2272.jpg
Milé maminky, jen vy mi můžete pomoci. Koupila jsem si tady u nás ve městě samolepku bambusu - hnědou. Je to pěkná dekorace, bohužel je to malinkaté a potřebovala bych ještě jednu. Ten obchod zkrachoval, takže novou mi nepřiobjedná. Prošla jsem hodinu internet a samolepky se sehnat dají, ale... Jsem z Prahy a bohužel žádný obchod není v Praze. Vše je na Moravě, pár jich je ve Středních Čechách, ale v Praze nic. Poštovné a dopravné pak stojí více, než samotná samolepka, takže doobjednat a zaplatit více, než za předmět, se mi opravdu nechce. Kdybyste, prosím, tuto samolepku viděli někde v Praze, dejte mi, prosím, vědět... Děkuji 2272.jpg
- Autor: Rikitan
- Vloženo: 04.02.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána