Zpět na web

  • načítám...

20160203_171503.jpg

My jsme taky v pronájmu. Nechtěli jsme kupovat nic drahého, chceme si stavět domecek, tak sme nechteli investovat do ciziho. Koupila sem samolepici tapety(folie)koupila bilou barvu na umakart.Cela koupelna je vymalovana a olepena tepetou.Jen na podlahu se dala dlazba. Krasne to drzi :) a vypada to uzasne! :)

Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána

Váš příspěvek

Odesílám...