Zpět na web

  • načítám...

WP_20141119_001.jpg

ukradl jsem mamince boty a schoval se....byla sranda, když mě našla :-D

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
4411
1.12.14 13:45

To je smíšek :srdce:. Nás synáček taky miluje boty ;). Bezpečně pozná čí jsou čí a nejvíc obdivuje manželovi :poblion: :mrgreen:

Příspěvek upraven 01.12.14 v 13:45

  • načítám...
  • Zmínit
619
3.12.14 15:04

Ježííš, jak se tomu směje :mrgreen: to je úžasný :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit