Zpět na web

  • načítám...

IMG_0361.JPG

"@Bábrdl":https://www.emimino.cz/profil/babrdl/ no nikdy jsme nevěřila že se posune ale školka je fakt zázrak. ze dne na den zvládá tramvaj, pobyt venku taky ok, bud jde za ruku nebo i sám vedle osoby. ve školce najednou se svleče, obleče, vše dává na své místo, sám se nají lžící a sedí u stolečku 8o 8o a prý krásně pracuje s kartičkama :mrgreen:. učitelka říkala že to co jim dala doktorka z psychiatrie vůbec neodpovídá jen prostě je šíleně línej takže to vypadá že neumí ale on umí, i bačkory si sám obuje 8o 8o a ve školce je fakt štastnej, najednou ani kroužky nevyžaduje, jen prvních 14 dní a od té doby vůbec, měli divadlo a prý seděl celou dobu a smál se věcem co byly vtipné takže to musel chápat. když se blížíme do zastávky kde vystupujeme tak mě chytne za ruku :lol: a před Vánoci dělal jen s malou dopomocí svícen z jablka :lol:

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...