ja a s.jpg
jen my dvě....
- Autor: berry4
- Vloženo: 25.01.11
Velikost písma:
Romario
25.1.11 22:19
Nádherná fotečka ostatně jako všechny…Nový život je pokaždé malý zázrak
.
Hodně štěstí oběma ![]()
- Upravit