Zpět na web

  • načítám...

IMG_20151126_101139.jpg

Máme dvě labradorky 4 a 3roky. Ta mladší je ta co je na profilovce. Ta je mixla s čímsi zřejmě. Kupovali jsme ji od lidí z olomoucká. Fovezli nám ji podvyzivenou, vyplasenou a bez ockovaku. Slíbili že ockovak zašlou poštou a neposlali. Pokazdy když jsme kolem ní prošli tak se bála a pocuravala. Fala jsem si vyhledat na netu číslo ty zensky a našlo mi yi že prodává více psů a ras. Udělej si obrázek sama. :pocitac: na Albince to má následky takový že se pořád boji ale zároveň je hrdinka. Když jsme tu měli truhláře tak se bála že se mi klepala v náručí. Lukáš si nasadil roušku a vyjela po něm. Neteř si s ní hrála, mazlila a ona ji trošku kousla do tváře. Jinak je yo moje láska. Mazel..ale zkrátka je nervózní z chlapů a děti. Za to ta druhá je až moc přátelská :) milyju je a jsem stastna že je máme. Jsou pro mě velkou oporou.

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...