Zpět na web

  • načítám...

6_8.12.2010.jpg

Janička 2 dny poporodu:-)

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
555
5.1.11 18:10

To je drobeček:-) Je sladká..:-) A fakt krásná:-)

  • načítám...
  • Zmínit
494
5.2.11 14:13

Děkuji to potěší :hug:

  • načítám...
  • Zmínit
27265
11.3.11 22:20

nejenom že je sladká a krásná, ale má i moc hezký jméno.

  • načítám...
  • Zmínit
805
11.3.11 23:39

To je maličkatá :srdce:

  • načítám...
  • Zmínit
5544
12.3.11 11:41

GRATULUJI,JE NÁDHERNÁ :kytka:

  • načítám...
  • Zmínit