Zpět na web

  • načítám...

IMAG1258.jpg

mam vic dzin nez mama:) kdyz oni jsou tak peknoucky :))))

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Linda85
13.1.13 11:06

Stejně ti půjku ani nevynosí :)! Myslí spíš na pohodlí miminka než na módu :think:!

  • Upravit
121
13.1.13 11:55

Ale to ja vim, to ja pak poslu stejne dal :kytka:..ale nekupte to, kdyz je to takovy malinky a roztomily :andel: :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
xpisk03
30.1.13 10:47

A pak poznáš, že dost nepraktický! blbě se o na mimča tahá a představa, že v tom spim, mě neláká, tak v tom nechci nechávat spát ani našeho pidižvíka. měli jsme jich taky hafo, jedny jsme párkrát na sobě měli, ostatní jsem poslala dál

  • Upravit