9.3.2014.jpg
Pro miláčka :) už se na tebe s tatínkem moc těšíme :*
- Autor: Sindy17
- Vloženo: 09.03.14
Velikost písma:
17.3.14 06:43
Jen se těšte
pak příjde krutá realita, že to miminko jen nespí a nejí
![]()
![]()
- načítám...
- Zmínit
17.3.14 08:58
@kve-tinka No třeba náš prcek první týdny opravdu jen spal a jedl
Teď už to střídá, jí, spí, hraje si v lehátku, jí spí,… ![]()
- načítám...
- Zmínit
17.3.14 13:46
Můj to bude první prcek
a podle dnešního screeningu nejspíš děvčátko ![]()
- načítám...
- Zmínit