IMAG1258.jpg
mam vic dzin nez mama:) kdyz oni jsou tak peknoucky :))))
- Autor: kristl87
- Vloženo: 09.01.13
Velikost písma:
Linda85
13.1.13 11:06
- Upravit
13.1.13 11:55
Ale to ja vim, to ja pak poslu stejne dal
..ale nekupte to, kdyz je to takovy malinky a roztomily
![]()
- načítám...
- Zmínit
xpisk03
30.1.13 10:47
A pak poznáš, že dost nepraktický! blbě se o na mimča tahá a představa, že v tom spim, mě neláká, tak v tom nechci nechávat spát ani našeho pidižvíka. měli jsme jich taky hafo, jedny jsme párkrát na sobě měli, ostatní jsem poslala dál
- Upravit
Stejně ti půjku ani nevynosí
! Myslí spíš na pohodlí miminka než na módu
!