Zpět na web

  • načítám...

004 (3).JPG

[citace] **"@artepka":https://www.emimino.cz/profil/artepka/** píše: "@dzarunka":https://www.emimino.cz/profil/dzarunka/ super, fajně jste to vyřešili, schody máte z čeho, ten povrch? vidím že zastřešené je nemáte, nekloužou? [/citace] jsou to betonové schodnice s vymývanými kamínky, v zimě když mrzne tak kloužou, když je neposypem, jinak ne a po dešti také ne, chtěli jsme zastřešit, ale jak je tam to okno, tak by tam našim nešlo vůbec světlo, dali jsme si stříšku alespoň nad dveře...první foto jsou původní schody uvnitř a jak jsou tam ty výklenky to byl původní vchod od našich

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...