Zpět na web

  • načítám...

9.3.2014.jpg

Pro miláčka :) už se na tebe s tatínkem moc těšíme :*

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
6873
17.3.14 06:43

Jen se těšte :hug: pak příjde krutá realita, že to miminko jen nespí a nejí :mrgreen: :mrgreen:
:mavam:

  • načítám...
  • Zmínit
860
17.3.14 08:58

@kve-tinka No třeba náš prcek první týdny opravdu jen spal a jedl :) Teď už to střídá, jí, spí, hraje si v lehátku, jí spí,… :D

  • načítám...
  • Zmínit
6873
17.3.14 12:47

Tak vy už jednoho prcka máte, no tak to jooooooooooo :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
181
17.3.14 13:46

Můj to bude první prcek :mrgreen: a podle dnešního screeningu nejspíš děvčátko :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit