sedačka 001.JPG
- Autor: belik
- Vloženo: 21.01.14
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána
Velikost písma:
28.1.14 08:03
Tož to mu teda rozmluv, vždyť je to šílené…a co je to jako za značku
pokud to nějakou má? Vždyť to určitě ani nesplňuje bezpečnostní podmínky…
- načítám...
- Zmínit