Ondrej-Pavelka_-Foto-MDK.jpg
[citace] **"@kochichak":https://www.emimino.cz/profil/kochichak/** píše: "@Kyselá okurka":https://www.emimino.cz/profil/kysela-okurka/ Jo no, ten je považovaný prej za sex symbol, nebo tak nějak... fešák co? 8o [/citace] No to teda jo :zed: :mrgreen:...
- Autor: Kyselá okurka
- Vloženo: 27.10.15
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána