P9278403.JPG
Strašně se jí to líbí...
- Autor: dalmatinka2004
- Vloženo: 28.09.10
Velikost písma:
29.9.10 18:17
Bobeneček malinkatý, krásný… ![]()
Přeju vám všem hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka a taky trpělivosti, a malému andílkovi Zuzance hóóódně moc sil, aby byla princeznička jen a jen zdravá a rostla jak má, měli jste ji co nejdříve doma a ať vám dělá jen samou radost!!!
![]()
Příspěvek upraven 29.09.10 v 18:19
- načítám...
- Zmínit