Obraz028.jpg
Moje první bodýčko co mi v porodnici daly. Byli jsme tam 14 a ty košilky na zavazování mě pěkně štvaly.
- Autor: Monča24
- Vloženo: 18.02.10
Moje první bodýčko co mi v porodnici daly. Byli jsme tam 14 a ty košilky na zavazování mě pěkně štvaly.