Zpět na web

  • načítám...

09112010930.jpg

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
1327
9.11.10 13:21

krasna kolibka :palec:

  • načítám...
  • Zmínit
79
5.1.11 20:22

nádhera ale bacha ať si moc nezvykne na houpání byla jsem teď byla v nem. se synkem a na pokoji jsem měla holčinu a ta měla doma kolébku a pak tam s klukem musela houpat protože byl na to zvyklí můžu říct že hrůza .

  • načítám...
  • Zmínit