Zpět na web

  • načítám...

CIMG3434.JPG

"@Gnaar":https://www.emimino.cz/profil/gnaar/ nooo dál sme nešli jen asi 500m.. Hlavně samej rusák a nikde nás nechtěli nechat, abysme nezavazeli těm co tam měli oplacený slunečníky..

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...