Zpět na web

  • načítám...

Plenky

Deset jich snad bude stačit.

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
27265
17.10.10 11:10

To jsou klasický látkový pleny? Já jich měla cca 40 a 6 s obrázkama. Dokud jsem kojila, tak jsem měla velkou spotřebu. Obvykle 2 na den. Jedna byla pod miminkem, druhá přes druhý prso. Pak do postýlky pod hlavičku, do kočárku, jedna do přebalovací tašky, do auta. Kupila bych radši víc :wink:

  • načítám...
  • Zmínit
5110
17.10.10 18:14

Já rozhodně taky :wink: Těch 40 je tak minimum

  • načítám...
  • Zmínit
17.10.10 19:54

Jj souhlasím, deset je málo :roll: zjistila jsem to hned po pár dnech co jsem si přivezla malou z porodnice :wink:

  • načítám...
  • Zmínit
Michaelakkk
20.10.10 20:48

J8 jich mám 20 bílých a 5 s obrázkami a rozhodně využívám úplně všechny! 10 je málo :-)

  • Upravit
79
21.10.10 23:41

tak mám pocit že jich budete potřebovat víc já sice nekojím ale plenek mám cca 40 v oběhu mimískové moc rádi blinkají a někdy nestačí jen bryndák, a to nemluvím o tom když začnou slintat:-)ale to uvidíte sama.jinak jsou moc hezké.

  • načítám...
  • Zmínit