Zpět na web

  • načítám...

P9278403.JPG

Strašně se jí to líbí...

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
47
29.9.10 18:17

Bobeneček malinkatý, krásný… :andel:
Přeju vám všem hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka a taky trpělivosti, a malému andílkovi Zuzance hóóódně moc sil, aby byla princeznička jen a jen zdravá a rostla jak má, měli jste ji co nejdříve doma a ať vám dělá jen samou radost!!! :srdce: :srdce: :srdce:

Příspěvek upraven 29.09.10 v 18:19

  • načítám...
  • Zmínit