Zpět na web

  • načítám...

5.1. 2013

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6971
8.2.13 13:44

Vidim ho tam!! :-) já můj tt mám úplně čistě bílý:(

  • načítám...
  • Zmínit
adušenka
24.6.13 00:06

Kolik dpo?:-)

  • Upravit
1598
24.6.13 09:18

@adušenka Dpo je den po ovulaci, ze? Nikdy jsem si ji nemerila. Ale podle doktora k oplodneni doslo 15.12.2012, takze 21 dni po oplodneni :-)

  • načítám...
  • Zmínit
8.7.13 14:00

To jsi měla takhle ducha až 21 dnů po ovulaci?

  • načítám...
  • Zmínit
1598
8.7.13 14:03

@Pavlina-sedlec No asi to tak bude.

  • načítám...
  • Zmínit
1861
4.8.13 21:27

Toto je pozitivní test po 21dnu? Já se testovala cca po 10 dnech a u okna, když jsem to naklonila, tak jsem toto také viděla, ale myslela jsem, že to jen ten proužek prosvítá? Takže by to mohlo být stále nadějné :-) já jdu tedy 14.8. na odběry, tak to snad bude stoprocentní :-)

  • načítám...
  • Zmínit
1598
4.8.13 21:49

@sikoku
No vypadá to, že ano. Jestli den oplodnění byl i den ovulace, tak jo :-D :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Ale možná že to bylo vidět až takhle dýl, protože jsem 2 dny na to normálně ještě dostala menses. Tak se to tím sdrželo. Nevím. Je to vzláštní ta příroda… :kytka:
Tak držím palce, ať ti to vyjde. Nebo zkus ještě testnout za pár dní a uvidíš :-) :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
1861
4.8.13 22:07

@hmvpapir já testovala cca 10 -11 den po IUI, takže to může být ještě brzy. Další testík zkusím příští víkend a 14.8. mě čekají odběry. Jinak bych to měla 7.8. dostat, tak uvidíme :-)

  • načítám...
  • Zmínit
1598
4.8.13 22:18

@sikoku Tak uvidíš podle toho, jestli to dostaneč či ne. Každopádně držím moc palce, ať najdeš krásnou dálnici :-)

Příspěvek upraven 04.08.13 v 22:18

  • načítám...
  • Zmínit
1861
5.8.13 07:06

@hmvpapir Díky moc, určitě pak dám vědět :-) Hezký den ;)

  • načítám...
  • Zmínit