6.4.2011.jpg
Já sedím v lavoru a mi se to líbí a ty na mě nevytahuj foťák!
- Autor: Markittka
- Vloženo: 19.04.11
Velikost písma:
Já sedím v lavoru a mi se to líbí a ty na mě nevytahuj foťák!