovala, pomlouvala a když se narodil mladší bratr, tak otci ještě vynadala(ho chtěla rozvést, by byly větší alimenty, no). Reakce mého otce byla vždy, proč se rozčilovat, když je život tak krátký. Jako babička byla moc hodná, všechno mi ukazovala, četla si se mnou, ale naprosto nerespektovala mamčiny požadavky(ohledně stravy, přivlastňovala si nás…), takže v dospívání jsem s mamkou dost bojovala a utíkala se k babičce. A když jsem konečně začala brát trochu rozumu a začala mít zkušenosti se vztahy(jeden obzvlášť lahůdkový s podobnou matinkou), všechna nespravedlnost na mě dolehla. Babičku jsem pak neměla potřebu vidět, protože nechci mít kolem sebe zlé lidi a to ona rozhodně byla. Myslím, že děti nejsou hloupé, i jim přijde divné, že někdo je na některé lidi hodný a na některé zlý.

Ale do života mi to dalo hodně, vybrala jsem si muže, který se za mně před tchýní postavil, už když jsme spolu chodili, žádné drama, prostě:„My to děláme jinak“, s tchýní máme výborný vztah a na všem se umíme dohodnout a to je pediatrem pro mé děti, je zastáncem očkování a já zas ne, nemá ráda látkovky a já jo, je toho víc, ale vždy najdeme kompromis.

 
javelinka
Zasloužilá kecalka 891 příspěvků 27.11.12 10:16

@Kamča.dalmatinka No tak s tím nemůžu vůbec souhlasit, sama mám problémy v rodině z mé strany, s rodiči nekomunikuju, nechci to podrobněji rozebírat, každopádně to, že se zle vyjadřovali proti mému manželovi je jen jedna z těch hrozných věcí, co dělali..Myslíš, že až bude naše dítě starší a zeptá se, proč nekomunikujeme s druhou babi a dědou, my mu ty důvody řekneme, že by sám měl zájem je vídat? Když by věděl, jak špatně se chovali k jejich rodičům? Vím na 100%, že rozhodně ne..Navíc, proč by uživatelky tchýně měla mít nárok vídat vnouče své „špatné snachy, kterou by si pro svého chlapečka za manželku nevybrala“? A ještě by uživatelka riskovala, že jí tchýně bude pomlouvat před jejím dítětem..No fuj..Taky bych jí ho nedovolila vídat, dokud by se mi upřímně neomluvila..A dítě určitě nebude trpět tím, že nebude vídat takového člověka..

 
kandyta
Kecalka 133 příspěvků 27.11.12 11:19

Uf… no to tchýně teda! To ti nezávidím. Něco podobnýho má i můj manžel. Ale tam to hodně koriguju a matka naštěstí bydlí hodně daleko a v jejím věku sem naštěstí už nedojede.. Ale zhruba vím v jaký jsi situaci. Manžel to bere s nadhledem a vždycky se náramně baví a mě mrzí, že zrovna on to musí odnášet..

 
SylvieC
Kecalka 137 příspěvků 27.11.12 11:38

To je teda síla! Mám opačnou zkušenost. Bohužel se stalo, že kvůli těžké finanční situaci jsme se museli s manželem přistěhovat k jeho rodičům do bytu 3+1. Jsme tam už 9 měsíců a nemáme kupodivu problém. Některé věci mě zlobí, to je jasné, každý je zvyklý na jiný systém, na jinou spotřebu všeho, ale mám hodnou tchýni i tchána. Chovají se ke mě jako k vlastní :)

 
Aylink
Povídálka 21 příspěvků 27.11.12 12:39

Nemůžu souhlasit, matka mojeho otce, tudíž moje babička, nesnášela a stále nesnáší moji mamku i po 40 letech manželství. Protože si ji můj otec i přes její zákaz vzal a vždy se jí zastával, pocítili jsme to i my jejich děti. Vždy upřednostňovala děti své dcery (naše sestřenice). A moje děti ji už neznají vůbec. Nezajímá se o ně a to jsme občas za ní přijeli. Po jedné události už pro mě přestala existovat úplně, to že jsem těhotná se dozvěděla čistě náhodou a o narození dalšího vnoučete jsem ji neinformovala vůbec. Nemám potřebu.

