CIMG3434.JPG
"@Gnaar":https://www.emimino.cz/profil/gnaar/ nooo dál sme nešli jen asi 500m.. Hlavně samej rusák a nikde nás nechtěli nechat, abysme nezavazeli těm co tam měli oplacený slunečníky..
- Autor: Trinetka
- Vloženo: 13.02.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána