Zpět na web

  • načítám...

fotografie0320_001.jpg

Váš příspěvek

Odesílám...
Velikost písma:
379
31.1.11 19:30

Téda ty máš ale malinkaté bříško oproti tobě vypadám na dvojčátka :-)

  • načítám...
  • Zmínit
375
4.2.11 21:07

děkuji :-D . No jsem ráda,že je menší,protože i tak mi dost zavází :-). Ale mimi se v něm schovává docela velké…

Příspěvek upraven 04.02.11 v 21:10

  • načítám...
  • Zmínit