Zpět na web

  • načítám...

email(5).jpg

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1902
7.1.13 18:13

Mně se líbí tento. Ale jsou v albu celkem tři podobné. Tento jsem měla taky a je pohodový na úpravu, což určo v nadcházejících měsících oceníš ;-) Ale barvu nevím, jsi docela světlý typ, tak se to chce poradit s někým erudovaným :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
7094
8.1.13 07:21

Taky se mi u Tebe líbí tento

  • načítám...
  • Zmínit