samsung 130.jpg
a jelikož mám devět kilo a je mě kus, dostal jsem i větší autosedačku...Ale teda moc se mi nelíbí...
- Autor: Bongiorno18
- Vloženo: 05.05.10
a jelikož mám devět kilo a je mě kus, dostal jsem i větší autosedačku...Ale teda moc se mi nelíbí...