8.2.2013- 7+0.jpg
8.2.2013 - 7+0 - 7.tt
- Autor: Sindy17
- Vloženo: 08.02.14
Velikost písma:
8.2.14 23:03
Uz jsem na tu fotku koukla asi 10×, vazne je to 7+0? Moje tehotenstvi je o 4 dny mladsi a nezvetsil se mi obvod pasu ani o cm, schvalne jsem to byla otestovat ![]()
- načítám...
- Zmínit
10.2.14 12:54
Verim vam, holky ![]()
Nafouknute brisko mam taky dost, ale nastesti ne takhle moc, to bych si uz musela kupovat nove kalhoty.
- načítám...
- Zmínit