Zpět na web

  • načítám...

a3603005.jpg

Kočárek už máme objednaný

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
5970
8.10.13 09:51

Ten se mi taky moc líbil. :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
149
8.10.13 09:57

Snad se s ním bude i dobře jezdit :)

  • načítám...
  • Zmínit
Stp1990
8.10.13 12:48

Jé tenhle je taky náš favorit číslo 1. Měli jsme ho vybraný jako první, potom jsme pokukovali po jiných, ale nakonec vyhrál tenhle. Tak teď do něj už jenom toho prcka :) tak ať se pěkně jezdí, budu vděčná i za nějaké info :)

  • Upravit