Plenky
Deset jich snad bude stačit.
- Autor: Kristia
- Vloženo: 16.10.10
To jsou klasický látkový pleny? Já jich měla cca 40 a 6 s obrázkama. Dokud jsem kojila, tak jsem měla velkou spotřebu. Obvykle 2 na den. Jedna byla pod miminkem, druhá přes druhý prso. Pak do postýlky pod hlavičku, do kočárku, jedna do přebalovací tašky, do auta. Kupila bych radši víc ![]()
- načítám...
- Zmínit
Jj souhlasím, deset je málo
zjistila jsem to hned po pár dnech co jsem si přivezla malou z porodnice ![]()
- načítám...
- Zmínit
J8 jich mám 20 bílých a 5 s obrázkami a rozhodně využívám úplně všechny! 10 je málo ![]()
- Upravit
tak mám pocit že jich budete potřebovat víc já sice nekojím ale plenek mám cca 40 v oběhu mimískové moc rádi blinkají a někdy nestačí jen bryndák, a to nemluvím o tom když začnou slintat:-)ale to uvidíte sama.jinak jsou moc hezké.
- načítám...
- Zmínit