_vyrn_243pre-chlapca-6m.jpg
Cumlíky od NUKu má Honzík nejraději :srdce: Tento je od MAMu :srdce:
- Autor: Denpry
- Vloženo: 10.06.13
Velikost písma:
23.6.13 15:43
Ale tenhle je prostě od MAMu
oba dva mam doma, kupované v německu, firma MAM
- načítám...
- Zmínit