20160203_171503.jpg
My jsme taky v pronájmu. Nechtěli jsme kupovat nic drahého, chceme si stavět domecek, tak sme nechteli investovat do ciziho. Koupila sem samolepici tapety(folie)koupila bilou barvu na umakart.Cela koupelna je vymalovana a olepena tepetou.Jen na podlahu se dala dlazba. Krasne to drzi :) a vypada to uzasne! :)
- Autor: GabiKafkov
- Vloženo: 06.03.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána