S73F5500.JPG
- Autor: lenama18
- Vloženo: 19.01.13
Velikost písma:
20.1.13 18:21
Juuu postylku i prebalovacek mame stejny, je super, uz na druhe ditko nam poslouzi, toto polecenicko jsem mela na Bastika taky, ted jsme segre poridili bambiho, ale zirafky mame na prevleceni:)
- načítám...
- Zmínit