 
jenika1
Závislačka 3037 příspěvků 27.11.12 12:54

Dost často se tchýní zastávám, ale tady je to na palici. Nejhorší na tom je, jak jsi psala - něco je ve vzduchu, no a to není dobré pro manželství.

 
lúlinek
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 27.11.12 12:54

Děkuji všem. Manžel se snaží být při mně, dalo to práce, ale rozhodně je to lepší než když jsme tam bydleli. Ale to, jak všichni 3 (manžel a 2 bratři) furt melou jak máma je úžasná a co všechno zvládla :roll: Přijdou mi jak kdyby jim vymyla mozky když byly děti :think:

@javelinka Děkuji, za pochopení :hug:

 
lúlinek
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 27.11.12 12:59

@Kamča.dalmatinka

Když se syn narodil, přijela do nemocnice s anginou :poblion: Co jsme tam bydleli, nevzala si ani jednou kočár. Kdyby jí tchán neposílal k nám, ať se jde na něj podívat, nepřišla by. Tak nechápu, co by u ní měl dělat.

 
lúlinek
Zasloužilá kecalka 666 příspěvků 27.11.12 13:15

@romča36 Takhle to má právě švagrová :(

 
smon83
Ukecaná baba ;) 1244 příspěvků 27.11.12 13:16

Ahoj, mluvíš mi z duše…Mám přesně takovouhle tchýni, možná je to její klon…Jediný rozdíl je v tom, že ona měla jen jednoho syna a to-mého manžela, takže manžel je na ni dost fixovaný a proto s nima bydlíme pořád a zřejmě napořád… Neustále poslouchám stejné kecy jako ty a ze začátku mi taky chodila mýt nádobí, přestavovat kuchyň, ale já jsem si naštěstí dupnula… Je to těžký, nevím, jak může být někdo tak zlý…

 
Hospinka
Povídálka 12 příspěvků 27.11.12 14:01

:D Jé ty snad píšeš o mojí budoucí tchýni :D sice nevím jestli mě pomlouvá, ale chová se ke mně obdobně. To já jsem ta špatná, já jsem jí a její malé dceři odtáhla nejmilovanějšího synáčka a ona to nemůže přenést přes srdce. Když jsem otěhotněla, zeptala se přítele jestli si je mnou jistý a zda jsem ta pravá a to už bylo příliš a přestala jsem tam jezdit a mám klid :D A jak tak tady koukám na ty příspěvky nejsme na tom takhle sami :D

 
micha.bello
Závislačka 2650 příspěvků 27.11.12 14:22

:( Takovéto vztahy jsou hodně smutné. Jsem ráda, že mám skvělou tchýni, která nám pomáhá a samo, také občas říká své názory co se týče našeho bytu. Některé její výhrady, které měla zpočátku vztahu s manželem se mi moc nelíbily. Ale teď se vše ustálilo a jsem vděčná, že ji máme. Nahrazuje mi mou mamku, kterou navštěvujeme jen 1× za 2-3 měsíce. Jinak bych tady byla asi dočista ztracená. Možná by stálo za to, abys ji řekla, co si o ni myslíš, aby se trochu vyčistilo ovzduší. Ale neformulovala bych to ve stylu, „máte binec a sama máte smradlavé, špinavé koberce a říkáte mi něco o mytí a uklízení“. Spíše bych ji to nedrzým způsobem slušně naznačila. Ale je pravdou, že málokdy pomůže nějaká promluva, protože někteří lidé jsou už od jakživa zatvrzelí a zahořklí. Asi bychom chtěli utopii, kdybychom očekávali skvělé vztahy se všemi v našem okolí.

