Zpět na web

  • načítám...

skenování0089.jpg

My bydlíme s mýma rodičem, vztahy máme dobrý a i tak jsme si udělali vlastní vchod, přilepili jsme z druhé strany vlastní verandu, do zdi vybourali díru a vchod od našich z verandy zazdili

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...