Jako v únoru to teda nevypadá.
Ale děcka byly tak nadšené, že jsme jim to nemohli neumožnit, rochnily se tam jak v parném létě s největším bojovým zaujetím :-D
- Autor: Iffka
- Vloženo:
Ale děcka byly tak nadšené, že jsme jim to nemohli neumožnit, rochnily se tam jak v parném létě s největším bojovým zaujetím :-D