Zpět na web

  • načítám...

_vyrn_243pre-chlapca-6m.jpg

Cumlíky od NUKu má Honzík nejraději :srdce: Tento je od MAMu :srdce:

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
3089
21.6.13 10:13

Až na to že to neni dudlík od Nuku ale od MAMu :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
4263
21.6.13 13:18

@Denino Mají i stejné u NUKu :zed: :zed:

  • načítám...
  • Zmínit
3089
23.6.13 15:43

Ale tenhle je prostě od MAMu ;) oba dva mam doma, kupované v německu, firma MAM

  • načítám...
  • Zmínit
3089
23.6.13 15:50
  • načítám...
  • Zmínit
4263
24.6.13 21:46

@Denino Dobře, neberu ti to ;)

  • načítám...
  • Zmínit