IMG_20150827_090239.jpg
Tak jsem se sem konečně dostala :-) nakonec jsem přibrala 16kg, ale 3 týdny po porodu -17kg, tak aspoň něco :-) chování všech k mé váze bylo profesionální, až na krávu, co mi před SC dávala epidural. Mlela, jak jde na slepo, že když mine, je to můj problém a že bych se měla stydět.. Máte tak hezkého chlapa, není Vám blbé takhle vypadat?? Atd.. No, přítel pak slyšel, co se stalo a málem udělal scénu, ale co se vrátila PA a před námi ji za něco seřvala, tak jsme to nechali být.. Tohle je naše princezna, nedávno měla 4m, PV 2850g a 47cm, šla kvůli prasklé vodě o 3 týdny dřív ven :-)) Všem držím palce a klidné těhotenství i porod :-) *Příspěvek upraven 22.10.15 v 19:11*
- Autor: Flejdy
- Vloženo: 20.10.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána