Zpět na web

  • načítám...

František

Když jsem byl na světě pár minut.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
7907
18.8.10 14:56

Teda opravdu krásné miminečko.Gratuluji :srdce: :kytka: :kytka: :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit