Zpět na web

  • načítám...

Ondrasek.jpg

11.4.2010 2,224 kg a 45 cm

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
Michaelakkk
13.4.10 23:36

Páni je krásný :-) sledovala jsem tvé fotoabum od začátku :-) a překvapilo mě že jsi už porodila :-) gratulace veliká!!

  • Upravit
12735
14.4.10 11:02

Páni o měsíc dříve porod. Taky jsem sledovala pravidelně jako Miška. Moc gratuluju ať jste všichni zdraví!

  • načítám...
  • Zmínit
1063
16.4.10 19:51

Denny moc blahopřeji, Ondrášek je krásný, přeji mu hodně zdraví, štěstí a lásky do života a spoustu radosti. A ať se mu líbí poježděníčko v novém kočárku! :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit
8041
5.5.10 10:06

Moc vám děkuju :-D
Ondrášek se narodil o dva týdny dřív, ale pěkně to dohání :wink:

  • načítám...
  • Zmínit