Zpět na web

  • načítám...

Poprve papama kasicku.jpg

no a uz papam kasicku

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
5135
29.11.12 19:41

Jeee a chutna? Taky jsme zacali od 4. mesice, nasemu jedlikovi mlicko vubec nestacilo…

  • načítám...
  • Zmínit
adušenka
29.11.12 23:26

Ksicka chutna. porad kojim ale uz ji nestaci ani kdyz ji davam z obou mame i sunar. a mrkvicka ta ji nejede.ale za to bram.kase ano

  • Upravit
5135
3.12.12 21:55

Nam se nepodarilo kojit vubec, bohuzel. Ale aspon zaklad mela a teda bastila ostosest uplne vsechno, po mrkvi se mohla utlouct :mrgreen:.

  • načítám...
  • Zmínit