 
Anjes  27.11.12 16:42

Tchyně se snaše zsvděčí málokdy:-) a asi i naopak… ale je to síla. Mně se zdálo o čertech, když si k nám tchyně vozila gumový rukavice a dožadovala se neustále kýblu a hadru na okna. Přestavovali jsme, ale dům byl jen JEHO, jejího synečka, asi jsem ho nedostatečně oprašovala, když jsem neleštila okna po každém štukování, bylo to na zbláznění, prach a vlhko rok a půl dokola. Taky vozila plechy sekaný a bábovky, i když věděla, jak ráda vařím a hostím návštěvy, tchánovi vždycky moc chutnalo, to se pozná, byl spíš nejedlík. Když jsem měla státnice, trousila u nás jako „to Ti teď Karolínka asi moc nepomůže, že?“ jako na baráčku..JEHO. Etec etc..po některých diskuzích tady vím, že šlo o banality, als stejně už s ním nejsem a ona dost pomohla :cert:

 
Petulka II
Zasloužilá kecalka 967 příspěvků 27.11.12 16:45

Myslím, že tohle je jediná správná reakce!!! vím, že to bude znít hrozně, ale ona tady věčně nebude. Já jsem se v prvním manželství nechávala přesně takhle „pošlapat“ a už bych to nikdy nedopustila. No řekni, nemáš ted klid? určitě jo, alepson v rámci možností, držím palečky at ustojíte vánoce :mavam:

 
Kakami
Závislačka 3182 příspěvků 27.11.12 18:52

Jako bych to psala já :think:

 
Itchyx
Kecalka 326 příspěvků 27.11.12 19:42

Joooo taky fajnová tchýně jak tak koukám…já mám něco podbného taky mamánek…a pomluvy??? Ty slyšim pořád a ani nevim kde se to v ní bere

 
Mondík
Závislačka 4504 příspěvků 27.11.12 20:30

Dobre jste udelali, ze jste se odstehovali a mas uzasneho chlapa, ze stoji pri tobe! :potlesk:

 
eVerča
Ukecaná baba ;) 1598 příspěvků 27.11.12 21:02

Přítelovo babička!!! Jak přes kopírák! Nekecám! :roll:
Nezbývá než popřát hodně sil, protože v takových případech je to potřeba :mavam:

 
Šmouli88
Echt Kelišová 7543 příspěvků 27.11.12 21:13

AHojky holky. Já teda nemá s tím špatné zkušenosti, jelikož s budoucí tchýní vycházím velmi dobře. Ale nedokážu si představit jaký by to bylo kdyby jsem sní náhodou nevycházela. Nicméně já bych sní asi nekomunikovala, když by mě tak pomlouvala, ale pokud by se k vnukovy chovala pěkně, tak bych jí asi nebránila ho vídat. Když za ní jezdí manžel, tak by mohl vzít malého sebou a je po problému a ty ji nemusíš vůbec vidět :cert:

 
anabel9
Kecalka 470 příspěvků 27.11.12 21:37

Já „obdivuju“ ty, co se rozhodnou bydlet s tchýní pod jednou střechou. Kdybych s tou svojí bydlela, byla by vražda. Přitom já proti ní nic nemám, ona proti mě snad taky ne, ale málokdy je vztah tchýně-snacha přátelský… Nikdy bych s ní nebydlela ani ve stejné vesnici - a takovou možnost jsem měla. Nejhorší co může být je, když se manžel jeho matky zastává. Ale musím zas uznat, že někdy jsou potvory i snachy :-/ a tchýně je oběť…

 
little things
Kecalka 388 příspěvků 27.11.12 22:16

Boooze, jako by jsi mluvila o me tchyni:-)je mi to moc lito, co sis prozila, ale nastesti jste uz pryc a to je nejdulezitejsi! me tchyne taky chtela rozbit manzelstvi, vlastne asi porad chce:-)

 
K.Black  27.11.12 22:53

@lúlinek udělala jsi dobře, nedala jsi muži ultimátum a on tam jezdí sám, to spousta žen dělá špatně, staví chlapa před rozhodnutí buď já nebo ona. Jediné co bych změnila, by byla návštěva syna. Pokud by muž chtěl vozit synka sebou, nebránila bych :nevim: ber to tak, není alkoholička ani psychouška, aby mu třeba ublížila. A ty budeš mít trošku volna.To že ho do teď nevozila neznamená že nezačne chtít se s ním stýkat. Takže jestli je jinak „normální“ nebránila bych.

