IMG_20160401_130323.jpg
Ahojky... Moc sem uz nechodim...ale po 4 letech zozfalstvi, kdy uz mi to zaclo byt jedno, koupila jsem si psa a vratila se do milovane prace, jsem dnes nasla toto (37 DC). Jeden test je pepino a druhy twn hcg z DMka s kopretinou :) vidite to co ja? Porad tomu neverim... :,( :srdce:
- Autor: Bekynka
- Vloženo: 01.04.16
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána