u večeře jsme byli sami,kluci byli u táty v Brně,ale já se tak moc zajímal o to,co je na stole,že jsem v nepozorovanou chvíli málem strhnul ubrus :-)
- Autor: Rozara
- Vloženo:
u večeře jsme byli sami,kluci byli u táty v Brně,ale já se tak moc zajímal o to,co je na stole,že jsem v nepozorovanou chvíli málem strhnul ubrus :-)