 
Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 27.11.12 22:56

Teda já to nechápu, že to mají ty tchýně zapotřebí, vždyť se jim takové chování vždy vymstí, minimálně na vztazích s vnoučaty, ať už to dopadne jakkoli.
Hlavně dobře, že jste se odstěhovali. Já si prostě pořád myslím, že soužití více generací nedělá dobrotu obecně, nabourává to i jinak dobré vztahy. Samo, že jsou výjimky, kde to funguje, asi u obzvlášť milujících, tolerantních a empatických osob, nebo u totálních flegmoušů.

 
nepřihl. mili  28.11.12 00:07

Já si taky myslím, že je to jenom mezi vámi a vnouče za nic nemůže. Mě, jako manželovi by se nelíbilo, že nemůžu ke své matce vzít své vlastní dítě. Fakt není dobré mstít se takto přes dítě a jednou se vám to může pěkně vymstít. Až bude dítě starší, tak si samo udělá obrázek. Já mám ve svém okolí známé, které nadávají na své tchýně, ale nevím ani o jedné, která díky své zášti nepůjčuje dítě babičce.

 
Naima  28.11.12 04:43

Tchyne k pohledani, nedivim se, ze se s ni nestykas. Neodpustim si ovsem komentar, ze pokud manzel s matkou vychazi a chce k tomu pribrat vase dite, nemas absolutne pravo mu v tom branit. Na dite, ktere je stejne jeho jako tvoje, nemas copyright a pokud bys s tim mela problem, byt na jeho miste, uplatnila bych to stejne u tvych rodicu. Samozrejme za predpokladu, ze o vzajemny styk tchyne + on + vas syn, ma on zajem.

 
Seska
Stálice 98 příspěvků 1 inzerát 28.11.12 19:57

Je „fajn“ vědět, že je na tom hodně holek podobně. Moje tchýně je člověk, která nemá snad jedinou pozitivní vlastnost. A je jedním z důvodů, proč se stěhujeme 350km od ní :dance:

 
Leknínek
Kecalka 433 příspěvků 29.11.12 14:11

Holky, to je hrozny! :,( Ja mam tchyni nastesti nejakych 150 km daleko, tak se vidame tak jednou za 2 mesice a to mi bohate staci. Sem tam zavola, jak se mame a to je vse. Naprostto mi to takhle vyhovuje :mrgreen: Nedovedu si vubec predstavit, jake by to bylo, kdyby se do nas porad nekdo pletl, to bych asi vrazdila! :cert:

 
jruz
Zasloužilá kecalka 872 příspěvků 29.11.12 14:22

Hele, já též svou skorotchyni nemusím a mé návštěvy reguluji na minimum, ale protože vím, že je to babička, která má všechna svá vnoučata ráda, nedopustím, aby byl nějakým způsobem můj syn o tuto babičku ochuzen…
z vlastní zkušenosti - být bez babiček je fakt na dvě věci…

