Zpět na web

  • načítám...

8.2.2013- 7+0.jpg

8.2.2013 - 7+0 - 7.tt

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1468
8.2.14 23:03

Uz jsem na tu fotku koukla asi 10×, vazne je to 7+0? Moje tehotenstvi je o 4 dny mladsi a nezvetsil se mi obvod pasu ani o cm, schvalne jsem to byla otestovat :mrgreen:

  • načítám...
  • Zmínit
181
9.2.14 11:46

Přesně tak, je nafouklé, ale spíš i kvůli větším cystám, které mám :nevim:

  • načítám...
  • Zmínit
1468
10.2.14 12:54

Verim vam, holky ;)
Nafouknute brisko mam taky dost, ale nastesti ne takhle moc, to bych si uz musela kupovat nove kalhoty.

  • načítám...
  • Zmínit