WP_20141119_001.jpg
ukradl jsem mamince boty a schoval se....byla sranda, když mě našla :-D
- Autor: nunik
- Vloženo: 01.12.14
Velikost písma:
1.12.14 13:45
To je smíšek
. Nás synáček taky miluje boty
. Bezpečně pozná čí jsou čí a nejvíc obdivuje manželovi
![]()
Příspěvek upraven 01.12.14 v 13:45
- načítám...
- Zmínit