 
CarollinkaElla
Kecalka 199 příspěvků 29.11.12 15:29

Teda…když to tu tak čtu, jsem moc ráda, že to mám naopak. Mám skvělou tchýni, můžem si povídat úplně ovšem…hrozně rádi si povídáme ve třech já, můj muž a jeho mamka…kolikrát se zakecáme i na tři hodiny…když jsem jí porodila vnučku, nabídla mi tykání, takže je to už i takový osobnější…prostě nemám s tchýní vůbec problém…nedávno jsem se jí na rovinu zeptala, jestli je na mě taky naštvaná, že jsem jí odvedla milovaného a jediného syna(bydlíme sami asi 15km od nich),jako je většina matek…hrozně jí to rozesmálo a řekla mi, že je vidět že mu se mnou nic nechybí, tak co by řešila???A to jsem taky ještě celkem mladá holka…nechci házet všechny tchýně do jednoho pytle…nám to prostě vyšlo. :mrgreen:
Ale u vás chápu, že to jinak nešlo…takže správné řešení :palec: …jen nechápu ty babičky, že jim je jedno, že neuvidí svoje vnoučata vyrůstat…ve svým věku už by měli mít rozum… :think:

 
kaczka89
Kelišová 5091 příspěvků 29.11.12 15:51

Tak to my se s tchýní nestýkáme. Svoje vnoučata neviděla ani jednou. Cítí se uražená, ani pořádně nevíme za co. Ale co, ona neuvidí vnoučata vyrůstat. :nevim:

 
LENKA 11  20.05.13 15:20
tchýně

TAKY MÁM HROZNOU A ZAVISTIVOU TCHÝNI, UŽ SEM SI MYSLELA ŽE BUDE LEPŠÍ A OPĚT SEM SE V NÍ SPLETLA. NEJHORŠÍ JE ŽE ZAVIDÍ VLASTNÍM DĚTEM ŽE SOU ŠTASTNÝ. ASPON ŽE MÁM MANŽELA CO DRŽÍ SE MNOU A TO JÍ STRAŠNĚ VADÍ. MEJTE SE VŠICHNI HEZKY. :)

 
Lonna
Ukecaná baba ;) 1690 příspěvků 13.11.13 05:02

Co to s temi tchynemi je? Proc se ty matky nasich muzu takhle chovaji? Mam neco podobneho. Citova vyderacka a manipulatorka. Ted si rikam : budeme stejne tchyne pro sve snachy? To nastava v zivote nejakej zlom, kdy se z fajn zenskych staneme nesnesitelnymi zenskymi? :O

 
Anonymní  14.11.13 09:50

Nevím proč se říká každá tchýně není svině :D koukám že všude to je opravdu to stejné a jak píše @Lonna proč se ty matky našich mužů takhle chovají???!Jsme opravdu tak neschopné a o jejich chlapečky se nedokážeme postarat že furt do všeho musí kecat? Já jsem alergická na věty typu za nás tohle nebylo za nás se to dělalo takhle furt akorát vymýšlíte nějaké blbosti. To znamená že když za nich něco nebylo (co se týká výbavý u mimina vyšetření v těhu atd.)tak že já si mám odepřít možnosti dnešní doby???Musela jsem taky trochu zakročit a ukazát ji že takhle ne. Neříkám že spolu máme špatný vztah to ne celkem si rozumíme ale stejně má tendence do všeho furt kecat atd. A nejhorší je že když přijde tvrdý na tvdrý manžel se mě nezastane :think: řekne jste dospělé vyřešte si to po svém. Jak to že se takto nechovají naši rodiče? že když řeknu mámě ne teď malou nechovej když spí tak to pochopí aniž by se urazila ale tchýně na to nereflektuje a vytáhne spící dítě s kočárku a pak mi ho řvoucí dává do náruče že to teda ne???!
Jsem alergická na její větu " musíme si promluvit" :D :D Jo a minule jsme se bavily s kámoškou že nám vadí když tchýně chovají naše mimina ale kdyby je naše matky drželi za nohu halvou dolů tak nám to vadit nebude :D máte to taky tak? :D Já s tím hrozně bojovala po porodu a to máme přitom relativně dobrý vztah ale když jsem viděla jak chová malou musela jsem odejít do druhé místnosti :D a to si troufnu říct že jsem jinak zcela normální :D

Vložit nový komentář

Reklama


Reklama